Dina,zenka vucjaka

Dina je ozdravila,kod nas ne moze da ostane i ukoliko je neko ne usvoji,zavrsice u azilu.
Ako zavrsi u azilu,postoji mogucnost da se razboli ponovo(ipak u azilu,kakav god da je,nema negu koja joj je potrebna) a onda nista nismo uradili.

jbga,znam...da je shtene od dva tri meseca,otimali bi se svi oko nje....
ona je bolja od steneta.Napolju je vesela,igra se,vrlo je poslushna...verna.....
u stanu kao da nije tu....vecinu vremena provodi spavajuci,pomalo se igra i mazi se...
volela bih da mogu da je zadrzim,ali to nije moguce nazalost.
Ja znam da skoro niko ne zeli da usvoji psa koji je presao polovinu zivota zato sto onda vlasnik nema 15 lepih godina sa psom nego ima duplo manje.....ali po meni to ne treba da bude razlog da pas, koji se toliko napatio u zivotu i koji je pun ljubavi koju je spreman da pokloni svima,zavrsi u nekom azilu gde nece imati paznju koja mu je potrebna sada pod starije dane.Za nju nije zivot sa vecom grupom pasa...u nekom boxu ili na lancu.
Ona tako verovatno nece moci dugo.A i takav zivot i nije zivot....onda bolje da je nismo ni spasili....
 
Па ни са штенетом никад не знаш колико ће поживети, зар не?
Дина је баш леп пас, још и расан, па где су сад ови који вичу на сав глас "дајте ми расног пса"??? То што је старија не значи да није способна неког да усрећи! Ја бих је узела без пардона, али не могу.

Цумиш, искрено се надам да ћеш за њу наћи праву особу која ће је волети!
 
Dina je juche udomljena.
Bolji dom nije mogla da dobije...takav dom bih pozelela svim psima i machkama.
Sada zivi sa tri mace,jos dva psa,chinchilom i pacovom....i ribicama :)

I sa dve divne osobe :zag::super:

slike cu postaviti cim mi poshalju...

Jedna od te dve divne osobe koje su usvojile Dinu je osoba sa nikom Drvce :cmok:

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
ja ne mogu da opisem koliko sam srecna z:dm5:
 

Back
Top