Pozitivna-negativna zapazanja

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.970
1)Ako je samo kres u pitanju i odlazak..imate strahopostovanje prema toj osobi i uvek joj se vracate i dajete se na dlanu
2)Ako vas odbija..zelite je i na kraju se sujetno svetite sto joj niste zanimljivi
3)Ako vam zeli pruziti bezuslovnu ljubav pokusavate je manipulisati i iskoristiti

Izvolite nastaviti
 
Covek zivi u svetu koji sam izabere tako sto mu dodeli odredjen sistem vrednosti.
Ti si izabrao sam pravila, vazno je da shvatis da ti ih niko nije nametnuo. Niti je to moguce.

Ko ti..koja pravila..imas li zapazanja pozitivna ili negativna u vezi ljubavi ili sexa?i trazi se tvoje misljenje kao sto sve moze biti nametnuto..kao i tvoje proizvoljno misljenje da je ovo navedeno etiketiran stereotip
 
1)Ako je samo kres u pitanju i odlazak..imate strahopostovanje prema toj osobi i uvek joj se vracate i dajete se na dlanu
2)Ako vas odbija..zelite je i na kraju se sujetno svetite sto joj niste zanimljivi
3)Ako vam zeli pruziti bezuslovnu ljubav pokusavate je manipulisati i iskoristiti

Izvolite nastaviti

1. Glupost
2.Glupost tek
3.Glupost nad glupostima

Paranoja,nesigurnost,strahovi,traume....

1.Ako je kres samo,onda je to to i nista vise
2.Ako se nekom ne dopadam onda je to to i nista vise
3.Ljubav i te kako ima svoje uslove.Mnogo vece i jace nego mrznja,manipulisanje i sl. gluposti.


dati se kome? primiti od koga? i za jedno i za drugo je potrebna osoba koja vlada sobom ili slobodna osoba. veza bilo koje vrste podrazumeva ravnopravnost,istovremeno i primanje i pruzanje. svodjenje odnosa na samo jedno od ova dva je konstatacija da veza ne postoji.
 
1. Glupost
2.Glupost tek
3.Glupost nad glupostima

Paranoja,nesigurnost,strahovi,traume....

1.Ako je kres samo,onda je to to i nista vise
2.Ako se nekom ne dopadam onda je to to i nista vise
3.Ljubav i te kako ima svoje uslove.Mnogo vece i jace nego mrznja,manipulisanje i sl. gluposti.

dati se kome? primiti od koga? i za jedno i za drugo je potrebna osoba koja vlada sobom ili slobodna osoba. veza bilo koje vrste podrazumeva ravnopravnost,istovremeno i primanje i pruzanje. svodjenje odnosa na samo jedno od ova dva je konstatacija da veza ne postoji.
Svaka cast:ok:to je od navedenih primera..mozes neka svoja zapazanja musko-zenskih odnosa
 
1)Ako je samo kres u pitanju i odlazak..imate strahopostovanje prema toj osobi i uvek joj se vracate i dajete se na dlanu
2)Ako vas odbija..zelite je i na kraju se sujetno svetite sto joj niste zanimljivi
3)Ako vam zeli pruziti bezuslovnu ljubav pokusavate je manipulisati i iskoristiti

Izvolite nastaviti

4. ako je slabiji od mene postaje mi nezanimljiv
5. ako je jaci od mene hm...ne, takvog jos nisam srela. ali ako smo pandani (sto sam imala), moz` da padnekrv do kolena ako se ne usaglasimo (a ovousaglasavanje sam imala i to je nesto najlepse u odnosu dvoje ljudi koji postuju snagu svog protivnika)
 
Covek zivi u svetu koji sam izabere tako sto mu dodeli odredjen sistem vrednosti.
Ti si izabrao sam pravila, vazno je da shvatis da ti ih niko nije nametnuo. Niti je to moguce.

Covek zivi u svetu koji nije idealan,ni savrsen,sa razlicitim sistemima vrednosti.Ono sto on treba da ima je svoj sistem vrednosti.Tek tada mu niko ne moze nametnuti pravila.Dok to nema itekako se pravila mogu nemetati.I itekako moze misliti da ih je sam izabrao.
 
1)Ako je samo kres u pitanju i odlazak..imate strahopostovanje prema toj osobi i uvek joj se vracate i dajete se na dlanu
2)Ako vas odbija..zelite je i na kraju se sujetno svetite sto joj niste zanimljivi
3)Ako vam zeli pruziti bezuslovnu ljubav pokusavate je manipulisati i iskoristiti

Izvolite nastaviti

Znaci tako izgledamo iz vase perspektive
A je li postoji produzi dalje sestro ja hocu samo kres...je li obavezna
ta manipulacija
 
1. Nikad se nikom ne dajem na dlanu suvise sam egocentricna za tako nesto , prvo ja pa svi ostali
2. Ako me odbija, to shvatam kao izazov.. Trudim se neko vreme i ako ne uspem dizem ruke. U cijim se ocima ne ogledam nemam sta tu da trazim.
3. Nazalost (jos sam mlada imam vremena :mregreen: ) Nikad me niko nije bas tako 'bezuslovno ' voleo .. Voleli su me manje ili vise ali bas bezuslovno... NIkad..
 

Back
Top