Opravdanja

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Čemu opravdanja zbog usamnjenosti?
Zašto se krivac uvek nalazi u nekom drugom, a ne u nama samima ?
I zašto se dobar deo forumaške populacije ( oba pola ) krije iza lažnih maski patnji ?
Čemu odsustvo hrabrosti za srećom u ljubavi ?
 
Kod mene se trenutno radi o čistoj lenjosti, ne mogu to da opravdam, to mi je mana... Ne nalazim krivca u drugome. Možda mi nekad bude žao kada naiđem na nerazumevanje tamo gde ga nisam očekivao, ali i preko toga se kad tad pređe.
Neke maske nisu lažne, ljudi koji nemaju tu "sreću u ljubavi", ljudi koji se plaše da krenu u potragu za njom, sigurno pate, može im se verovati. Zašto se neki plaše ljubavne sreće, hm... zato što se boje loših ljudi, onih kojima nije stalo do takve sreće, a ništa se ne može uraditi da bi se u toku potrage za njom izbegli takvi.
 
Čemu opravdanja zbog usamnjenosti?
Zašto se krivac uvek nalazi u nekom drugom, a ne u nama samima ?
I zašto se dobar deo forumaške populacije ( oba pola ) krije iza lažnih maski patnji ?
Čemu odsustvo hrabrosti za srećom u ljubavi ?

Mene odavno niko ništa i ne pita...
Povremeno neka tetka ili ujna onako izokola počne sa pričom kako se neka tamo naša rođaka udala, rodila bebu, bla, bla....ali ja već kod prve reči isključim ton i povremeno bacim pogled na ekran da znam kada da učtivo klimnem glavom (šta ću kad sam fina i lepo vaspitana)...
Samoća je stvar izbora. Možete se uvek, ali uvek upariti sa nekim ali to ne znači da će vam biti bolje.....
Usamljenost je stanje duše i nije rezervisano samo za samce. Od tog "gripa" boluju i oni u braku ili vezi....
Moja mama uvek kaže "Bolje biti sam sa sobom nego sam u društvu."... A ja dodam "ne možeš sa bilo kim podeliti palačinku s kremom":mrgreen:
 
bas se dobro osecam kad osetim usamljenost :)
bash je to romanticni momenat treba ga pametno iskoristiti....
ljudi su gudra najgora....i svi smo navuceni....pogotovo forumasi ...smrc ..jec...
 
lepa je usamljenost... ponekad... lepa je sve dok nam se ne uvuce pod kozu i postane deo nas... sve dok se ne sazivimo sa njom... posle moze da postane opterecenje... shvatimo da nismo to zeleli... opet... sve i ako se to desi, moze se ispraviti... samo treba da naidje neko ko ce nas probuditi... i ko ce nam pomoci da shvatimo koliko smo pogresno ziveli i u kakvoj smo zabludi bili... i koliko smo bili uspavani... i koliko je sve lepse i lakse udvoje...
 
Čemu opravdanja zbog usamnjenosti?
Zašto se krivac uvek nalazi u nekom drugom, a ne u nama samima ?
I zašto se dobar deo forumaške populacije ( oba pola ) krije iza lažnih maski patnji ?
Čemu odsustvo hrabrosti za srećom u ljubavi ?

Usamljenost jedan period prija i to je sve, ako osetim da mi ulazi
pod kožu, krenem u akciju i no problem :D
 
Čemu opravdanja zbog usamnjenosti?
Zašto se krivac uvek nalazi u nekom drugom, a ne u nama samima ?
I zašto se dobar deo forumaške populacije ( oba pola ) krije iza lažnih maski patnji ?
Čemu odsustvo hrabrosti za srećom u ljubavi ?

Opravdanja traže oni koji nisu pročitali knjigu u sebi,sve ćemo naći u sebi ako se samo naučimo čitati.

Samo poznavanje naše unutrašnje knjige će nam pomoći da razumemo druge i ne osuđujemo ih.

Onda nećemo tražiti krivce u drugima.:)već u sebe.
 
Čemu opravdanja zbog usamnjenosti?
Zašto se krivac uvek nalazi u nekom drugom, a ne u nama samima ?
I zašto se dobar deo forumaške populacije ( oba pola ) krije iza lažnih maski patnji ?
Čemu odsustvo hrabrosti za srećom u ljubavi ?

uh...
a015.gif
...ovo je suviše filozofski za moj kapacitet...
 

Back
Top