Hmm...

Incognito:
Odgovor jednog od 'momcadi':

Ne, ne smaraju me, jer seks nije seks ako nema ljubavi.

A recept za ono sto ti hoces: 50€ u dzep i pravac Plavi Most...
Mmm... ideja nije losa. Ipak, mislim da devojke umeju da preteruju i da sex bez ljubavi itekako postoji! Ne znam samo zasto se nikada meni ne dogadja!?
 
yusatch:
Vidi ovako: upoznam pre par nedelja mnooogo slatku devojku. Skontamo se za cas i to na njenu inicijativu. 8) Da mi broj telefona, onako, na parcencetu papira i namigne mi! Zvao sam je, videli smo se, samo sto se ne zapalimo! :D Meni je 26, njoj 23, nismo bas klinci, kontamo o cemu se radi! Kaze ima decka, ali bi se rado vidjala sa mnom... Tacno ono sto sam trazio! Za mesec dana odlazim iz grada i bas bi mi prijala veza bez veze. Stigli smo i do kreveta i bas kada je trebalo da odbacimo sa sebe sve sto nas sputava u medjusobnom prepustanju, ona izjavi kako se zaljubljuje u mene i kako ne zeli da odem iz grada i kako ne zeli da "radi to sa mnom" ako ne bude sigurna da je volim (posle deset dana poznanstva?!) i... SVE SE POKVARILO!!! Umesto sexa i strasti dvoje koji se ne smaraju, medju nama je samo gomila ispraznih razgovora punih dvosmislica o ljubavi, ceznji i... sranye! I to nije prvi put! Uvek sam nalazio neke zaljubljive devojke koje zele ljubav, a ne sex! Jesu li izmisljene price o ljubavnicima koje se kriju i tako to...? Pitanje za devojke: jel' morate da se zaljubljujete i mora li svaka vezica da bude ispunjena mastarijama o zajednickom zivotu?!? Za momcad: smaraju li i vas devojke koje se zaljubljuju i imate li neki recept (poput onih Jamie Olivera) za dobijanje sexa bez dobijanja pretnji brakom, ljubavlju i slicnim?!?

Ako se nisi dosta vec nasexao brzog sexa do 26-te, onda malo sta ostaje od onga sto bi moglo da ti se predlozi kao pomoc. Upamti, devojke o sexu imaju sasvim drugo poimanje nego muskarci, devojka daje sex a uzima ljubav, muskarac daje ljubav a uzima sex. A zao mi je devojaka koje su odlutale u svom neznanju i kao zamenu za prijateljstvo nude sex. Nema srece u zivljenju na takav nacin, ni za muskarca ni za devojku.
 
Ako se nisi dosta vec nasexao brzog sexa do 26-te, onda malo sta ostaje od onga sto bi moglo da ti se predlozi kao pomoc. Upamti, devojke o sexu imaju sasvim drugo poimanje nego muskarci, devojka daje sex a uzima ljubav, muskarac daje ljubav a uzima sex. A zao mi je devojaka koje su odlutale u svom neznanju i kao zamenu za prijateljstvo nude sex. Nema srece u zivljenju na takav nacin, ni za muskarca ni za devojku.[/quote]
Znam ja sve to o ljubavi i nesrecnom zivotu, nego sam vecito vreme provodio sa devojkama u vezama, a za nasexavanja brzog sexa je zaduzen moj libido koji ce jos neke vreme da me gnjavi... Mozda do 50-te... :D
 
*Mihal*:
Ako se nisi dosta vec nasexao brzog sexa do 26-te, onda malo sta ostaje od onga sto bi moglo da ti se predlozi kao pomoc. Upamti, devojke o sexu imaju sasvim drugo poimanje nego muskarci, devojka daje sex a uzima ljubav, muskarac daje ljubav a uzima sex. A zao mi je devojaka koje su odlutale u svom neznanju i kao zamenu za prijateljstvo nude sex. Nema srece u zivljenju na takav nacin, ni za muskarca ni za devojku.
Sta si ti ... Snezni kralj...?

