seksualni problem

Gost
dr,pitanje za tebe glasi ,
imala sam duze vreme problema a imam i sada,samo manje sa cestim mokrenjem,imam esherihiju.urolog mi je dao 3 razlicita antibiotika i ostao mi je jos jedan da ispijem,ali mi je rekao na ultrazvuku da nemam problema sa bubrezima i da dobro praznim besiku,ali je moguce da imam pojacan seksualni nagon.sto je i tacno,imam decka 6 meseci i neodoljivu zelju za sexom,e moj konkretni problem je u tome je sto me cesto boli klitoris i cesto mokrim po malo i ne mogu da dozivim klitorisni orgazam jer me boli klitoris.
sta je vase ,isljenje.hvala
 
Jesi li ti seksualno aktivna?Da li si imala ili imas odnose?Posto mi nije bas najjasnija ta prica oko klitorisa.
Cesto mokrenje koje spominjes i bol koji opisujes imaju veze sa urinarnom infekcijom,a one su cesce kod seksualno aktivnih zena.
Postoji jos jedna stvar,ceste urinarne infekcije i simptomi koji se ne povlace i pored primenjene terapije ukazuju na neke vaginalne infekcije koje cesto zahvataju i urinarne puteve a ne detektuju se obicnom urinokulturom,zato te pitam jesi li seksualno aktivna?
 

Back
Top