Pogodite Dodika cipelom u glavu

Колега, а што ви у ЦГ не направите неку пригодну игру, са Милом у главној улози? z:dm5:

Vjerujem da ce doci dani kada ce se o svakom ko zasluzuje moci napraviti slicna igrica z:dm4:
Mada i sada komotno moze. Na televiziji Vijesti (koja vazi za TV pri vlasti) imamo nesto slicno kao sto je bilo u Srbiji, onu lutkarsku emisiju (ne mogu se sjetiti imena), u kojoj se politicari na dobar nacin stavljaju na "stub srama"
 
Vjerujem da ce doci dani kada ce se o svakom ko zasluzuje moci napraviti slicna igrica z:dm4:
Mada i sada komotno moze. Na televiziji Vijesti (koja vazi za TV pri vlasti) imamo nesto slicno kao sto je bilo u Srbiji, onu lutkarsku emisiju (ne mogu se sjetiti imena), u kojoj se politicari na dobar nacin stavljaju na "stub srama"

A vi kao znate sta je to ?z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
P.S
Sacuvaj me Boze poshtenog Crnogorca!!!z:dm3:z:dm3:z:dm3:
 
Vjerujem da ce doci dani kada ce se o svakom ko zasluzuje moci napraviti slicna igrica z:dm4:
Mada i sada komotno moze. Na televiziji Vijesti (koja vazi za TV pri vlasti) imamo nesto slicno kao sto je bilo u Srbiji, onu lutkarsku emisiju (ne mogu se sjetiti imena), u kojoj se politicari na dobar nacin stavljaju na "stub srama"

Звала се - Никад извини, али је нешто нема задње две три године, демократија узнапредовала... z:dm:
 
Da tako je. Odlicna emisija koja bi me nasmijala do suza.
Ma vidim, demokratija napreduje i u samim Sjedinjenim Americkim Drzavama. :zurka:

Nikad izvini je bila savršena, a ovaj VIP koji se emituje kod nas je obična glupost. Meni tu ništa nije smiješno. Jedino mi je bilo smiješno u početku kako Marović govori: "O, Bože, o Madona".

Јесте, супер је била, а аутор Срђан Ћешић је сад недавно отишао на Пинк са предлогом за наставак, ал' су га
још са врата одбили... z:dm:
 
pa mi ne bi imali cipela za sve likove koliko ih ima za gadjanje:grudvanje2:

upotrebis nanule ili klompe onda.... a i manje kostaju

klompe-1.jpg
 

Back
Top