Moja iskustva... naravno da me smaraju take ribe, ali lako ih prepoznas veruj mi. Vremenom ti se stvori kao neki radar, i oma vidis kaka je. Samo ne iskompleksirane devojke/zene gledaju stvari kako jeste: Lep tip... hodi hodi vamo... 8)
 
Milow:
*Mihal*:
Ako se nisi dosta vec nasexao brzog sexa do 26-te, onda malo sta ostaje od onga sto bi moglo da ti se predlozi kao pomoc. Upamti, devojke o sexu imaju sasvim drugo poimanje nego muskarci, devojka daje sex a uzima ljubav, muskarac daje ljubav a uzima sex. A zao mi je devojaka koje su odlutale u svom neznanju i kao zamenu za prijateljstvo nude sex. Nema srece u zivljenju na takav nacin, ni za muskarca ni za devojku.
Sta si ti ... Snezni kralj...?

Moja iskustva... naravno da me smaraju take ribe, ali lako ih prepoznas veruj mi. Vremenom ti se stvori kao neki radar, i oma vidis kaka je. Samo ne iskompleksirane devojke/zene gledaju stvari kako jeste: Lep tip... hodi hodi vamo... 8)
Vidi, nisam ja Snezni kralj, a posto te zanima Snezna kraljica, promenila je nick da je ne biste smarali (poznavaoci apsolutne istine to znaju). Pozdravlja vas sve i... to je to!
 
Milow:
*Mihal*:
Ako se nisi dosta vec nasexao brzog sexa do 26-te, onda malo sta ostaje od onga sto bi moglo da ti se predlozi kao pomoc. Upamti, devojke o sexu imaju sasvim drugo poimanje nego muskarci, devojka daje sex a uzima ljubav, muskarac daje ljubav a uzima sex. A zao mi je devojaka koje su odlutale u svom neznanju i kao zamenu za prijateljstvo nude sex. Nema srece u zivljenju na takav nacin, ni za muskarca ni za devojku.
Sta si ti ... Snezni kralj...?
Moja iskustva... naravno da me smaraju take ribe, ali lako ih prepoznas veruj mi. Vremenom ti se stvori kao neki radar, i oma vidis kaka je. Samo ne iskompleksirane devojke/zene gledaju stvari kako jeste: Lep tip... hodi hodi vamo... 8)
Daaaj! "Lep tip... hodi hodi vamo..." :shock: Pa, zar to ne pomisle/kažu BAŠ one iskompleksirane :!: :?:
A, što se smaranja zaljubljivanjem tiče ---> zaljubljivanje i zaljubljenost relativno kratko traju. Većini devojaka/žena to je prirodni preduslov za sexualni kontakt kao jedan čaroban odnos muškarca i žene, a ne samo kao rasterećenje telesne tenzije.
JA lično ---> definitivno nisam tip osobe za čiste (iliti gole) kres-varijante. Pošteno, NIKAD dosad' nisam bila u kombinaciji "ni ime mu ne znam"... "za jedno veče"... "goli sex"... Ne zato što u principu ne odobravam takve varijante... Jednostavno... prema nekome (za bilo kakav kontakt) u meni mora da proradi poseban feeling... vrlo kompleksan...
Naravno... zaljubljenost NE MORA, rekla bih i NE SME da bude agresivna i da SMARA onog na koga je fokusirana. Zaljubljenost NE TRAŽI NIŠTA ZA UZVRAT. Ona samo oplemenjuje onog ko je zaljubljen i... ništa više.
8)
 
Omen:
Daaaj! "Lep tip... hodi hodi vamo..." :shock: Pa, zar to ne pomisle/kažu BAŠ one iskompleksirane :!: :?:
A, što se smaranja zaljubljivanjem tiče ---> zaljubljivanje i zaljubljenost relativno kratko traju. Većini devojaka/žena to je prirodni preduslov za sexualni kontakt kao jedan čaroban odnos muškarca i žene, a ne samo kao rasterećenje telesne tenzije.
JA lično ---> definitivno nisam tip osobe za čiste (iliti gole) kres-varijante. Pošteno, NIKAD dosad' nisam bila u kombinaciji "ni ime mu ne znam"... "za jedno veče"... "goli sex"... Ne zato što u principu ne odobravam takve varijante... Jednostavno... prema nekome (za bilo kakav kontakt) u meni mora da proradi poseban feeling... vrlo kompleksan...
Naravno... zaljubljenost NE MORA, rekla bih i NE SME da bude agresivna i da SMARA onog na koga je fokusirana. Zaljubljenost NE TRAŽI NIŠTA ZA UZVRAT. Ona samo oplemenjuje onog ko je zaljubljen i... ništa više.
8)
Ti onda uopste ne poznajes zene...

