Gde su ti muskarci za brak?

To kazu muskarci a toliko usamljenih zena..i onda kad krene komunikacija, kazu svaki na startu kaze da nece obaveze, nece vezu...i naravno da ona nece ni da ulazi u to :confused:

Ma ko normalanu startu hoce da se obavezuje, majke ti? :roll:
Ne znam da li se to samo meni desavalo, ali sam imala prilike da na prvom sastanku od muskarca slusam 1) o vencanicama (:evil:) i diiiivnom vencanju njegovog druga (a sve me gleda onako teleci, covek od 35 godina) 2) gde ce on da letuje sledece godine (miiislim, stvarno me zabole) 3) koji su mi planovi u zivotu, u detalje (je.bote, otkud znam???).
I ovi tipovi su svi bili 30+, jako im se zenilo i o njima je potpunu sliku pokvarilo to sto mi je delovalo da uopste nije bitno ko sedi sa njima za stolom, samo im je bitno da i ta osoba takodje hoce da raspravlja o modelu vencanica, letovanjima i planovima. :D
Uzas!! To odaje utisak neverovatnog ocajnika. Ili nekog kome stvarno nista nije bitno, nego ima taj grandiozni plan vencanja u glavi i nema sanse da bude prisutan i u vezi za realnoscu.

Posto sam videla kako ovo izgleda sa druge strane (i pobegla svaki put glavom bez obzira) - mozete onda misliti kako, zene, delujete kad pocnete ovako da smarate.
Nipodastavate coveka sa kojim ste izasle, nije vam bitno kakav je, ko je, nije vam bitno ni da se dobro provedete - nego, brate, ko ajkule samo kruzite oko plena. :neutral:
I postavljate najgluplja moguca pitanja na koja normalan covek ne moze da vam odgovori - osim isti takav, koji je vec isplanirao ceo postupak.

Vidi se, bre, shvatite. Provaljuje se posle dve recenice i pogleda. I odgovorno tvrdim da niko psihicki stabilan ne ulece u jako ozbiljne kombinacije tek posto pruzi ruku, pa cak i kad nesto pocne da se desava. Ko je tako ozbiljan, nije mu bitno s kim je, bitam mu je plen.
 
To kazu muskarci a toliko usamljenih zena..i onda kad krene komunikacija, kazu svaki na startu kaze da nece obaveze, nece vezu...i naravno da ona nece ni da ulazi u to :confused:

Da al one glume da nisu usamljenje..sta ces vise..ja stvarno nisam cuo za te price..bas mi je neverovatno da se uopste prica o tome..kao ona bi u startu nesto ozbiljno sa prvim koji je startuje..vazi;)
 
Ma ko normalan u startu hoce da se obavezuje, majke ti? :roll:
ali ako se svide jedno drugome valjda ide u tom pravcu ,a ne prva recenica 'ne zelim obaveze, vezu...' :)

..kao ona bi u startu nesto ozbiljno sa prvim koji je startuje..vazi;)
sto ne bi, trazi, trazi izadje s jednim, drugom, trecim smuvaju se i svaki kaze 'necu ozbiljno' :roll:

Haha pa fala Bogu da pogresno rade.
u cemu je ''caka''? :aha:
 
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:

Pa neka sidje malo po zabacenim predelima nase drage zemlje pa ima da bira samo ima jedna caka :rotf:mora da nauci da muze krave :rotf:
 
u cemu je ''caka''? :aha:

Pa nisu realne.

Mora neko da se udaje i za siromasne, glupe, krezube, grbave i one sto prde ispod jorgana i jedu grisine u krevetu. One ultrapopularne mega face, hiperfensi ultrakul likove, kraljeve, kuce, calce, zakone i jaja od slona koji hoce da se zene su vec odvukle pred oltar neke iste takve ribe, i otud su deficitarna roba.
 
sto ne bi, trazi, trazi izadje s jednim, drugom, trecim smuvaju se i svaki kaze 'necu ozbiljno' :roll:
:

Meni to neverovatno..mozda vec imaju devojku i traze kombinaciju..znaci da tretiraju tu osobu ko krpu..da ona nema svoje ja..zasto se uopste upusta u vezu..a ne postoji taj muskarac koji je imun na dobar sex..tako da je to pravi nacin zadrzati ga..reci ti to njima blago meni:lol:
 
Jel' nekom pada na pamet da prvo upozna čoveka/ženu kao ljudsko biće, da vidi kakva mu je narav, želje, interesovanja, ciljevi, način života...pa da onda razmišlja dalje. Korak po korak: možda osoba sa kojom smo se upoznali i ne može biti "potencijalni bračni partner", ali može biti izvrstan prijatelj, drug, poznanik, poslovni saradnik...ili ima druga, brata...i sl., koji nam više odgovara? Ovo se odnosi na oba pola.


