adsl UP

Ma nije 3 meseca, nego 3 sata.
Speed_Up.jpg
 
Poslednja izmena:
ja sam zvao onaj korisnički servis i operater mi je reako da možemo neograničeno broj puta da iskoristimo uslugu bez plaćanja u nardedna tri meseca :confused:

A drug mi je čak dobio mail u kome piše isto , samo mi nije jasno zašto ne piše ništa za ta 3 meseca na sajtu:dash:
wlf112tmp-1.jpg
 
Poslednja izmena:
da kad aktiviraš povećanje traje 3 sata , ali čim istekne ti praktično možeš ponovo aktivirati besplatno dok traje taj promotivni period

ja sam podneo zahtev pa javljam kako je prošlo (treba im 24 sata da aktiviraju :()
 
Speed up je usluga koja se naplacuje 50 din za jednu aktivaciju koja traje 3 sata. Svaka 4. aktivacija je besplatna.

A ovaj mail je u sklopu promotivne kampanje. i ja sam ga dobio zbog godinu dana koriscenja adsl. i ako si dobio taj mail mozes besplatno da aktiviras speed up koliko oces puta u naredna 3 meseca. malo je smor ici stalno na sajt telekoma i aktivirati ga na 3 sata,al ebiga.....
 
ja nisam dobio mail ali probao sam da aktiviram pre 2 dana , i dobio error "nepoznata ip adresa"
i tek sam kasnije video da mi je brzina duplirana (još uvek jeste):hahaha::hahaha:

moraću sutra da im javim da im se servis ubagovao :hahaha:
 
Ja sam u petak aktivirao ADSL SpeedUp na sajtu Telekoma, i brzina mi je još uvek duplirana... A sad je nedelja veče ;)

Zanima me, zna li neko kako se to tačno obračunava ? Kako ja to da prekinem, na sajtu ne postoji ništa slično, a ne bih da mi stigne astronomski račun za nešto što mi i nije baš neophodno...

pozdrav
 

Back
Top