moj prvenac

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
ovo samo da vas namamim, proći će još vremena..
htela sam da kažem moja prva tema na DIP-u.
elem
plastična hirurgija nam je sve dostupnija, sve se više ljudi odlučuje na sitne, i manje sitne opravke. ko bi ih krivio. sve znamo.
međutim, kad se iz :heart: dvoje sada lepih, nekada ružnih ljudi rodi dete, dete će povući na njih i po svoj prilici biti ružno ko đavo.
e sad, zamislite vi taj svet u kome će odrasli biti lepi a deca nosata, klempava, krivozuba, debela.
hoće li u tom novom svetu postojati poslovica "ružan ko dete"?
kako li će to izgledati?
a a?


samo da napomenem, mojne neko da mi se izjašnjavao za ili protiv plastike. nije to tema.
i još da napomenem da ako mislite da je ovo za sci fi slobodno prebacite tamo.
i tamo bi mi bilo prvenče. u stavri ne bi, al su mi prošlu zaključali brzinom svetlosti.
 
Nemo' se ti buniš Elleonora.
Nisi skapirala da Parka voli napredne tehnologije, plastiku i ostalo, a u tim modernim vremenima će ljudi tako izgledati (jedna od varijanti)!

Buuuuuhhhaaaaaa z:shock:
ok, ovo je ružno, jeftino, jadno i krajnje nepotrebno na ovoj temi.
ako sam ti se zamerila na onoj idi pa tamo pokušavaj da me uvrediš.
Odgovorila sam ti u sledećoj rečenici: i ružni roditelji mogu da imaju lepo dete.
ne mogu.
zato što će u dobu ljudi malih noseva i slepljenih ušiju sve što i malo štrči biti viđeno kao veliki nedostatak. to nije izbor, ukus nam se razvija pomoću onoga šti nas okružuje (reklame, drugi ljudi). da je vragana tu ona bi ti to lepše umela da objasni.
a ako pokušavaš da kažeš da su sva deca lepa ili nešto - obrazloži. zato sam i otvorila temu.
 
ok, ovo je ružno, jeftino, jadno i krajnje nepotrebno na ovoj temi.
ako sam ti se zamerila na onoj idi pa tamo pokušavaj da me uvrediš.

ne mogu.
zato što će u dobu ljudi malih noseva i slepljenih ušiju sve što i malo štrči biti viđeno kao veliki nedostatak. to nije izbor, ukus nam se razvija pomoću onoga šti nas okružuje (reklame, drugi ljudi). da je vragana tu ona bi ti to lepše umela da objasni.
a ako pokušavaš da kažeš da su sva deca lepa ili nešto - obrazloži. zato sam i otvorila temu.

Ok, zezala sam se, nisam htela da te uvredim.
Nisam ja na tvom i Vraganinom nivou, ne mogu ja da skapiram te vaše izvan vremenske vizije. Vragana mi je to lepo objasnila: da sam glupa.
Tako da, neću učestvovati više na temi jer je previše futuristička za mene.
Ja mogu da razmišljam o svom vremenu, a te hipotetičke teme ŠBBKBB su mi kao bajka.

z:girl:
 
Пластика нема перспективу. Све ће то, ускоро, одрађивати генетски инжењеринг.
У осталом и деца полако излазе из моде.:rida:
 
ovo samo da vas namamim, proći će još vremena..
htela sam da kažem moja prva tema na DIP-u.
elem
plastična hirurgija nam je sve dostupnija, sve se više ljudi odlučuje na sitne, i manje sitne opravke. ko bi ih krivio. sve znamo.
međutim, kad se iz :heart: dvoje sada lepih, nekada ružnih ljudi rodi dete, dete će povući na njih i po svoj prilici biti ružno ko đavo.
e sad, zamislite vi taj svet u kome će odrasli biti lepi a deca nosata, klempava, krivozuba, debela.
hoće li u tom novom svetu postojati poslovica "ružan ko dete"?
kako li će to izgledati?
a a?