No Sestro Omene vi imate pravo na vase misljenje.
 
Dakle,
slazem se da se ne treba bas uvek zaljubiti ali sex bez toga ne ide.... :?
a sto je muskarcima problem da se zaljube? ne vidim razlog.....cekaj, zelite sex, zelite zezanje i sve to bez imalo pokazanih emocija, pozude i neznih, LJUBAVNIH reci?....to ne mogu devojke...zna se ko to radi i za koliko eurica :)
poz!! :D
 
devojcica_20:
Dakle,
slazem se da se ne treba bas uvek zaljubiti ali sex bez toga ne ide.... :?
a sto je muskarcima problem da se zaljube? ne vidim razlog.....cekaj, zelite sex, zelite zezanje i sve to bez imalo pokazanih emocija, pozude i neznih, LJUBAVNIH reci?....to ne mogu devojke...zna se ko to radi i za koliko eurica :)
poz!! :D
Sve ce vam se reci kad porastete...
 
devojcica_20:
Dakle,
slazem se da se ne treba bas uvek zaljubiti ali sex bez toga ne ide.... :?
a sto je muskarcima problem da se zaljube? ne vidim razlog.....cekaj, zelite sex, zelite zezanje i sve to bez imalo pokazanih emocija, pozude i neznih, LJUBAVNIH reci?....to ne mogu devojke...zna se ko to radi i za koliko eurica :)
poz!! :D
pazi, nije problem zaljubiti se! I ja sam zaljubljiv i verovatno bih se zaljubio u gospodjicu da je bilo necega ozbiljnijeg i trajnijeg. Nije mi samo jasno ZASTO MORATE DA BUDETE SIGURNE I DA VAM SE IZJAVLJUJE LJUBAV da biste imale sex sa nekim? Pa nije valjda da nikada niste imale sex pre ljubavne izjave?!?!
 
yusatch:
devojcica_20:
Dakle,
slazem se da se ne treba bas uvek zaljubiti ali sex bez toga ne ide.... :?
a sto je muskarcima problem da se zaljube? ne vidim razlog.....cekaj, zelite sex, zelite zezanje i sve to bez imalo pokazanih emocija, pozude i neznih, LJUBAVNIH reci?....to ne mogu devojke...zna se ko to radi i za koliko eurica :)
poz!! :D
pazi, nije problem zaljubiti se! I ja sam zaljubljiv i verovatno bih se zaljubio u gospodjicu da je bilo necega ozbiljnijeg i trajnijeg. Nije mi samo jasno ZASTO MORATE DA BUDETE SIGURNE I DA VAM SE IZJAVLJUJE LJUBAV da biste imale sex sa nekim? Pa nije valjda da nikada niste imale sex pre ljubavne izjave?!?!
Brate samo klinke se tako ponasaju.
 
I jos nesto. Ne ocekujem ja neko cudo od sexa. Ja sam samo zeleo da nasi sustreti napreduju progresijom kojom su isli prvih par puta. Kazem vam, zamalo da se zapalimo kad smo izasli prvi put... Naskakali smo jedno na drugo i balavili se i oboje pricali o tome da jedva cekamo momenat nasamo... A posle upada to sa zaljubljivanjem...
 
e, onda se pojavi neka, savrsena ljubavnica, i kaze :
ti, ti , lepi dodji vamo.
pa onda te odvuce u krevet, sex savrsen, ona cim te cimne ti odjuris njoj i onda tako sve cesce i cesce , i ti dozvolis sebi tu drskost da kazes : ma ti si savrsena zena (devojka).
A onda haos, nije te zvala dva dana. Ti zoves , ostavljas poruke ona ne odgovara. Agonija traje jedno deset dana, a onda napokon poziv od nje. Kaze ti da oladis malo jer to je ipak bio samo sex i dok je bilo lepo trajalo je.
he,he, he, a ti nesretnik tada shvatis da si zaljubljen ko majmun, i da vise ne znas sta ces od sebe.

