Redaljka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eboteeeeeeeeeeeeeeee............

dodje mi da opljackam banku, platim 100 qrvi da te karaju BEZ PRESTANKA jedno 3 dana i onda da kupim sladoled, sednem prekoputa tebe i zlurado ti se smejem u lice neprekidno ponavljajuci "mmmmmmmm ala je hladan ovaj sladoled" :twisted: :twisted: :twisted:
 
d1:
eboteeeeeeeeeeeeeeee............

dodje mi da opljackam banku, platim 100 qrvi da te karaju BEZ PRESTANKA jedno 3 dana i onda da kupim sladoled, sednem prekoputa tebe i zlurado ti se smejem u lice neprekidno ponavljajuci "mmmmmmmm ala je hladan ovaj sladoled" :twisted: :twisted: :twisted:

kako se seti sladoleda?? verovatno si neki plagijator?
 
Uvek me je zanimalo sta je tim devojkama u glavi dok se to radi na njima!?
Ok mi je grupnjak,hoce to i to i proba,ali ono kao na zurci lezi na krevetu u odvojenoj sobi a njih 5-6 se smenjuje... i svaki je voli :) Nikad mi nije bilo jasno! Da li su one toliko nesrecne i usamljene pa im je potrbna bilo kakva paznja ili...
 
valjda neki gadan unutrasnji konflikt...totalni nedostatak samopouzdanja...dokazivanje da moze da zadovolji celu sobu...mozda sumnja u svoju seksualnost i zenstvenost do extrema...
 
Sto napadoste coveka, zar mislite da se takve stvari ne dogadjaju?
Ocajno jeste, ali desava se.
Bih svedok (u susednoj prostoriji) jednom prilikom. Cak i ponudjen da ucestvujem, sto sam naravno odbio jer mi je bilo odvratno i na neki cudan nacin smesno .
Mada znate kako se kaze ponudjen ko pocascen :lol: :lol: :lol:
 
Chernobill:
Sto napadoste coveka, zar mislite da se takve stvari ne dogadjaju?
Ocajno jeste, ali desava se.
Bih svedok (u susednoj prostoriji) jednom prilikom. Cak i ponudjen da ucestvujem, sto sam naravno odbio jer mi je bilo odvratno i na neki cudan nacin smesno .
Mada znate kako se kaze ponudjen ko pocascen :lol: :lol: :lol:
:) :) :) :) :)
 
d1:
eboteeeeeeeeeeeeeeee............

dodje mi da opljackam banku, platim 100 qrvi da te karaju BEZ PRESTANKA jedno 3 dana i onda da kupim sladoled, sednem prekoputa tebe i zlurado ti se smejem u lice neprekidno ponavljajuci "mmmmmmmm ala je hladan ovaj sladoled" :twisted: :twisted: :twisted:

:twisted: :twisted: :D :D :twisted: :D
 
Srdj@n:
Uvek me je zanimalo sta je tim devojkama u glavi dok se to radi na njima!?
Ok mi je grupnjak,hoce to i to i proba,ali ono kao na zurci lezi na krevetu u odvojenoj sobi a njih 5-6 se smenjuje... i svaki je voli :) Nikad mi nije bilo jasno! Da li su one toliko nesrecne i usamljene pa im je potrbna bilo kakva paznja ili...
U kojoj glavi :?: :shock:
Hvala bogu pa si ti fin i postavljaš pitanje tipa... nesrećne?... usamljene?...
Kakva nesreća! kakva usamljenost! BOLEST je to :!:
Sve "perverzije" i perverzije u sexu... neeeekako razumem (volim, ne volim, odobravam, ne odobravam... ali razumem).
Redaljka je saaamo dno dna.
 
