Hendikep

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Mislite li da je veza izmedju zdrave i osobe sa nekim fizickim nedostatkom moguca?

Da li je moguce odrzati vezu sa nekim ko npr nema ruku,nogu ili je paralizovan od strka nadole?

Da li smo bioloski ograniceni da kao i svi drugi organizmi trazimo samo zdrave jedinke za partnere ili smo kao ljudska bica sposobni da prevazidjemo to i vidimo i nesto vise od ljusture zvane telo?
 
Poslednja izmena:
Mislite li da je veza izmedju zdrave i osobe sa nekim fizickim nedostatkom moguca?

Da li je moguce odrzati vezu sa nekim ko npr nema ruku,nogu ili je paralizovan od strka nadole?

Da li smo bioloski ograniceni da kao i svi drugi organizmi trazimo samo zdrave jedinke za partnere ili smo kao ljudska bica sposobni da prevazidjemo to i vidimo i nesto vise od ljusture zvane telo?

Iskreno ne vjerujem da bi mogla poceti vezu sa takvom osobom mada ukoliko bi u vezi sa mnom dozivio neku nesrecu ne bi ga sigurno ostavila zbog toga vec bi mu u svakom slucaju pomogla....
 
I meni su poznati takvi parovi. Sa jednim takvim covekom se znam od detinjstva, kao brat mi je, a sa njegovom devojkom sam blizak prijatelj. Takve veze su zanimljive, i naravno moguce. Kada se ljudi vole pred njima nema prepreka. Sto kaze generacija to mogu samo oni koji iznutra nisu prazni.
 
Iskreno ne vjerujem da bi mogla poceti vezu sa takvom osobom mada ukoliko bi u vezi sa mnom dozivio neku nesrecu ne bi ga sigurno ostavila zbog toga vec bi mu u svakom slucaju pomogla....
Да ли би то прерасло у сажаљење?

Тема: Могуће је, знам људе, али за себе, искрено, не знам.
 
možemo to i na jednom primeru da prostudiramo

Da li bi sofisticarana NATA ostavila svoga DAČU da mu je kojim slučajem ne daj Bože amputirana ruka...

ja cu bez trunke stida dati svoje misljenje ' DA, u dogledno vreme
 
Laka tema.
Ima raznih hendikepa.
Najtezi kad je ljustura prazna.
Ili folija svetluca,al dzabe kad je unutra prazno.

Poptisujem.:clap:

Naravno da je veza moguca, zasto da nije. Ima bezbroj parova gde je jedan od supruznika ima neki hendikep i odlicno funckionishu.

Pre bih upitala one puritance koji tvrde da to nije moguce (??????) sta bi bilo da su oni ti koji imaju neku
vrstu hendikepa?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top