samo da napomenem, mojne neko da mi se izjašnjavao za ili protiv plastike. nije to tema.
i još da napomenem da ako mislite da je ovo za sci fi slobodno prebacite tamo.
i tamo bi mi bilo prvenče. u stavri ne bi, al su mi prošlu zaključali brzinom svetlosti.
pa hajde majke ti parka da se pravimo da je salce moderno,celulit pozeljan a klempave usi hit sezone
ne vredi ja sam pokusala i niko me ne slusa
i dalje mi dobacuju da se suncam u podrumu :roll:
i da imam kompleks jer nisam visoka 175 :roll:
i onda sta ces,pridruzis se
a deca,pa ispadaju i lepa od ruznih i ruzna od lepih
a zar nije i ranije bilo da deca operisu klempe
 
jeste
al nekako.. i roditelji su bili klempavi ili izborani i mlohavi
a deca su to nadoknađivala dečijom svežinom i tako time.
a sada (tj onda) toga više neće biti.
svi će biti mladi i sveži i vitki
+
što će roditelji imati nosiće a deca surle dok ne poodrastu
i krive retke zubiće
i kosice nezanimljivih boja
 
ajoj pa ja kasno ukapirah
ti si sad shvatila da sam ja protiv plastike?
pa si mi u tom fazonu odgovorila?
jel to? ili sam i po drugi put loše shvatila?
ako je to, evo da objasnim još jednom: nisam ni za ni protiv u ovom piostu, samo se igram sa jednom od mogućih slika budućnosti.
 
:hahaha:
jadni
danas bas gledam na ringispilu i mislim se kako se na forumu stalno kaki kako su zene ruznije pa moraju da se sminkaju
a ono sve decaci bzvz,svi do jednog ruzni i beznacajni a devojcice lepe a nisu nasminkane
off topic sorite
 
ajoj pa ja kasno ukapirah
ti si sad shvatila da sam ja protiv plastike?
pa si mi u tom fazonu odgovorila?
jel to? ili sam i po drugi put loše shvatila?
ako je to, evo da objasnim još jednom: nisam ni za ni protiv u ovom piostu, samo se igram sa jednom od mogućih slika budućnosti.
ja sam shvatila da si ti protiv sto nam zagovaraju da moramo biti savrseni
je l sam ja pogresila?
 
Ok, zezala sam se, nisam htela da te uvredim.
Nisam ja na tvom i Vraganinom nivou, ne mogu ja da skapiram te vaše izvan vremenske vizije. Vragana mi je to lepo objasnila: da sam glupa.
Tako da, neću učestvovati više na temi jer je previše futuristička za mene.
Ja mogu da razmišljam o svom vremenu, a te hipotetičke teme ŠBBKBB su mi kao bajka.

z:girl:

EliNS, Parka nije kao "ona"...z;) Ona je jedno fino stvorenje i ne mešaj je nikako sa "onom"...Veruj!z:poz:
 
ne mogu.
zato što će u dobu ljudi malih noseva i slepljenih ušiju sve što i malo štrči biti viđeno kao veliki nedostatak. to nije izbor, ukus nam se razvija pomoću onoga šti nas okružuje (reklame, drugi ljudi). da je vragana tu ona bi ti to lepše umela da objasni.
a ako pokušavaš da kažeš da su sva deca lepa ili nešto - obrazloži. zato sam i otvorila temu.

Ne bih se složio. Istina je da propaganda utiče na ljude, ali nisu svi ljudi podložni tome.
Inače... Ovo mi baš nekako zapadnjački zvuči. z:D
 
Parka, ljudi se ne rađaju ružni...Neki odrastanjem postaju ružni iznutra i to se onda spolja manifestuje. nešto kao bubuljica na licu...Ili čir na dupetu!
možda ti to tako sada vidiš, kao i većina nas, ali govorim o hipotetičkoom svetu (kome se približavamo brzinom svetlosti) u kome je ono što odstupa od nametnutih standarda=ružno.
i to govorim o najpovršnijem nivou, odnosno o klempavim ušićima.
joj mora idem a otvorila mi se dizna =(
 
Pa, ne razumem u čemu je problem- ružni ljudi se "plastificiraju" i postanu lepi- po važećim standardima, jel??! Onda ,ipak, izrode ružnu decu! I šta je problem- i ta ružna deca će se " ulepšati" na isti način, onako kako modni trend nalaže a medicina ostvari! I to je to- život se ionako odvija u datom trenutku!
No, moj ti je savet da ti gledaš nekog "stasitog"- to ti je sad trenutni standard i vodič, i da što pre pravite decu. lepu naravno- ti si lepa i to će biti dovoljno!z:sp2:
 
Пластика нема перспективу. Све ће то, ускоро, одрађивати генетски инжењеринг.
У осталом и деца полако излазе из моде.:rida:

da
u skorijoj budućnosti proizvodiće se odrasli ljudi po preporuci i narudžbini
"izvinte treba nam jedan Ajnštajn"
haloo, treba jedan fudbaler za sutra popodne. Hvala....
 

Back
Top