G tacka da te cura voli do groba

Jel si primetila da su ti se javile sve udate žene i majke sitne dece?
Ajde, nemoj da pričaš mami kako se rađaju deca (a ni kako ispravno treba da se svrši)
Ček, sad moram da izračunam nešto....evo ja znam kako se postiže dooobar orgazam već 20 godina....
Naravno ,ko voli nekako drugačije , zašto da ne, važni da smo svi zadovoljni!
 
jagodica:
Happy_girl:
Eh, goodday, pa kako moze da zna? Sta ako nije nikad spavala sa tipom koji ima duzi od recimo 18cm? Kako onda moze da zna da li ce stati recimo 23cm? :roll:
:twisted: :wink:

cekaj da li moze da ;ne stane;
da li duzina stvarno ima uticaja ili je to trip
Hej, mala, pa zezamo se bre. Naravno da moze da stane, sem ako nije neki kurati crnac u pitanju od 40-tak cm, to vec nece stati..... :wink:
 
apotekarka:
Jel si primetila da su ti se javile sve udate žene i majke sitne dece?
Ajde, nemoj da pričaš mami kako se rađaju deca (a ni kako ispravno treba da se svrši)
Ček, sad moram da izračunam nešto....evo ja znam kako se postiže dooobar orgazam već 20 godina....
Naravno ,ko voli nekako drugačije , zašto da ne, važni da smo svi zadovoljni!
pa toooooo curo....nauchi ih kako se rukuje spravom :lol:
 
Daj, apotekarka nauci onda i mene. Ja jos nemam 20god sex. staza, ali ko ce bre to da cheka :lol:
Nije da nikad nisam dozivela to diiiiivno iskustvo, ali.... nesto se bre to retko desava :?
Mada, kooooliko ja uzivam u samom sexu, muz mi cesto kaze da ja izgleda ni ne mogu da dozivim pravi vrhunac jer meni vrhunac traje od pocetka pa do kraja odnosa. Mnogo mi bre nesto lepo sve vreme, ali bas mnogo! :wink:
 
anakin:
masteras:
Ako zelis recicuti gde da ti je nadju i kako, ne verujem da apotekarka ima iskustva po ovom pitanju jer bi bila konkretnija (ako gresim nek me strefi munja).


zena je pokusala da ti kaze da za zenski orgazam "oranje" uopste nije potrebno....

sto naravno vredja tvoju musku sujetu....

Ja bar znam kako i gde da je nadjem a ti to zovi sujetom koliko hoces. Neka neko bar proba da kaze kako se do nje dolazi pa da vidimo ko je sujetan.
 

Back
Top