Šiptari i dalje žive u kamenom dobu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
18.170
albanski mladići gađali su kamenjem desetak vozila u kojima su bili Srbi, na jugu Kosmeta, na putu Gnjilane-Uroševac kod sela Đerekare, u kojem žive Albanci. Jedan od Srba kome je kamenovan automobil, Zoran Denić, izjavio je da je njegov automobil zasulo kamenjem nekoliko albanskih mladića. Kada su prema nama poletele kamenice, pozvali smo Kosovsku policijsku službu, koja je izvršila uviđaj i pokazalo se da su Albanci pored puta pripremili gomile kamenja za kamenovanje automobila, rekao je Denić. On je dodao da su Albanci pokušali da KPS-u predstave da su automobile sa Srbima gađala deca, ali da su on i ostali očevici videli da to rade mladići od dvadesetak godina, i da su to i rekli policiji.
Ovo dokazuje da Šiptari nikad neće otići dalje od kamena što se tiče suživota sa malobrojnim preostalim Srbima po enklavama tj, po savremenim konclogorima.
 
A sta si ti ocekivao od siptara da te zaspu cvecem.
Jedna stvar meni nikako nije jasna da li Srpska db radi protiv srba ili za srbe.
Evo zasto zna se tacno koji su lekari vadili organe srbima na kosovu koje su kidnapovani.
npr da je to uradjeno Jevrejima MOSAD bi ih ubijo sve kad tad.
Mosad je i mislim javijo Srpskoj DB sta se radi ali mi srbi imamo BIU koja radi protiv Srba u to sam uveren jer u protivnom bi krenula u likvidaciju redom svih koji su to srbima uradili.
Slucajno sam pre neki dan gledao film MINHEN pa me on inspirisao da ovo napisem.
Ali mi SRBI nemamo nikoga da nas zastiti a pogotovo nasa bia,db ili kako se vec zovu.
ma otisli smo mi u k.. svi od ove bie ili kako se vec zove
 
A sta si ti ocekivao od siptara da te zaspu cvecem.
Jedna stvar meni nikako nije jasna da li Srpska db radi protiv srba ili za srbe.
Evo zasto zna se tacno koji su lekari vadili organe srbima na kosovu koje su kidnapovani.
npr da je to uradjeno Jevrejima MOSAD bi ih ubijo sve kad tad.
Mosad je i mislim javijo Srpskoj DB sta se radi ali mi srbi imamo BIU koja radi protiv Srba u to sam uveren jer u protivnom bi krenula u likvidaciju redom svih koji su to srbima uradili.
Slucajno sam pre neki dan gledao film MINHEN pa me on inspirisao da ovo napisem.
Ali mi SRBI nemamo nikoga da nas zastiti a pogotovo nasa bia,db ili kako se vec zovu.
ma otisli smo mi u k.. svi od ove bie ili kako se vec zove

Bia je jedna mocan pistolj , ali ne i revolveras . BIA je zapravo jako dobar i mocan mixer , ali nije kuvar . Ako torta ne valja , nije mixer kriv , nego kuvar , zar ne?

Njima nije dozvoljeno da rade .

Oni moraju daslede naredbe i uputstva Vlade , i vladinih cioovnika , i da se drze onoga sto im se naredi . Naravno to u drugim drzavama nije das isto , jer se tamo , u tim drugim drzavama vlada i njeni cinovnici drze onoga i sto im iz obavestajne suzbe stigne , kao predlog -savet- uputstvo. Ali to ovde nije slucaj .
 
Kakva glupost. Pa, ovde klinci stalno kamenuju lokalne autobuse... Jel' to sad' dokaz da je i Srbija u kamenom dobu? Ili, prosto, da gomila balavurdije nema pametnija posla?

ti mora da si neka druga drzava ili tamo na vozdovcu sve divljaci,kod nas to nema:think::think::think::think::think:


zamisli kod nas da se kamenuje autobus,sa makedoncim,hrvatima,pa to bi b92 mesec dana trubio a ovo prodje nezapazeno jer ipak se radi o srbima
 
Kakva glupost. Pa, ovde klinci stalno kamenuju lokalne autobuse... Jel' to sad' dokaz da je i Srbija u kamenom dobu? Ili, prosto, da gomila balavurdije nema pametnija posla?

Kako mislis , gadjaju autobuse , zatoo sto su na primer Engleski , ili neciji drugi . de to ima ,. Bas pre neki dan sam bio na putu u unutrasnjosti i vedeo kako prolazi Hrvatski autobus kroz sela u Juznoj Srbiji . Niko ih ne dira .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top