Udaj se na brzinu,kaj se natenane.....

dakle, da li vam je nekada palo na pamet da se udate/oženite u vako nezrelim godinama...?
pitam jer svaki dan čujem sve više slučajeva braka izmedju maloletnika, čak i mladjih od mene...i još imaju decu....
dakle da li vam je ikada na pamet pala takva luda ideja???

Dakle,nije mi padala na pamet takva ideja.

Udaj se na brzinu,kaj se natenane.....

Ja sam iz kontra price,ja cu se udati natenane a pokajacu se na brzinu.

Ako se udam verovatno ce biti tako;)

Jedna iz mog mjesta se udala od 16,sad je trudna,oblaci se ko zena i svo vrijeme provodi sa svekrvom:hahaha:

I blago njoj.Mi sto nemamo svekrve treba da se bacimo s mosta,odma'.Samo ja se bojim visine:lol:

Sta ce mi brak sa 16...Bolje da se zamonasim...isto mi dodje...

:super:

"Udaj se na brzinu,kaj se na brzinu"...

Moze i tako,mada mi se specijalno dopada:Ne udaj se,ne kaj se.:D
 
Ljubav (ili ljoobaw) ne placa rachune.
U poslednje vreme često pričam o udaji i sa drugaricama i sa dečkom, i volela bih da se udam za neke 3 godine, prvo dete da imam za 5.
Ali to je više neki moj lični ideal, ne mora uopšte da znači da će tako biti...
Nikad neću razumeti one koji se uzmu mladi, žive sa roditeljima i oni ih izdržavaju...mislim, čemu to?
Kad se budem udavala želim da budem u stanju da sa mužem stvorim dom i obezvedim život, a kasnije naravno i da mogu da izdržavam decu.


Ja se nikad ne bih udala samo zato što mi je neki "nesrećnik" napravio dete... Može on da učestvuje u podizanju deteta i bez svadbe i zajedničkog života (koji i onako ne bi ličio ni na šta).

Opet se slažemo :D

Ja sam sinoć gledala onu seriju, Gilmore girls, i baš sam nešto razmišljala kako bi bilo simpatično sa 34 godine imati ćerku od 17. :lol: Zakasnila sam. :lol:
 
Uh..Prvo,volela bih da budem mlada majka,ali samostalna,pre svega,da ne budem ni od koga finansijski zavisna.

Drugo...Nisam bas sigurna da mogu sa jednom osobom da budem od 25. god.pa do kraja zivota,a tek ne od 18.ili 20.godine...Ipak mora covek da se izivi,pa tek onda da se obazveze tako.:confused:

@Electra-Uh,serija je odlicna...Rorina mama je genijalna:):worth:
 
Opet se slažemo :D

Ja sam sinoć gledala onu seriju, Gilmore girls, i baš sam nešto razmišljala kako bi bilo simpatično sa 34 godine imati ćerku od 17. :lol: Zakasnila sam. :lol:
A ***, stvarno smo zakasnile :p A stvarno bih volela do neke 25 godine da rodim prvo dete, drugo do 27. Prvo zato što mi je želja da budem (relativno) mlada mama, a drugo što će onda deca do moje tridesete da krenu u vrtiće, škole, neće biti potrebno da neko od roditelja bude po ceo dan sa njima itd, a tada ja mogu da se posvetim sebi, karijeri, mužu, i naravno da, zajedno sa mužem, obezbedim mnogo bolji život deci.
Da, a te dve godine braka bez dece dolaze tačno posle mastera, kada bih volela da radim negde, da steknem neko radno iskustvo, da imam kasnije šta da nastavim...
Electra:
Ma šta vam to znači ''iživeti se''...? :neutral:
To je i mene oduvek zanimalo... tj, zanimalo me koji je to broj momaka, izlazaka, i ne znam ni ja čega dovoljan da bi rekao za nekoga da se "iživeo"?


Electra:
Nipošto ne smatram da je brak zatvor ili dosada... Nije da imam iskustva :mrgreen:
A nije ni da nemaš :p
ali mislim da možeš da ''živiš'' i u braku... k'o da ti negde pismeno zabrane izlaske ili druženja ili bilo šta što te veseli...
Zamisli, Tihana, slažemo se :p
 
Uh..Prvo,volela bih da budem mlada majka,ali samostalna,pre svega,da ne budem ni od koga finansijski zavisna.
Ma koj će ti to djavo u životu, pa još dok si mlada...

Ma šta vam to znači ''iživeti se''...? :neutral:
To valjda znači proživeti dosta toga, ali su to uglavnom stvari koje se proživljavaju kada nisi u bračnoj zajednici. Mada sad i mene buni... :think:

Nipošto ne smatram da je brak zatvor ili dosada... Nije da imam iskustva :mrgreen: ali mislim da možeš da ''živiš'' i u braku... k'o da ti negde pismeno zabrane izlaske ili druženja ili bilo šta što te veseli...
Takodje i vidim da se shvatanje braka poprilično razlikuje od osobe do osobe.
Što dalje implicira - nije svako za brak i nije brak za svakoga.
 
Moj deda je mesec dana pre nego što će se oženiti sa mojom babom otpratio nju kući,a posle kad se vraćao baba Mira ga namami kod nje u štalu i tu oni obave znate već šta,a baba nikad nije saznala za to,jer je deda to tek pre nekako ispričao,a baba je umrla pre 6 godina.Inače,moj deda ide četvoronoške i nosi pelene.
 
Jedna od mojih (ne bas) drugarica je ostala trudna i udala se u osmom razredu, a posle je abortirala i napravila sebi sr**e od zivota zbog gluposti... Mislim, momak je kao neki lovaros ili tako nesto. Al' dobro, nikad nije bila previse bistra...
Uglavnom, ne bih se udala pre 25-e, makar doticni nesrecnik posedovao vilu sa bazenom i tri multinacionalne kompanije.
 

Back
Top