Subkulture 90-tih:Grandz

Omiljeni grandz bend

  • Nirvana

    glasova: 14 51,9%
  • Pearl Jam

    glasova: 10 37,0%
  • Alice In Chains

    glasova: 6 22,2%
  • Soundgarden

    glasova: 6 22,2%
  • Mudhoney

    glasova: 2 7,4%
  • Mother Love Bone

    glasova: 2 7,4%
  • Green River

    glasova: 2 7,4%
  • Stone Temple Pilots

    glasova: 4 14,8%
  • The Hole

    glasova: 2 7,4%
  • The Melvins

    glasova: 2 7,4%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .

Beogradski sindikat

Primećen član
Poruka
633
Sta mislite o ovom pravcu rok muzike koji je bio aktuelan u ranim 90-tima? Da li i dalje slusate te bendove,i koji su vam omiljeni? Sta vas je privuklo u grandz muzici? Koliko ste emotivno vezani za ovaj podzanr?

Premalo je reci da obozavam tu celu subkulturu. Muzika mi prija jer je iskrena,glasna i jer potpuno oslikava to dosta sumorno i zeznuto razdoblje. Slusam grandz bendove i dopada mi se taj osecaj zajednistva na toj sceni. Tuzno je sto su 3 talentovana muzicara umrla jako mlada,ali eto to im je bio nacin zivota,brzo i kratko. Komentarisite,postavljajte slike,video klipove i zezajte se.
 
grandz je prelepa i jedinstwena myzika, definicija jedne decenije...ne znam za was ali ja stwrno wolim grandz.....necy da glasam zato sto ix swe wolim i posle toliko godina njixowe pesme ne mogy da dosade, samo mi nije jasno sta ce The Hole na listi.....
 
Naravno da nema... Ali vidim, neki misle da ima.
To su dve sasvim razlicite ljubavi. Mislim na muziku ciji si sam bio svedok dok je nastajala i trajala, i ono sto je bilo pre tvog rodjenja. Ja zaista volim starije bendove, ali volim i grunge... A grunge budi i neke, da kazem, privatnije uspomene. :rumenko:
 

Back
Top