...obutja nas ubija oboje...:(

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...mene u pojam a tebe samo po chukljevima ili malitju...:)
...ja zzivim u ubedjenju da obutja mnogo govori o choveku, tj. zzeni, i to mi mnogo znachi...
...daklem ne mora da bude firmirana, skupa ili pravljena po narudzbini ali nekako kapiram da je to deo garderobe koji se ne kupuje tek tako kao majca ili nemam pojma ja shta drugo...
..da li ste nekada zbog obutje nekoga ostavili ili je vas neko ostavijo iz istog razloga...?
...verovatno je dechija bolest ali je ja nisam prelezzao do kraja nikada, pa me zanima da li sam jedini...?
 
...mene u pojam a tebe samo po chukljevima ili malitju...:)
...ja zzivim u ubedjenju da obutja mnogo govori o choveku, tj. zzeni, i to mi mnogo znachi...
...daklem ne mora da bude firmirana, skupa ili pravljena po narudzbini ali nekako kapiram da je to deo garderobe koji se ne kupuje tek tako kao majca ili nemam pojma ja shta drugo...
..da li ste nekada zbog obutje nekoga ostavili ili je vas neko ostavijo iz istog razloga...?
...verovatno je dechija bolest ali je ja nisam prelezzao do kraja nikada, pa me zanima da li sam jedini...?

Zato imam utisak da cu se zaljubiti u ovu temu :lol:
:manikir:
 
Znam na kraju posta sam spomenuo i obucu! Zar nije tomalo cudno da ne kazem malo glupo da ostavis nekog zbog obuce? *** ne zaljubljujem se u obucu vec u osobu!
...pa bre zemo pogledaj ceo post, osoba bira obutju el da, to shto nema pare ne znachi da nema stila ili sl...
...svaki deo garderobe neshto govori o choveku i nachin na koji je nosi, ali obutja je za mene specifichnija od drugih delova garderobe, ako ovo shto kazzem nije tachno ondak bi svi trebali da nose prvrnutu ovcu na sebi tokom zime...:)
 
pa ona fora odelo (u to spada i obuca kao prateci element, dakle kompletno sve) ne cini coveka bas i ne vazi....mislim ako je neko sposoban da obuce zute patike sa crvenim sarama (musko a i bogami ni kod zena to ne bih tolerisala) onda mi nemamo o cemu da pricamo....neke stvari se vide na prvi pogled....plus da ne nabrajam sta sve ide uz te patike (kad sam se vec uhvatila za njih)....zamislite kompletan stajling:roll::hahaha:

izvinjavam se svim ljubiteljima zutih patika sa crvenim sarama (al eto padose mi na pamet...cisto da docaram pricu) :mrgreen:
 
niko...samo sve ovo moze da se shvati na vise nacina...neko bira jedan neko drugi...bitno je biti svestan da ih ima vise:mrgreen:

a moze i ovako: ja u klin ti u locu...slikovito...ali znamo da postoji i kln i ploca...i eto nas opet kod onoga bitno je biti svestan sarenolikih mogucnosti



ko razume shvatice (ko ne ...shvatice na svoj nacin....i tako u krug)
 
...pa ne, nego ono pod uslovom da ima samo jedne patike se odnosi na drugojachiju situvaciju, recimo da ima i jedne lepe cipele i bash njih nosi nekoliko dana i tada se upoznate i ondak samo odjedared ti bane u zzutim sa crvenim sharama...::)

da shvatila sam da na to mislis...ali ja se vodim mislju da ce i te cipele biti "blagi "uzas...za mene...dakle po mojim shvatanjima...sto dalje inplicira na zakljucak da mozda ima i takve patike u ormanu...uostalom sad bi vec morali da zagazimo u dublju psihoanalizu licnosti koja je apsolutno povezana sa stajlingom date osobe....jedno bez drugog ne ide....moje misljenje naravno
zato sam napisala ono, namerno kratko da skratim pricu...zurim...pa je mozda ispalo da se ne razumemo...


sad ovo moze da se uvrsti u predrasude...kako vam drago...


pici ako imas takve patike samo napred;)
 

Back
Top