Mada, iako sam ja već spomenula da sam govorila da se neću udavati, ima izvesne razlike....Jedno je to reći povodom razgovora o karijeri, u kojem se spominje brak kao otežavajuća okolnost za ženu, ili ako mi neko kaže: "Udaćeš se ti, šta će ti škola!"

A reći određenoj osobi, ubrzo nakon upoznavanja, ili , čak, pri prvom susretu, da "vezivanje ne dolazi u obzir", je nepristojno, i izgleda savim kao da optužujemo tu osobu "lovac" za brak. MOže i da izgleda kao da je rakao/la "ti si mi za jednu noć", ili već nešto tako... Svakako, razgovor koji ne obećava ništa vredno - bilo čega.
 
Pa iznenadila si me po gluposti.
Jeste da mislim da si curka, ali brate, ipak sam verovao da ti bar zloba daje malo vise lukavog , ali jaceg zakljucivanja...

Ali hajde da ti pomognem, nisi ti vecito da glumis slepca....

Mogao bih da se namestim tamo gde idu ove iskusne sto traze muza....
Ja sam solo i aktivno shvatam svoju poziciju....samo sto ne radim po forumima...

A mislim da bi svima godila ta informacija...
 
A reći određenoj osobi, ubrzo nakon upoznavanja, ili , čak, pri prvom susretu, da "vezivanje ne dolazi u obzir", je nepristojno, i izgleda savim kao da optužujemo tu osobu "lovac" za brak. MOže i da izgleda kao da je rakao/la "ti si mi za jednu noć", ili već nešto tako... Svakako, razgovor koji ne obećava ništa vredno - bilo čega.

Ma to niko ne bi rekao nicim izazvan.
 
muškarci za ženidbu su svugdje oko nas, samo normalno da ni jedan neće preko neta, kad se čuje sa nekom ribom reći:ej mala, ja bi te ženio. a svi bježe kada vide da djevojka previse navaljuje na brak, samo ih treba malo pustiti, da se opuste. Znate, sa muškarcima vam je kao sa pecanjem riba. Zabaciš mu malo "kruha" čekaš da zagrize, kad zagrize, pokušaš ga privući sebi, ali oni se uvijek odupiru, onda ih pustiš da malo koprcaju, na kraju se umore od otpora, popuste a ti ih lagano omotaš.:ok: Jednostavna logika.

:ok:...
 
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:

Nije teško udati se.... Kandidata ima, nije da nema, ali ne pravi se dobra čorba od šugave kokoške...ili ti u prevodu kvalitet je loš.
U potpunosti razumem tvoju drugaricu. Šašavo neko vreme. Svi bi nešto brzo, instant, dok provri lonče za kafu a posle "baj, baj", svako na svoju stranu. "Najbolji" su oni što ti šapuću bajke dok ti ne okače gaćice na luster a onda bude "pa to je život, mala"....:hahaha: Fascinira me energija i kreativnost koju ulažu zarad par sati valjuškanja po posteljini....
Naravno, da ne bude da su svi muškarci hulje i bizgovi... Ima i sjajnih primeraka. Za neke se priča i da su idealni (lično mislim da je to urbana legenda).... Ako znaš šta želiš da dobiješ i ne pristaješ na manje, sigurna sam da kad-tad nađeš ono što tražiš... Samo, ponekad...ono što mi mislimo da je dobro za nas, nije ono što Bog misli... Ili pazi šta želiš, možda ti se i ostvari....
 
Da pitam ove iskusne lovce na muzeve, gde je najbolje mesto za lov , za docek nove godine?
:lol: mislim da cak ni najzagrizenije udavace nisu toliko blesave da upropaste priliku za odlican provod (citaj: novogodisnju zurku sa sto ljudi i super muzikom) lovljenjem... muzza...

@tema - zasto bi neko tek tako hteo muza meni nije jasno... razumem neke usamljene koji bi rado da nadju srodnu dusu, a ne desava im se... ta ceznja nekako ima smisla... ali muz je skroz apstraktna i besmislena zelja... :(
 
Ma ko normalanu startu hoce da se obavezuje, majke ti? :roll:
Ne znam da li se to samo meni desavalo, ali sam imala prilike da na prvom sastanku od muskarca slusam 1) o vencanicama (:evil:) i diiiivnom vencanju njegovog druga (a sve me gleda onako teleci, covek od 35 godina) 2) gde ce on da letuje sledece godine (miiislim, stvarno me zabole) 3) koji su mi planovi u zivotu, u detalje (je.bote, otkud znam???).
I ovi tipovi su svi bili 30+, jako im se zenilo i o njima je potpunu sliku pokvarilo to sto mi je delovalo da uopste nije bitno ko sedi sa njima za stolom, samo im je bitno da i ta osoba takodje hoce da raspravlja o modelu vencanica, letovanjima i planovima. :D
Uzas!! To odaje utisak neverovatnog ocajnika. Ili nekog kome stvarno nista nije bitno, nego ima taj grandiozni plan vencanja u glavi i nema sanse da bude prisutan i u vezi za realnoscu.

