Ogledalo iznad kreveta

To je loša ideja, pošto bi umanjilo maštovitost. Ako imate ogledalo gore, onda biste stalno gledali da budete, vi i taj/ta, u takvom položaju da se lepo vidi i onda biste se sveli na par poza i pritom više bulljili u ogledalo nego što biste bili u seksu. Meni su sve te stvari radi poboljšanja seksa dosadne. Ajde dan, dva, ali za stalno su truba. Ako nemaš ideje i slike u glavi, džaba sva pomagala. :)
 
Bila bi mi frka da se ogledalo ne otkachi i padne na nas...a onda bih razmishljala dal mogu da vidim u ogledalu dal ima bubuljicu na goozi...i da bih mozzda mogla da ofarbam izrastak....i propade seks.

:sad2::sad2::sad2:
isti slucaj, pored ogledala pomahnitam.. toliko da mi drugarice ne daju u kaficu da sedim preko puta prozora:mrgreen:
onda se automatski iskljucujem i postojimo samo ogledalce i ja, nikog tad i ne cujem a kamoli da slusam..
Ogledalce , ogledalce ko je najlepsi na svetu?:cool::aha::manikir:
 
ogledalo je bilo od poda do plafona, dohvatili smo se na podu i u jednom momentu pogledam ja sta se desava kad ono ron Jeremi kidam moju ribu istog sekunda sam ga izvadio i prebacio joj svrs po ledjima i preko glave naravno da sam zakacio i kosu.
znate li koliko je brza devojka sa svezim svrsom u kosi? ja nisam video kad je otrcala u kupatilo ali sam je dobro cuo kad je rekla "idijote sto po kosi"....

ogledala tad i nikad vise :D....mene da psuje sram je bilo (i da joj udje) :mrgreen:
 
ogledalo je bilo od poda do plafona, dohvatili smo se na podu i u jednom momentu pogledam ja sta se desava kad ono ron Jeremi kidam moju ribu istog sekunda sam ga izvadio i prebacio joj svrs po ledjima i preko glave naravno da sam zakacio i kosu.
znate li koliko je brza devojka sa svezim svrsom u kosi? ja nisam video kad je otrcala u kupatilo ali sam je dobro cuo kad je rekla "idijote sto po kosi"....

ogledala tad i nikad vise :D....mene da psuje sram je bilo (i da joj udje) :mrgreen:

:lol: trebao si to da preusmeriš...
 

Back
Top