Mrzim rebelde!!!!!!!!!!!!!! A vi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne volim ih.

Ali po meni ovakva tema je nepotrebna. Svako ima pravo na svoj ukus i o takvim stvarima ne treba raspravljati. A i samo bi nastala svađa između onih koji ih vole i onih koji ih ne vole.

Children Of Rock


Mislim da sa dvadeset i kusur godina nisu klinci ali ih vole klinci, a oni samo na tome mlate ogromnu lovu.
 
Poslednja izmena:
Uvek je me je zanimalo sta se krije iza mrznje prema necemu, a posebno kada je to neka muzicka grupa ili muzicar.
Kad imas milion grupa koja su na slicnu foru, komercionalne, pevljive, pale klince, zasto se ti obrusavas bas na npr. Rebelde?
Mozda te plasi cinjenica da bi tu nesto moglo da ti se svidi, pa da te drugari koji su kao i ti puni predrasuda strpaju u neki tip koji ti ne odgovara?

Ovi sto npr. mrze Tokio Hotel, ako izuzmemo nesto sto prati komercijalnost, imaju afinitet prema vrlo slicnoj muzici.
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Ja sam ih slushala kad je tek pochela serija pre mozhda 2 godine...
Bili su mi ok, ali onda sam samo prestala da ih slusham zato shto se svi lozhe na njih... I bilo mi je odvratno to shto ih sve devojchice kopiraju, osnivaju ''bendove'' i pevaju njihove pesme.. -gube se... tako da sam RBD zamrzela, i sad se najezhim kad chujem neq njihovu pesmu....................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top