newinost

idealno wreme za gubljenje newionosti

  • 13-15

  • 16-19

  • posle 20


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Klinka moje komsnice 11 god vec je drugi put sa deckom :lol:
ja se ne bih smejala na to
to je nenormalno
jedno je to sto su se vrednosti poremetile
da ne tupim
i sto klinci misle da je to u redu, a roditelji ne znaju gde im je glava od briga svetskih,jelte
a drugo sta je medicinski pozeljno, odnosno preporucljivo
o mentalnom da i ne posezem
 
uopste nisam kapirala. to moze da se kaze tako da nisam imala zelju.nije me interesovalo.

Prosto mi neverovatno..zaljubio sam se u prvom drugom razredu..mozda i ranije..u 5om mislim uhvatio prvi put devojku za sisu i ribicu posle toga ubrzo..ali malo je bilo onih koje su na exkurzijama imale zelju sto jes jes
 
zavisi kada se ko probudi, mislim decaci ranije
to je priroda rekla bih
ali ne smem vise da pricam ozbiljno
krvolok kaze da se primam na temu
pa da se ne oseti zapostavljeno
i pomisli da se ne palim na njega :)
haha
dzaba mi prada i suknje i cipele
od opanaka se ne moze dalje!
 
Preterujes malo..svako ima decka/devojku sa 14-15..neka bude ozbiljnija veza sa 16-17..i sta sad kao cekate do 20e..malo too much..moras priznati da se razvije licnost ranije i sto je kasnije teze je..ako nije zelja postojala do tad ja bih se iskreno zabrinuo za tu osobu

Svako? Ne znam ko si da tvrdis da SVAKO ima, ja bih se cak usudila reci da vecina i nije imala sa 14, 15..ja sam recimo sa 17 izgubila nevinost, a velika vecina mojih drugarica nije pre 19,20..sad nek slobodno neko kaze da da je ok i sa 13 kad si toliko naivan da ne znas nista osim sto ti se servira na tv-u ili na neki drugi nacin..ali meni je bolesno. Deca treba da budu deca i da uzivaju u tome, imaju ceo zivot za sex...a pre 19,20 godina definitivno nismo sazreli psihicki bez obzira sto volimo tako da mislimo. Ne kazem da je greska sex pre 20, naravno, samo kazem da to nije to, bar po meni i ljudima sa kojima sam pricala.
Imala i jedna sto se u 6. osnovne *ebala sa vojnicima..ako ti ti je to ok, svaka cast
 
nemoj se jediti solomon, mada si u pravu po mom misljenju
ali decaci to ipak drugacije gledaju
znate li recimo da su medicinari dosli ispitivanjem do zakljucka da je kod devojaka koje su tako rano pocele sa odnosima, pre kompletnog fizickog sazrevanja, ucestaliji rak grlica materice nego kod ostalih zena
treba misliti mnogo i o tome
 
Imati decka/devojcicu u tim godinama..drzanje za rukice..poljubac..jeste rano ali nije strasno s obzirom kako deca danas napreduju..sigurno ranije imaju zelju i vise su povodljivi za vrsnjacima


dobro, ja sam sa 12 imala decka i to drzanje za ruke, poljubac u obraz,
a sa 13 prvi pravi poljubac...i secam se da sam pitala drugaricu da li mogu da ostanem trudna od ljubljenja? :)))))))))
blam.
:)
 
Svako? Ne znam ko si da tvrdis da SVAKO ima, ja bih se cak usudila reci da vecina i nije imala sa 14, 15..ja sam recimo sa 17 izgubila nevinost, a velika vecina mojih drugarica nije pre 19,20..sad nek slobodno neko kaze da da je ok i sa 13 kad si toliko naivan da ne znas nista osim sto ti se servira na tv-u ili na neki drugi nacin..ali meni je bolesno. Deca treba da budu deca i da uzivaju u tome, imaju ceo zivot za sex...a pre 19,20 godina definitivno nismo sazreli psihicki bez obzira sto volimo tako da mislimo. Ne kazem da je greska sex pre 20, naravno, samo kazem da to nije to, bar po meni i ljudima sa kojima sam pricala.
Imala i jedna sto se u 6. osnovne *ebala sa vojnicima..ako ti ti je to ok, svaka cast

Isto sto svako ima mobilni tel a ti ga recimo nisi imala..kompjuter..deca su naprednija i izgledaju po 5 god starije ako nista drugo..tako se i ponasaju..u svetu sa 16 voze kola i zive sami..rade za dzeparac..pogledaj malo kad prodjes pored osnovnih skola..iznenadices se
 
dobro, ja sam sa 12 imala decka i to drzanje za ruke, poljubac u obraz,
a sa 13 prvi pravi poljubac...i secam se da sam pitala drugaricu da li mogu da ostanem trudna od ljubljenja? :)))))))))
blam.
:)
O tome je rec..da steknes osecaj i imas zelju..pa kad imas zelju za sexom dodje i to..samo kazem da se granice pomeraju na dole i to je sa 15-16 danas normalno
 
MOguce da decaci drugacije gledaju, ali i kod njih je (bar bilo u moje vreme, sto nije bas tako davno :)) slicna situacija, retko koji da izgubi nevinost pre 18, posto su uglavnom imali mladje devojke, pa sad ako on sa 16 ima devojku sa 14, tesko da ce imati sex..tako da su devojke uglavnom ranije stupale u odnose, posto su imali momke par godina starije od sebe. A oni sto lazu da su spavali sa devojkom sa 15 godina i jos nisu svrshili za minut samo lece svoje komplekse (ok ima izuzetaka koji stvarno i jesu)
No, defitinvno mislim da se sex za godinama i zr eloscu poboljsava (bar za zene)
 

Back
Top