Necu zaboraviti...

Pejotl

Početnik
Poruka
7
Necu zaboraviti jedan februar, jedan sneg, jedan Kragujevac i jednog...


Sta je to sto vi nikad necete zaboravit? Da li sam ja jedina, nepopravljiva romanticna budala ili me je ovaj jebeni zivot naveo da tako mislim i da se oseceam tako,
 
NIKAD,ali nikad necu zaboraviti jednu scenu,koja ce vecno ostati,tu negde izmedju srca i duse,gde se skrivaju najlepsa secanja...
sedim pored njegovih nogu i gledam ga kako spava.U jednom trenutku,budi se,sneno se nasmeje i pruzi mi ruku da mu pridjem...mozda nebitno ali meni vise nego drago secanje...
 
neću zaboraviti leto pred početak studija
to je bilo moje najduže i najopištenije leto
svako veče šetnja sa drugaricama, poseta muzajima, koncertima, književnim večerima
puno flertovanja sa zgodnim mladićima...
e iskoristila sam ga maximalno
 
Hiljadu čuda-Dusko Trifunović ...


U svetu ovom sa hiljadu čuda
svaki čovek živi svoje drame
I moja pesma neka pođe tuda
u svemu tome ima nešto za me

I baš me briga i sve me se tiče
jer pesma koja dolazi iz tame
i reči njene na molitvu liče
u svemu tome ima nešto za me

U ruci koja maše ili preti
u noći kad su zvezde tužno same
u suncu koje nikad neće umreti
u svemu tome ima nešto za me
58670f9ff07c850e73b921d.jpg
 
Necu zaboraviti jedan februar, jedan sneg, jedan Kragujevac i jednog...


Sta je to sto vi nikad necete zaboravit? Da li sam ja jedina, nepopravljiva romanticna budala ili me je ovaj jebeni zivot naveo da tako mislim i da se oseceam tako,

necu zaboraviti pocetak i kraj....

Ne mogu zaboraviti osmjeh, prekrasan osmjeh koji je imao, kovrdzavu svilenu kosu...prekrasan pogled...
proslo je vise od 15 godina, ali jos ne zaboravljam:sad2: poljubce, obecanja, molbe...i danas se pitam sto bi bilo da je bilo...ali eto ne zaboravljam jer se nije dogodilo;)
 
Necu zaboraviti jedan februar, jedan sneg, jedan Kragujevac i jednog...


Sta je to sto vi nikad necete zaboravit? Da li sam ja jedina, nepopravljiva romanticna budala ili me je ovaj jebeni zivot naveo da tako mislim i da se oseceam tako,

Ruke sto su grlile mene i sve sto mene dotakne .Mekane labudaste,moje milice, svemoguce ljekarice.Sad kad ih nemam, snove ptizivam i sanjam.:heart:
 

Back
Top