Pomoc.Kako da povecam posetu...

Lick3000

Početnik
Poruka
1
Ljudi treba mi pomoc oko povecanja posete za sajt na kome radim?Obilazim razne forume,blogove i ostavljam linkove ali to je sve uzludno jer je poseta sve manja i manja.
Bilo ko zna kako da povecam posetu besplatno na internetu,nek mi se javi
.
http://www.lick3000.com/

Ovo je link sajta,pogledajte pa mi recite vase misljenje?

mail: vlaxxy.88@gmail.com

Na internetu se pojavio jako dobar sajt,sa puno zanimljivog sadrzaja!Mozete gledati online filmove i slusati vasu omiljenu muziku,a pored toga i sklapati nova poznanstva...Preporucujem!
 
Jos 5 godina rada i saznaces sve sto ti je potrebno da dovedes zeljenu publiku.
Jedna od najlaksih stvari je pozvati ljude, ona teza stvar je zadrzati ih!

Pre svega treba da imas kvalitetan i interesantan sadrzaj koji interesuje odredjenu (ciljanu)
grupaciju ljudi a posle toga sve ostalo. Na tvom sajtu se nerazume ko pije a ko placa.
Izgleda mi kao kopija nekih davno odradjenih sajtova.

Procitaj 2-3 knjige o web marketingu i bice ti jasnije neke stvari.

Ako je ovo tvoj hobi, onda je sve dobro ali ako hoces da zaradjujes onda se moras malo vise potruditi i pripremiti za takve pohode, nisi sam...
 
da, konkurencija "brije"

sadrzaj se sve vise uvecava, sve vise ljudi misli da se bavi ili se vec bavi ili se odavno bave duplicirani sadrzaj postaje sve ucestaliji a kvalitet linkova u stalnom opadanju kao i link based posete dok korisnici postaju sve vise lenji i zahtevaju sve na search kao i bez aligatora na strani

istina je da net postaje sve zasiceniji ja sam pocheo da prevodim svoje sajtove na druge jezike da bi dobio novu masu relativno lakse nego da pravim nove sajtove a i da mrdnem buljsona od dupliciranog sadrzaja

ili bruka ledja u linkovima ili tankeri sadrzaja i indexa ili placanje na PPC nema bas nekog drugog izbora za saobracaj pogotovo targetovani
 

Back
Top