Šta se dođavola događa u Zagrebu???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.202
v117188p0.jpg


Pucnjava u Zagrebu: Povređeni državljani BiH
Nedelja, 30. novembar 2008. 18:19


Tri osobe su povređene u pucnjavi i tuči koja se dogodila u nedelju u blizini autobuske stanice u Zagrebu, saopštila je policija.

Jedna od povređenih osoba zadobila je prostrelnu ranu, dok su druge dve zadobile povrede u fizičkom obračunu. Povređene osobe su smeštene na Traumatološko odeljenje zagrebačke bolnice.

U saopštenju policije navodi se da je se pucnjava dogodila oko 14.30 časova u ulici Grada Vukovara 243, ispred hotela "Meridijan".

Prema informacijama portala "Index" trojica muškraca sa BiH državljanstvom E.H.(25), A.M. (22) i H.M. (55) stigla su u kuću na adresi Vukovarska 243 kako bi od osoba koje tamo žive uzeli svoj novac. Navodno se radilo o dugu od desetak hiljada evra.

Trojica gostiju i domaćini Romi prvo su se verbalno i fizički sukobili prilikom čega su dvojica pretučena, a zatim je došlo i do vatrenog okršaja u kojemu je jedna osoba povređena.

Trojica ranjenih tada su pobegli iz kuće tražeći pomoć, te su u blizini kuće naleteli na policiju. U isto vreme i njihovi napadači su pobegli iz kuće u kojoj su žive.

Policija traga za napadačima. Na mestu događaja nalazi se više policijskih automobila. Uviđaj je u toku.
 
To su Turci. Ko im yebe mater.

Nema Srbina sa inicijalima "E.H."

Al zato imaš na Vračaru dvoje mrtvih Srba od po 20 i 21 godinu...
Dečko čovjek je čovjek, nije bitno koje je vjere, nacije, boje kože... Smijem ruku u vatru da pružim da si tu u Cirihu veliki zagovornik liberalizma, jednakosti među polovima da ljude dijeliš na poštene i nepoštene i sl. a ođe dođeš da malo istreseš crijeva jer j6g, dug je dan, MORAŠ bit fin dečko. :per:
 
Nema veze sa nama . Prema tome , to je stvar Hrvatske . A nema nikakvih vesti ko je sve ubijen u predgradjima Pariza u poslenjih 48 sati . U Hrvatskoj se izrokali , pa posto nema nasih ljudi , ne vidim zasto je vazno za nas .
A ako ima nasih ljudi , koji su ucestvovali , ili pobijeni , to treba da nas se tice . Ovako , isto ko predgradje bejruta , ili Pariza . Svejedno .
 
Al zato imaš na Vračaru dvoje mrtvih Srba od po 20 i 21 godinu...
Dečko čovjek je čovjek, nije bitno koje je vjere, nacije, boje kože... Smijem ruku u vatru da pružim da si tu u Cirihu veliki zagovornik liberalizma, jednakosti među polovima da ljude dijeliš na poštene i nepoštene i sl. a ođe dođeš da malo istreseš crijeva jer j6g, dug je dan, MORAŠ bit fin dečko. :per:

A pushti vatru i razmisljanje, mrcho, ne ide ti.
 
Al zato imaš na Vračaru dvoje mrtvih Srba od po 20 i 21 godinu...
Dečko čovjek je čovjek, nije bitno koje je vjere, nacije, boje kože... Smijem ruku u vatru da pružim da si tu u Cirihu veliki zagovornik liberalizma, jednakosti među polovima da ljude dijeliš na poštene i nepoštene i sl. a ođe dođeš da malo istreseš crijeva jer j6g, dug je dan, MORAŠ bit fin dečko. :per:

Znas kako je, tamo se svi brecaju na njega, rinta 12 sati dnevno, zivi u nekom cumezu... Mora covek da se istrese na nekog. A, mozda i vuce traume iz detinjstva. Nije njemu lako, nemoj mu i ti sad sedati na muku. To mu je ulepsalo dan. :per:
To su ti tipicno seljacka posla: Nek' komsiji crkne krava. :thumbdown:
 
Znas kako je, tamo se svi brecaju na njega, rinta 12 sati dnevno, zivi u nekom cumezu... Mora covek da se istrese na nekog. A, mozda i vuce traume iz detinjstva. Nije njemu lako, nemoj mu i ti sad sedati na muku. To mu je ulepsalo dan. :per:
To su ti tipicno seljacka posla: Nek' komsiji crkne krava. :thumbdown:

Des', iskompleksirana?

O's i ti malo na postdiplomske u Cirih, a? Haha.
 
Al zato imaš na Vračaru dvoje mrtvih Srba od po 20 i 21 godinu...
Dečko čovjek je čovjek, nije bitno koje je vjere, nacije, boje kože... Smijem ruku u vatru da pružim da si tu u Cirihu veliki zagovornik liberalizma, jednakosti među polovima da ljude dijeliš na poštene i nepoštene i sl. a ođe dođeš da malo istreseš crijeva jer j6g, dug je dan, MORAŠ bit fin dečko. :per:

Lako je biti human kada govoriš, budi human na svakom koraku... mene skoro svi ljudi koji okružuju su humani, ali pobedonoscev nije mislio to u smislu ne bi im pomogao, već više onako u nacionalističkom smislu...
 
E, sad si i ti meni ulepsao dan. :rotf:
U Londonu si diplomirao, a u Cirihu si na postdiplomskim... :hahaha:
A, ovamo ribas klonjare... :mrgreen:
P.S. Sto ne ode u Moskvu? :eek:

Vi's, ja se tvojim tuznim i dosadnim zivotom ne bavim, al' se ti i te kako bavis time gde sam ja, sta radim, i kako mi je.

Ne valja ti to, budi zadovoljna tim sto imas. Svako je gde treba da bude. Ja sam ovde, ti si... tu gde si, i to je to.
 
U Zagrebu se dogadja isto ono što i u drugim zemljama u okruženju. To su ti dečije bolesti demokratizacije društva, samostalnosti, privatizacije, reformi, predvorje Zapada (al' ipak, svi vonjaju po Balkanu, kaj ne sused?)

Proći će to, kad se mafija refomiše...Niš' ne brini, Slaven 777, to tako mora.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top