Shot @ love with tila teqila -MTV

I pored svih novih varijanti kuce velikog brata predlazem kucu Brat&Seka....gde ce biti u kuci samo lezbosi i ******....
Bar nece biti MZ svadja zbog seksualne atrakcije, a da vidite koliko onda dodju do izrazaja ne seksualne tenzije....i takav sou bi mnogo vise ucinio na prihvatanju Pdrluka kod oba pola nego ono marsiranje ulicom protiv kojeg sam.....drasticno.....

Cak nisam protiv ni Gay TV, mada sam u praksi video da to dovodi do buma lezobsa....(u stud domu)
Zene su u dobu 18-27 u seksualnom traganju i sazrevanju svog identiteta, pa su submisivnije svakakvim indicijama....


Pogledajte emisiju pa komentarisite....cak moze preko neta da se gleda MTV....
 
..a ti pratish..?
..i ove i proshle godine..?
..shto gledash to, ako te nervira?

Zato sto nisam piz...da i zato sto hocu da svako bude zadovoljan, pa me delimicno interesuje i koja interesovanja tih grupa mogu da budu njima ispunjenje , a da ne budu setanje golaca i neke nakaradne drustvene aktivnosti i zakoni.....o usvajanju dece i slicno....

Ne nervira me gledanje, a ti ako imas pik , ko sto mi se cini da si naglo oglupela, resi to u lexa klubu , nemoj da se u svakoj temi pravis glupa i zlonamerno glupa....
 
Pogledajte emisiju pa komentarisite....cak moze preko neta da se gleda MTV....

apslutno se slažem da komentarišu isključivo oni odgledaju emisiju..jer smo o gej paradama nedavno imali žučnu, neprijatnu
diskusiju i tema je zaključana. u tom smislu će i svaka homofobičnost i eventualno pozivanje na batinjanje i kojekakvi slični ispadi agresivnosti verbalne prirode dovesti i do zaključavanja teme...
 
Naletela sam na zadnju epizodu i stvarno,Veliki brat je potpuno pristojna emisija kad se uporedi sa Tilom :confused:
bila sam ubeđena da ona bira između dva muškarca,a posle skontam da je jedan od njih u stvari žensko :lol:
najgadnije je što je njih tu u stvari bilo još-osim to dvoje,i da je ona sve pošteno isprobala,upoznala im porodice,tresla zadnjicom pred njihovim babama koje su bile oduuuuševljene.
Očigledno je da je sve iscenirano,ali koliko sam pogledala na internetu,šou je dosta popularan tako da je izgleda ta ciljna grupa emisije(primitivci i seksualno opterećeni)povelika.
 
Ta emisija je najbolji pokazatelj propasti MTV-a. MTV pre 15-20 godina je bila najbolja televizija svih vremena, a sad su spali na ovakve bljuvotine.

I drugo ajde kad vec nisu u stanju da naprave nista pametnije - onda bar ta riba mora da bude takva da se i musko i zensko smrtno zaljubi u nju cim je vidi. A ovako je smesno. Nasli su tu Tekilu koju ne bih takao ni magicnim stapom. Bruka.:thumbdown:
 
Da, sad sam video da Tila vodi i emisiju gde ona bira svog partnera , a ona je biseksualka....

To je drugi show....verovatno je pozajmila elemente iz ovog prvog....

Ili sam ja gledao specijal , koji je derivat ove maticne emisije gde ona bira....koja je tu starija emisija ne znam....

No nebitno , koncept sirenja neagresivnosti kroz emisije takvog tipa, takmicenje lezbo i gay je mnogo prihvatljiviji i hetero i porodicnim ljudima....(dve razlicite grupe su to)....od golisavog nametanja i osvajanja grada....
 
Ta emisija je najbolji pokazatelj propasti MTV-a. MTV pre 15-20 godina je bila najbolja televizija svih vremena, a sad su spali na ovakve bljuvotine.

I drugo ajde kad vec nisu u stanju da naprave nista pametnije - onda bar ta riba mora da bude takva da se i musko i zensko smrtno zaljubi u nju cim je vidi. A ovako je smesno. Nasli su tu Tekilu koju ne bih takao ni magicnim stapom. Bruka.:thumbdown:

hahahha tačno,oni svi plaču za njom,a meni je nekako gadna :lol:
Tražila sam na netu posle koja je ona kad nikad pre čula za nju nisam...i šta je već,go go igračica...:confused:
 
A bas sam se pitala ko je ta Tila,kad bi svi sa njom...
Naletela sam na tu emisiju nekoliko puta,odvratna je.
Ali onaj kanal E ima ubedljivo najjezivije riality programe.
Pamela,Playboy zecice,neka manekenka,propala glumica koja putuje po Evropi....:neutral:
Oni Amerikanci su debili.
 
Video sam skoro bas emisiju gde ona ganja svog buduceg ljubavnika ili ljubavnicu.....pa ide na rucak i muva majku od buduceg i sestru njegovu pita da li bi probala biseksualku????
Haos od voditeljke....steta sto ona ispade tema, a ne spec emisija koju sam gledao....

Ima na MTV puno gluposti , izbor zene za Flavor , nekog crnca , ruzan ko noc pred smrt....a one sve ocarane , pa svako vece sa drugom zavrsi u krevetu.....
 
MTV show gde se takmice ped.eri i lez bosi.....

Pobedile zene dve godine uzastopce, a nagrada im je "poducavanje" u ucionici , potpuno nalik lolita hard core filmovima....spanking, kising, peting, .......


Bolje nego da setaju gradom , pa da im izbijamo bubrege.....
Kad god otvorim ovu stranicu, ja pronadjem nekoliko Tvojih tema...prosto se pitam....da li ti išta u životu radiš, sem što smišljaš nove teme....stičem utisak da je ovo jedini način da se dokažeš i potvrdiš tvoje intelektualne sposobnosti...kao da pričaš sam sa sobom.
 

Back
Top