svaka treca zena zrtva nasilja!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije to moja poenta

vec ja cu da cutim i trpim apstinenciju..frustraciju i da budem ogorcen..ali ni prstom necu mrednuti da sprecim nekoga da mlati zene ...

ja sam jadan bedan odvratan itd itd..neka sam..ali nisam ja bio po usima sve te zene da ulaze u veze sa nasilnicima i nisam ja odgovoran zato sto se njima svidja da trpe batine..
svako svoje breme nosi
 
Necu da ispadnem bezosecajna, ali dosta tih zena ne chine nishta kako bi spasile sebe i tu jadnu decu. Verujem da ima onih koje su ucenjivane i sl, ali ako vec trpish takav horor trebalo bi da uradish sve shto mozesh i vishe da se iz njega izbavish josh pri prvom pokazivanju nasilja, jer mushkarac koji jednom udari svoju zenu udarice i drugi, treci i stoti put. Zalosno, ali istinito. Te zene se chesto vracaju svojim muzevima posle takvih incidenata, verujuci u svakakve bajke i izvinjenja koja su im posluzena...
Slazem se da takvim mushkarcima treba srce ishchupati, ali zena ne mora to da trpi i moze da se izbavi iz toga. Fala Bogu pa su napravili Sigurne Kuce...
 
Ja sam jednom pozvala policiju,zbog decka koji je na autobuskoj st. mlatio i sutirao devojku,videla sam sa terase,oko 2-3 nocu,nikoga nije bilo u blizini.
Prvih 15-20 min. sam posmatrala,ali kada je ona pokusavala da ode,on je uhvati za kosu i cimne nazad.,rekoh,da pozovem,ipak...
Dosla je policija posle par minuta,ja i dalje vrebam sa terase...ubedjivali se oni nekih 10-ak minuta,pa se razisli.
Decko i devojka ruku pod ruku.
Ja ispadoh budala.:neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top