pomoc

To sam i ja probao mnogo puta pa ne ide zato što moneybokers i slični sajtovi nemaju opciju Serbia uopšte. Kad sam se prijavio sa adresom u BiH onda su rekli adresa je u redu ali kartica ne valja pošto nije iz BiH. Na kraju sam to sve preskočio otišao u Vojvođansku banku i tražio da mi otvore Internet karticu i od tada normalno plaćam direktno sa naše kartice. Probao sam to isto i u Raifhaizen banci ali ta kartica košta 20 evra i ne radi uopšte. Znači Vojvođanska banka i tražiš karticu ISKLJUČIVO za internet.:bye:
 
To sam i ja probao mnogo puta pa ne ide zato što moneybokers i slični sajtovi nemaju opciju Serbia uopšte....
Probao sam to isto i u Raifhaizen banci ali ta kartica košta 20 evra i ne radi uopšte.

Ako si isao na moneybokers onda si isao na pogresnu adresu. Treba da odes na www.moneybookers.com (moneybookers sa dva o, jako je bitno da adresa bude pravilno napisana). Ne secam se da li ima opciju Serbia, ali ako nema onda ima Serbia & Montenegro ili Yugoslavia i preko te opcije mozes da se registrujes iz Srbije..

Kartica Raiffeisen banke se zove Visa Virtuon i sluzi iskljucivo za placanje preko interneta. I ne kosta 20 evra. 20 evra se stavljaju kao depozit koji ukoliko zelis da zatvoris racun dobijas nazad.

A transfer novca iz Srbije preko Virtuon kartice na moneybookers i obratno funkcionise savrseno...
 
Ako si isao na moneybokers onda si isao na pogresnu adresu. Treba da odes na www.moneybookers.com (moneybookers sa dva o, jako je bitno da adresa bude pravilno napisana). Ne secam se da li ima opciju Serbia, ali ako nema onda ima Serbia & Montenegro ili Yugoslavia i preko te opcije mozes da se registrujes iz Srbije..

Kartica Raiffeisen banke se zove Visa Virtuon i sluzi iskljucivo za placanje preko interneta. I ne kosta 20 evra. 20 evra se stavljaju kao depozit koji ukoliko zelis da zatvoris racun dobijas nazad.

A transfer novca iz Srbije preko Virtuon kartice na moneybookers i obratno funkcionise savrseno...

Dobro ja vidim da ste pametniji. To što sam napisao jedno O manje je jedina greška. Nema opcija Serbia,ni Yu (barem nije bila letos) ima BH i Croatia, Raifhaizen su lopovi i ne vrate ti 20 evra nego ti toliko više-manje 100 din naplate ZATVARANJE pa ti dođe isto. Ne platiš ulaz nego izlaz. Internet kartica Vojvođanske banke radi bez problema i ne košta ništa tj. i na nju staviš 20 evra ali ih odmah potrošiš (što kod Švaba ne možeš), osim toga kod Vojvođanske banke imaš korisnički servis koji nazoveš i zaključaš karticu (telefonski) tako da ti niko ne može da ukrade novac. Nazoveš,otključaš,platiš (preko neta), čim prođe potvrda ponovo nazoveš,zaključaš i mirna Bačka. Nema lopovluka.z:p
 
Poslednja izmena:

Back
Top