B52's

?

  • Ejmi Vajnhaus je strava!

  • Ejmi Vajnhaus je odvratna i mrzm nju i sve što ima veze sa njom!!!

  • Ne znam, meni je to bezveze...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Frzure. Koliko su one bitne? Da li vas je neko nekad odbio samo zbog frizure? Da li ste vi nekog odbili zbog frizure?

Da li imate frizuru, ja nemam. :kulsmajli:

amy-winehouse-beehive-hairstyle_49.jpg


Bljak.
 
Ima i luđih frizura, npr. kod Lenjingrad Kaubojsa ili Zigi Zigi Sputnjika, ali to je estradni imidž. B52s su legende. :ok:
Frizura je bitna jedino kad je curi stalo da ne bude raščupana posle seksa, ali nisam imao takvih problema (sad će zlobnici reći "normalno da nisi kad te muči neyebica" :D, ali mislim na ranija razdoblja, prošli vek i ranije )... Nije me niko odbio, niti sam ja neku odbio, nismo valjda probirači. Sviđaju mi se žene sa izrazito kratkom kosom. Nekad su mi se dopadale devojke sa dugom ravnom kosom.
Nemam frizuru, šišam se na kratko da se ne bi iz aviona videlo koliko sam sed. Ali grešim, curama se dopada moja seda kosa. :rumenko: Nikad neću razumeti žene. :(
 
ja reko b52 ko
B52%20BD(2).jpg

al nista :neutral:

ne znam nije mi frizura tolko bitna,jedino ako nije krajnje glupava...mada ima ih i takvih...:confused: ne znam...meni se frizura pravi sama od sebe,sta god da uradim vrati se u prethodno stanje brzo...
 
ona cuba na kosi,jel to njena ili neka ucebana gomila koja se natakne na kosu :eek:

mada dobro meni ejmi u opste nije lepa,cak je na ovoj slici ispala bolje nego inace al ima super pesme i glascinu tako da nemam potrebu da se okupiram njenim izgledom...
 
ju :lol: kako li izgledaju te "frizure"? :p

Па не знам одакле си ти али у БГ момци углавном воде рачуна о изгледу.
Знам пуно типова који шишање плаћају и по неколико хиљада и заиста изгледају екстра, мада знам и оне што кажу фризеру, шишај ме да ме не видиш наредна четири месеца.
Имам брата и он, као и цело његово друштво, слободно могу на ревију.
А и мм се истиче у томе. Фризура му је екстра.
 

Back
Top