Posto sam videla kako ovo izgleda sa druge strane (i pobegla svaki put glavom bez obzira) - mozete onda misliti kako, zene, delujete kad pocnete ovako da smarate.
Nipodastavate coveka sa kojim ste izasle, nije vam bitno kakav je, ko je, nije vam bitno ni da se dobro provedete - nego, brate, ko ajkule samo kruzite oko plena. :neutral:
I postavljate najgluplja moguca pitanja na koja normalan covek ne moze da vam odgovori - osim isti takav, koji je vec isplanirao ceo postupak.

Vidi se, bre, shvatite. Provaljuje se posle dve recenice i pogleda. I odgovorno tvrdim da niko psihicki stabilan ne ulece u jako ozbiljne kombinacije tek posto pruzi ruku, pa cak i kad nesto pocne da se desava. Ko je tako ozbiljan, nije mu bitno s kim je, bitam mu je plen.

Ajde more koji muškarac priča o vjenčanicama ,svadbama i vjenčanjima
 
Pa iznenadila si me po gluposti.
Jeste da mislim da si curka, ali brate, ipak sam verovao da ti bar zloba daje malo vise lukavog , ali jaceg zakljucivanja...

Ali hajde da ti pomognem, nisi ti vecito da glumis slepca....

Mogao bih da se namestim tamo gde idu ove iskusne sto traze muza....
Ja sam solo i aktivno shvatam svoju poziciju....samo sto ne radim po forumima...

A mislim da bi svima godila ta informacija...

aham....dobra ti ta..."trenutna" aktivnos'...znakovita
tj. nije sramota sto si udavaca, it's ok ;)
 
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:
:lol:Види шкорпијамајо, кажи другарици да су мушкарци једна веома ускраћена врста. ( очекујем сад лавину саливе по мојој маленкости, али авај :mrgreen: )

У чему се огледа та ускраћеност?
Хајде да мало конкретизујемо ствари!
Огледа се у томе што они у 97% случајева нису у стању да уоче никакву повезанот између објеката, осим да препознају облик истог. ( последица наглашеније логике)
Нама женама је увиђање односа усађено у гене, инстинктивно је у нама, самим тим та особина нас ставља у надређени положај у односсу на мушкарце, чини нас жене предаторима, а љих пленом.
Само што су они у трипу да је обрнуто.:lol:

Реци другарици да узме ствар у своје руке.
На његову изјаву да није заинтересован за озбиљну везу или брак, нек се насмеје и каже му да је све у реду, али нек' тера по своме.
Многи од њих ни не знају шта желе.:D

Имам више другариц које су се удале за фрајере с којима су тобоже биле у крес-шеми. И то не зато што су им напрравили дете, већ због тога што су одједном схватили да желе ипак брак и породицу...тако ти то иде у животу...само полако и циљ се сигурно остварује.:)
 
Ma ko normalanu startu hoce da se obavezuje, majke ti? :roll:
Ne znam da li se to samo meni desavalo, ali sam imala prilike da na prvom sastanku od muskarca slusam 1) o vencanicama (:evil:) i diiiivnom vencanju njegovog druga (a sve me gleda onako teleci, covek od 35 godina) 2) gde ce on da letuje sledece godine (miiislim, stvarno me zabole) 3) koji su mi planovi u zivotu, u detalje (je.bote, otkud znam???).
I ovi tipovi su svi bili 30+, jako im se zenilo i o njima je potpunu sliku pokvarilo to sto mi je delovalo da uopste nije bitno ko sedi sa njima za stolom, samo im je bitno da i ta osoba takodje hoce da raspravlja o modelu vencanica, letovanjima i planovima. :D
Uzas!! To odaje utisak neverovatnog ocajnika. Ili nekog kome stvarno nista nije bitno, nego ima taj grandiozni plan vencanja u glavi i nema sanse da bude prisutan i u vezi za realnoscu.

Posto sam videla kako ovo izgleda sa druge strane (i pobegla svaki put glavom bez obzira) - mozete onda misliti kako, zene, delujete kad pocnete ovako da smarate.
Nipodastavate coveka sa kojim ste izasle, nije vam bitno kakav je, ko je, nije vam bitno ni da se dobro provedete - nego, brate, ko ajkule samo kruzite oko plena. :neutral:
I postavljate najgluplja moguca pitanja na koja normalan covek ne moze da vam odgovori - osim isti takav, koji je vec isplanirao ceo postupak.

Vidi se, bre, shvatite. Provaljuje se posle dve recenice i pogleda. I odgovorno tvrdim da niko psihicki stabilan ne ulece u jako ozbiljne kombinacije tek posto pruzi ruku, pa cak i kad nesto pocne da se desava. Ko je tako ozbiljan, nije mu bitno s kim je, bitam mu je plen.
Јууу Бесо, па ово као да сам ја написала.:eek:

:lol:
 

Back
Top