Da predsednik USA dodje u Srbiju...

Sta bi predsednika USA docekalo u Srbiji

  • Cipela u glavu

    glasova: 25 69,4%
  • Pranje nogu

    glasova: 11 30,6%

  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
Da predsednik USA dodje u Srbiju s obzirom sta nam je USA priredila u poslednjih 18-ak godina od sankcija,bombardovanja,otimanja teritorija......da li bi ga ovde gadjali cipelama ili bi mu oprali noge???

Ako Vasu pretpostavku bazirate na snishodljivosti,sklonosti,na valja se - treba se,
onda ste sta se tice higijenskog noznog zahvata u pravu.Mozda bi se eventualna
predostroznost mogal ispoljiti u ogranicenom kretanju nekih od BG aleja sunca i cveca.
 
Skupili bi se sigurno demonstranti, a bogumi i obozavaoci lika & dela sa sve americkim zastavicama u rukama.

Kakvi su demonstranti u nas, verovatno bi napravili neko sranje i dobili po pichci od murije i zandarmerije.

Obozavaoci bi nezno vriskali "Cedo, ovaj, Barace ozeni me", a Barak im bi se obratio svojim milozvucnim baritonom i rekao im da gaje dobrosusedske odnose sa Kosovom kao zenicu oka svoga. Usledilo bi kolektivno svrsavanje od srece.

Mada, mozda ne bi bilo neduhovito da sadasnjeg predsednika SAD na nekoj hipotetickoj press konferenciji u Srbiji neko gadja bananom. Doduse, to bi meni bilo smesno, sumnjam da bi se CNN slozio samnom.
 
Skupili bi se sigurno demonstranti, a bogumi i obozavaoci lika & dela sa sve americkim zastavicama u rukama.

Kakvi su demonstranti u nas, verovatno bi napravili neko sranje i dobili po pichci od murije i zandarmerije.

Obozavaoci bi nezno vriskali "Cedo, ovaj, Barace ozeni me", a Barak im bi se obratio svojim milozvucnim baritonom i rekao im da gaje dobrosusedske odnose sa Kosovom kao zenicu oka svoga. Usledilo bi kolektivno svrsavanje od srece.

Mada, mozda ne bi bilo neduhovito da sadasnjeg predsednika SAD na nekoj hipotetickoj press konferenciji u Srbiji neko gadja bananom. Doduse, to bi meni bilo smesno, sumnjam da bi se CNN slozio samnom.

...a krici? a krici? U-A-A-A :hahaha: :rotf:
 

Back
Top