PC cillin 2002

  • Začetnik teme Nije mi jasno - pomoc
  • Datum pokretanja
N

Nije mi jasno - pomoc

Gost
Uz racunar sam pre godinu dana dobio i AV pc cillin 2002,resio sam sada da ga instaliram,i sve je ok ,medjutim nikako mi ne uspeva da se registrujem da bio mogao da apdejtujem program.Probao sam preko njihovom sajta ali se tu trazi registr.key,koji naravno nemam!!!
Zna li neko resenje??
hvala za odgovore.
 
U glavnom panelu idi na Register Now i tu upisi svoj E-mail i ostale podatke i dobices E-mail sa Ser.Number koji treba da ukucas u polje. Nakon toga si registrovan i dobijaces sve nove Update-ove. Pozdrav i javi sta si uradio!
 
hvala popaje za javljanje,ali vidi,ranije sam imao W2k i sve se lepo registrovao,kasnije sam skino sve .sad imam XP i kad kliknem na registar now,on jednostavno ne reaguje na to!!! to me muci!!
mozda je pc cillin 2002 tj.trendmicro prestao sa podrskom za ovu verziju ne znam,ali eto nije mi jasno,usput imas li ti neku preporuku za AV,imao sam nortona ali je glomazan i dosta usporava mashinu!!!
pozdrav !
 
nije mi jasno:
sad imam XP i kad kliknem na registar now,on jednostavno ne reaguje na to!!! to me muci!!
mozda je pc cillin 2002 tj.trendmicro prestao sa podrskom za ovu verziju ne znam,ali eto nije mi jasno,usput imas li ti neku preporuku za AV,imao sam nortona ali je glomazan i dosta usporava mashinu!!!
pozdrav !
Nije prestao jer i ja koristim PC-cillin 2002 koji sam registrovao pre 2-3 nedelje isto na XP.
Sto se tice AVP uglavnom svako svoga konja hvali, tako da ti je najbolje da sam proveris sta je dobro. Ja koristim PC-cillin i Pandu i za sada sam zadovoljan.
Pozdrav!
 
Nije mi jasno - pomoc:
Uz racunar sam pre godinu dana dobio i AV pc cillin 2002,resio sam sada da ga instaliram,i sve je ok ,medjutim nikako mi ne uspeva da se registrujem da bio mogao da apdejtujem program.Probao sam preko njihovom sajta ali se tu trazi registr.key,koji naravno nemam!!!
Zna li neko resenje??
hvala za odgovore.
BUDI SAMO UPORAN JA SAM GA REGISTROVAO IZ JEDNO DVADESETOG PUTA
 
ja sam imao isti problem sa update pccill 2002 , bolja varijanta je da skines neki drugi av ili besplatni aVAST koji isto lepo odradjuje posao.mani se pccillin2002,to je matoro,znaci nesto novije.
licno koristim kav 5.0 i od tada su svi virusi ko rukom odneseni.... bez hvale..... preporucujem ga svakom !!
poz.
 
Nije mi jasno - pomoc:
Uz racunar sam pre godinu dana dobio i AV pc cillin 2002,resio sam sada da ga instaliram,i sve je ok ,medjutim nikako mi ne uspeva da se registrujem da bio mogao da apdejtujem program.Probao sam preko njihovom sajta ali se tu trazi registr.key,koji naravno nemam!!!
Zna li neko resenje??
hvala za odgovore.

Imam maticnu asus sa cillinom 2000,proletos sam ga ucitao sa maticne (za dual boot Mei XP)za Me posto ne moze za xP mnogo je star i nisam imao problema odlicno se abdejtovao i radio tj. to je dobar antivirusni program bolji od ovih free verzija i posto je 2002 verovatno moze za XP sto mozes proveriti na njihovom sajtu trendmicro .
Ukoliko ta verzija ide na XP ne odustaj jer je stvarno dobar, ja koristim NSWORKS 2004i 2005 imam jaku masinu i dosta memorije pa ne smeta i mislim da onaj 2000 nisam ni morao da registrujem valjda se sam registrovao.
Ovo pisem jer imam dvadesetak antivirusnih programa kao kolekciju vecina je naravno legalna tj. mogu da ih tako instaliram :!: :wink:
 

Back
Top