da razvodnjim ....

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
poslednjih milijardu tema (osim t-zex) su o sexu. evo jos jedne o ljubavi.

postovanje, deljenje, planiranje, razumevanje, mastanje....ima toliko toga sto je meni u vezi bitno. sta je vama bitno u vezi.
kakvog partnera zamisljate ?
 
ja sam sebe opet analizirala
ko sta radi ja mislim i mislim
zato i patim od nesanice
ovako htela sam da kazem da sam ja sebi cudna
uhvatila sam se i sad se preganjam sa sobom po ovim vijugama, al brza je od mene jos uvek
ja sve kao zamislim i kao hocu, a kada se pojavi ja kao supercool i vrlo brzo pocnem da vrdam, da se bekeljim i samo gledam prvu krivinu da smugnem
da rezimiram
koliko god kao zelim to sve veliko, sjajno i lepo
toliko volim slobodu, koliko god da sam je ogranicila sama, da me prosto nekada plasi i zbunjuje
e ovo je bilo iskreno
 
ja sam sebe opet analizirala
ko sta radi ja mislim i mislim
zato i patim od nesanice
ovako htela sam da kazem da sam ja sebi cudna
uhvatila sam se i sad se preganjam sa sobom po ovim vijugama, al brza je od mene jos uvek
ja sve kao zamislim i kao hocu, a kada se pojavi ja kao supercool i vrlo brzo pocnem da vrdam, da se bekeljim i samo gledam prvu krivinu da smugnem
da rezimiram
koliko god kao zelim to sve veliko, sjajno i lepo
toliko volim slobodu, koliko god da sam je ogranicila sama, da me prosto nekada plasi i zbunjuje
e ovo je bilo iskreno

Od ovoga moz se rikne z:cry:
 
Aj da razbistrim i ja.
Dopala bi mi se žena koja je plemenita i dobrodušna, koja ima razumevanja za druge, za tuđe probleme i tuđe nevolje, koja nije samoživa i samodovoljna, koja to ne brka sa svojom samosvešću, koja spremnost na kompromise ne doživljava kao atak na vlastitu ličnost, koja to ne vidi kao ograničavanje i nametanje tuđe volje, tuđih ciljeva. Ta žena bi i trebala da bude samostalna, jaka, spremna da me podrži i da mi pomogne.
Duhovite žene su šlag na torti. :D
Preterujem. Što bi se reklo - traži ti sebi ženicu i zbogom. :lol:
 
... да нам глатко иде хумор, прича, мажење и 'ватање.
И да будемо спремни да згазимо своју тврдоглавост зарад овог другог.

Све друго је мање важно.
 
koja spremnost na kompromise ne doživljava kao atak na vlastitu ličnost, koja to ne vidi kao ograničavanje i nametanje tuđe volje, tuđih ciljeva.

Spremnost na kompromise je precenjena.
Kompromisi nisu nametanje tuđe volje, jer tada nijedna strana ne može da ispolji svoju volju do kraja, tačnije, nijedna ne radi ono što zaista želi.
A tako počinje ograničavanje slobode.
 
Ако га буде...
Смирен, духовит, нежан.
Да није кукавица и да зна да искористи праву шансу у правом тренутку.
И све оно што је Дача навео о компромисима.
И да. Да воли шетњу (али не по граду, од продавнице до продавнице).
 
Spremnost na kompromise je precenjena.
Kompromisi nisu nametanje tuđe volje, jer tada nijedna strana ne može da ispolji svoju volju do kraja, tačnije, nijedna ne radi ono što zaista želi.
A tako počinje ograničavanje slobode.
Па у свему је човек ограничен. z:(
Почев од тога да мора да се обуче да би изашао из куће па до сахране.
Свима нам је воља ограничена хтели ми то или не.
А компромис значи и то да ти је до неке особе стало.
Желиш нешто да му/јој учиниш зато што волиш.
То је један од начина да покажеш љубав.
 

Back
Top