Ok nemam kintu, voli me...please

Jaoj, decko, ti stvarno jesi bolestan.... Pocinje da mi te biva zao... I ovo ne mislim ironicno, ozbiljna sam. Kazes da nisi glup, pa ajd dokazi suprotno u tvojim postovima, a ne samo soni, pa soni, soni, i samo soni, a ovde kao nesto trazis devojku... Uzmi brate soni, to je za tebe....
 
No Nick:
Jaoj, decko, ti stvarno jesi bolestan.... Pocinje da mi te biva zao... I ovo ne mislim ironicno, ozbiljna sam. Kazes da nisi glup, pa ajd dokazi suprotno u tvojim postovima, a ne samo soni, pa soni, soni, i samo soni, a ovde kao nesto trazis devojku... Uzmi brate soni, to je za tebe....

Provaljen iz prve, zacudjen sam perceptivnoscu tvojom, ali i prijatno iznenadjen iskrenosvu tvoga tona.
Soni uvek pali.
ali soni ne pali uvek.
neke rupe ni soni ne moze da popuni.
to sam shvatio, pa sam sada saaaaam....
previse sam neglup za svoje dobro, ali i zgodan.
hihi.
Zainteresovana?
 
ma hajde.

Zgodan, pametan i originalan. Dobitna kombinacija.
Imam cak i sexy kovrdzavu kosu.
jedina mana je to sto nisam pod kintom, ali sam zbog toga postao skroman i zahvalan na onome sto imam ili mogu da uzmem ili cu uzeti ili... ma kapiras.

a soloooo sam.
Razmisljaj o tome.
 
Ma znam ja sta je posredi.
ti si ljubomorna zbog moje sexy kovrdzave kose, zar ne?
Slazem se sa cernobilom u vezi minivala, to ti je jedini spas.
Mislim ako hoces da imas i sexy kovrdzavu kosu pored ocigledne pameti i (nadam se) prijatne spoljasnjosti.
i da ne budes ljubomorna na obdarene.

a u vezi ocaja.




istinaaaaaa jeeeeee.....
hoce li neko da me voli?
please?
platicu mu....
 
Upravu si danas moras da platis da bi te neko voleo, jer su gradovi puni sponzorusa,vise nije ni vazan izgled niti bilo sta drugo.Sto bi rekli para vrti gde burgija nece,prema tome ili se zaposli negde pa skupljaj dinare na gomilu da ustedis za ljubav(sada sam se setio one glupe reklame "ne stedite na ljubavi stedite novac"-da kako da ne).A mozda ti se posreci pa se neka neruzna, neoduzeta devojka i zaljubi u tebe.Sta na kraju da ti kazes-srecno :)
 
iluzionista:
alex_cool:
hej ljudi!
Mislim da se nonika pali na mene.
Sta mislite?
Pssst....
tiho....
Ona ne sme da cuje....
:D

Neko ovde kopira Kojota. :roll:

Ne poznajem tog "kojota", niti sam ga sreo, cuo ili proanalizirao.
tako da........
ma hajde.......
kapiras?....

bre!

jel moram da ti nacrtam?
ok onda.
Ako je sve ovo gore napisano (u vezi kojota) tacno,
onda je nemoguce razumno tvrditi da ga kopiram. :D
kapiras sad pametnice? :lol:
 
A ha, palim se na tebe ko baba na penziju, izbeglica na prazan stan, dabar na kubik drva :roll:
Hoces jedan prijateljski savet?
Nadji neku drugu zrtvu, od mene ti slaba vajda! Mrziiiiiiiim muskarce sa kovrdzavom kosom!
Eto toliko o tvojoj sexy kosici i tebi uopste :roll: :?
 

Back
Top