Protesti ispred vlade Srbije

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.422
Danas su se navodno ispred vlade Srbije skupili razni sindikati izmedju ostalog zdravstva i pravosudja kao i vetarani trece armijske oblasti koji traze da im se isplate pare koje im drzava duguje po osnovu dnevnica.

Sta se desava , vi koji ste u Beogradu ,koliko se naroda skupilo, koje su parole uzvikivali i da li su pistali u pistaljke i lupali u serpe? :)
 
Danas su se navodno ispred vlade Srbije skupili razni sindikati izmedju ostalog zdravstva i pravosudja kao i vetarani trece armijske oblasti koji traze da im se isplate pare koje im drzava duguje po osnovu dnevnica.

Sta se desava , vi koji ste u Beogradu ,koliko se naroda skupilo, koje su parole uzvikivali i da li su pistali u pistaljke i lupali u serpe? :)

E, Tihi, stvarno svašta s tobom…

Pa okupila se šačica ljudi kao po običaju. ;)
 
broj demonstranata nije bas impresivan, ali da je drugacije to bi bili neredi

bila je blokirana raskrsnica srajevska/nemanjina, oko podne i malo kasnije, saobracaj u sirem centru usporen, policija ooko vlade i nekih ministarstava,

sve u svemu lep dan za proteste
 
Danas su se navodno ispred vlade Srbije skupili razni sindikati izmedju ostalog zdravstva i pravosudja kao i vetarani trece armijske oblasti koji traze da im se isplate pare koje im drzava duguje po osnovu dnevnica.

Sta se desava , vi koji ste u Beogradu ,koliko se naroda skupilo, koje su parole uzvikivali i da li su pistali u pistaljke i lupali u serpe? :)

A rekao Djilas na BG hronici da su te demonstracije problem posto blokiraju saobracaj i da se obratio muriji u vezi toga......kad je on lupao u serpe tada nije imalo veze sto je saobracaj blokiran
 
Danas su se navodno ispred vlade Srbije skupili razni sindikati izmedju ostalog zdravstva i pravosudja kao i vetarani trece armijske oblasti koji traze da im se isplate pare koje im drzava duguje po osnovu dnevnica.

Sta se desava , vi koji ste u Beogradu ,koliko se naroda skupilo, koje su parole uzvikivali i da li su pistali u pistaljke i lupali u serpe? :)

Javi dalje: POČELO JE!
 
vikali su barem sam ja cuo u prolazu... izdajnici, lopovi, gde je eu, gde su pare od akcija, gde je bolji zivot, necemo da budemo ruska gubernija, ko je uzeo pare za nis... i na kraju jedan jako upecatljiv dok su izvodili onaj performans sa onim zamrzivachem i koji se prolomio iz svih grla... OSVETA!!!!
 
Ti si baš očajan, iako pokušavaš da budeš duhovit - ne ide ti.
Šta ti dodje onaj bole delija?z:mrgreen:

Hoćeš da se kladimo da mu to dođe drugi nick? Tog Boleta sam isprozivala pa se opet registrovao i leči komplekse istim rečnikom i neuspelim forama z:lol: Amaterizam na delu. Kad Bole uđe ovog nema i obratno. :zima: uostalom reći će nam administratori šta je, ja im baš poslala poruku po tom osnovu :zima2:

Vidiš kako sam se ja ispraksovala - kucam u isto vreme i kao Enchanted i kao neverujuidole i kao Milunka i kao rumenka z:Dz:Dz:D
 

Back
Top