A Svajcarska?

Pravili anketu u svajcarskoj koliko procenata stanovnistva je za i protiv stranaca.rezultati su bili sledeci:
20% je protiv stranaca
10% nema nista protiv stranaca
70%je izjavilo"bolji me k***c ,ja nisam odavde "
Pa kao sto vidis ,nasih "juznih suseda"koliko hoces ,ako je suditi po vicu :wink:
 
tamo sam gde....:
Sonja_ZH:
Vidim ima nas po celoj Evropi- od Norveske do Spanije, pa se zapitah nema li slucajno nekoga i u Svajcarskoj. Ne verujem, da sam jedino ja!
vrlo malo na ovom forumu.. :)

da, stvarno, ima nas svega nekoliko ovde na forumu...ko bi rekao...po gradu se stalno cuje srpski...

koliko ste dugo u ch? je l' radite ili studirate...?

ja sam ovde od februara, ali se vracam dole u junu :(
 
tamo sam gde....:
Sonja_ZH:
Vidim ima nas po celoj Evropi- od Norveske do Spanije, pa se zapitah nema li slucajno nekoga i u Svajcarskoj. Ne verujem, da sam jedino ja!
vrlo malo na ovom forumu.. :)

da, stvarno nas ima malo na forumu! ko bi rekao...po gradu se stalno cuje srpski...

koliko ste vi dugo u ch? je l' radite ili studirate...?

ja sam od februara u cirihu, ali se vracam u junu :(
 
Sonja_ZH:
tamo sam gde....:
Sonja_ZH:
Vidim ima nas po celoj Evropi- od Norveske do Spanije, pa se zapitah nema li slucajno nekoga i u Svajcarskoj. Ne verujem, da sam jedino ja!
vrlo malo na ovom forumu.. :)

da, stvarno nas ima malo na forumu! ko bi rekao...po gradu se stalno cuje srpski...

koliko ste vi dugo u ch? je l' radite ili studirate...?

ja sam od februara u cirihu, ali se vracam u junu :(


Sonja,pa sto vec ides? Znas ,i ja sam ovde svez.Javi se :wink:
 
Sonja_ZH:
da, stvarno nas ima malo na forumu! ko bi rekao...po gradu se stalno cuje srpski...

koliko ste vi dugo u ch? je l' radite ili studirate...?

ja sam od februara u cirihu, ali se vracam u junu :(

Ja sam dve godine, studiram ovde...

A zasto se ti vracas? Je l' moras ili sta?
 
Sonja_ZH:
tamo sam gde....:
Sonja_ZH:
Vidim ima nas po celoj Evropi- od Norveske do Spanije, pa se zapitah nema li slucajno nekoga i u Svajcarskoj. Ne verujem, da sam jedino ja!
vrlo malo na ovom forumu.. :)

da, stvarno nas ima malo na forumu! ko bi rekao...po gradu se stalno cuje srpski...

koliko ste vi dugo u ch? je l' radite ili studirate...?

ja sam od februara u cirihu, ali se vracam u junu :(
oko-3god,radim u "usz"dole samo na odmor..nemoj da si tuzna,ako zelis ti ces ostati..sem ako..?
 
tamo sam gde....:
oko-3god,radim u "usz"dole samo na odmor..nemoj da si tuzna,ako zelis ti ces ostati..sem ako..?

za sada se vracam, ali cu raditi na tome da opet dodjem!
a vracam se iz nekoliko razloga
1. istice mi ugovor
2. muz je nezadovaljan ovde, jer ne moze da nadje posao i uklopi se. ne zna dobro ni nemacki, sto dodatno otezava situaciju...

ali koliko ima formalnosti da se obavi pre nego sto se ode...! prosto neverovatno koliko posla imamo, a bili smo ovde svega par meseci!

pozdrav svima, uzivajte :wink:
 

Back
Top