Omen:
Srdj@n:
Uvek me je zanimalo sta je tim devojkama u glavi dok se to radi na njima!?
Ok mi je grupnjak,hoce to i to i proba,ali ono kao na zurci lezi na krevetu u odvojenoj sobi a njih 5-6 se smenjuje... i svaki je voli :) Nikad mi nije bilo jasno! Da li su one toliko nesrecne i usamljene pa im je potrbna bilo kakva paznja ili...
U kojoj glavi :?: :shock:
Hvala bogu pa si ti fin i postavljaš pitanje tipa... nesrećne?... usamljene?...
Kakva nesreća! kakva usamljenost! BOLEST je to :!:
Sve "perverzije" i perverzije u sexu... neeeekako razumem (volim, ne volim, odobravam, ne odobravam... ali razumem).
Redaljka je saaamo dno dna.
to i jeste problem jer nimfe namaju DNO ili je mnogo duboko kao rimski bunar bacish kamen i dodjesh sutra da cujesh kad padne
 
atrijum:
Daaa... a upravo za tim nimfama muskarci jure i zele ih po svaku cenu nebi li otkrili sta to ima u njima te toliko vole zivot...

zlo zlix zla i dno dno dna!!! Ma ribe koje to mogu da podnesu su ili mrtve duhovno ili su na nekoj jakoj droGi, mada nije iskljucheno da neke u tome zaista uzhivaju $to je iiiizuzetno opasno i za nju, a i za ostale uchesnike u MEGA redaljci.. gore 5 puta od ruskog ruleta .. najbolje je takve stvari (ukoliko se lozhite na njih) gledati sa bezbedne udaljenosti.. bar metEr od monitora :twisted:
 
secam se jedne redaljke pre jedno 7-8 godina, devojka je zaista izgledala dobro i tip je na zurci poceo da radi sa njom, posle kraceg vremena smo se pridruzili "radu", u jednom trenutku smo svi vristali od smeha kada je riba rekla "Igore gurni ga jos jednom" a tip koji je bio na njoj zvao se Boris....toliko, inace najinteresantnije je bilo to da je riba bila totalno strejt....
 
cLick - OR - Die:
jakoj droGi, mada nije iskljucheno da neke u tome zaista uzhivaju $to je iiiizuzetno opasno i za nju, a i za ostale uchesnike u MEGA redaljci.. gore 5 puta od ruskog ruleta .. najbolje je takve stvari (ukoliko se lozhite na njih) gledati sa bezbedne udaljenosti.. bar metEr od monitora :twisted:

zasto mislis da je opasno, zbog bolesti ili...jos nesto?
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
secam se jedne redaljke pre jedno 7-8 godina, devojka je zaista izgledala dobro i tip je na zurci poceo da radi sa njom, posle kraceg vremena smo se pridruzili "radu", u jednom trenutku smo svi vristali od smeha kada je riba rekla "Igore gurni ga jos jednom" a tip koji je bio na njoj zvao se Boris....toliko, inace najinteresantnije je bilo to da je riba bila totalno strejt....

I sad ste vi frajeri a ona je dno dna. Ili moze i ovako da se postavi pitanje: Sta mislite o tipu na kojem se smenjuju 4 - 5 riba. Uauuuuu koji sreckovic, kakav frajer, svaka mu cast! :evil:
 
lady me:
I sad ste vi frajeri a ona je dno dna. Ili moze i ovako da se postavi pitanje: Sta mislite o tipu na kojem se smenjuju 4 - 5 riba. Uauuuuu koji sreckovic, kakav frajer, svaka mu cast! :evil:

da...a one su qrve :)
pa ako je ona dno dna onda su i oni kad ucestvuju u tome..ali stvar se ne postavlja tako
 
atrijum:
Daaa... a upravo za tim nimfama muskarci jure i zele ih po svaku cenu nebi li otkrili sta to ima u njima te toliko vole zivot...

I uzivaju li uzivaju u tom dogadjaju, samo da njihova devojka ili zena ne bude taj objekat uzivanja...a ove druge su "dno dna"....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top