Da, ne smaram vise, a i mrzi me da kuckam, kraj price je sledeci, ti si ojadjen raspadas se, sve ladje potonule, da ne pominjem da si zaljubljen, i onda posle izvesnog vremena neizostavna konstatacija da je doticna ipak jedna k u c k a vise na ovoj planeti.

Elem, dobro pripazi sta zelis, jer moze se desiti da upravo to i dobijes. 8)
 
yusatch:
I jos nesto. Ne ocekujem ja neko cudo od sexa. Ja sam samo zeleo da nasi sustreti napreduju progresijom kojom su isli prvih par puta. Kazem vam, zamalo da se zapalimo kad smo izasli prvi put... Naskakali smo jedno na drugo i balavili se i oboje priali o tome da jedva cekamo momenat nasamo... A posle upada to sa zaljubljivanjem...
jednom reciju klinka koja je nesigurna u sebe... mislim ona vara decka (nista lose tu), ali verovatno to radi da bi sebi dokazala da moze da zaljubi nekoga, a ne zarad seksa... Klinka brate.
 
ni jedan razgovor nije bez ikakve veze,care pa ti si za 10 dana dobio nesto sto neko ne moze ni za 100,
ono sto hocu da kazem je sledece":put do njene vrele i smele prica je stara,moras da das tu zrtvu slusanja njenih pricica o tome,satro te voli itd.
'Ovo ovde je Balkan...' neko je vec to rekao,pa nadam se da razumes
AKo hoces samo strast,pozudu,sex... moj savet je nadji brate neku od 30-35 koja vec ima sve sem toga i BINGO :lol: :lol: :lol: :lol:
 
budca:
ni jedan razgovor nije bez ikakve veze,care pa ti si za 10 dana dobio nesto sto neko ne moze ni za 100,
ono sto hocu da kazem je sledece":put do njene vrele i smele prica je stara,moras da das tu zrtvu slusanja njenih pricica o tome,satro te voli itd.
'Ovo ovde je Balkan...' neko je vec to rekao,pa nadam se da razumes
AKo hoces samo strast,pozudu,sex... moj savet je nadji brate neku od 30-35 koja vec ima sve sem toga i BINGO :lol: :lol: :lol: :lol:
Suva istina... SUVA ISTINA!

Specijalno onaj deo... Ovo ovde je Balkan. Ko razume shvatice... pacenici :twisted:
 
Tu veliku ulogu igra i tvoj stav i njen ego, zbog kog ne moze da prihvati da ona za tebe nije tako posebna da bi pozelio i emotivnu vezu s njom...
Iskusila sam to par puta i na svojoj kozi, sto ce reci da od toga nisu imuni ni muskarci...
Dok sam se ponaala kao ta djevojka, znalo mi se desiti isto sto i njoj s tobom...
A kad sam se ja promijenila i pocela da trazim osobu s kojom cu imati cisto sexualni odnos, bez obaveza, muskarci su mene poceli smarati pricom o vezi...
Ma da, u startu je kao sve ok, ali ubrzo krenu price o vezivanju i emocijama...
So, moj savjet ti je da se okanes te djevojke... Nju samo mozes povrijediti, a sebe smoriti...
 
tija:
e, onda se pojavi neka, savrsena ljubavnica, i kaze :
ti, ti , lepi dodji vamo.
pa onda te odvuce u krevet, sex savrsen, ona cim te cimne ti odjuris njoj i onda tako sve cesce i cesce , i ti dozvolis sebi tu drskost da kazes : ma ti si savrsena zena (devojka).
A onda haos, nije te zvala dva dana. Ti zoves , ostavljas poruke ona ne odgovara. Agonija traje jedno deset dana, a onda napokon poziv od nje. Kaze ti da oladis malo jer to je ipak bio samo sex i dok je bilo lepo trajalo je.
he,he, he, a ti nesretnik tada shvatis da si zaljubljen ko majmun, i da vise ne znas sta ces od sebe.

Da, ne smaram vise, a i mrzi me da kuckam, kraj price je sledeci, ti si ojadjen raspadas se, sve ladje potonule, da ne pominjem da si zaljubljen, i onda posle izvesnog vremena neizostavna konstatacija da je doticna ipak jedna k u c k a vise na ovoj planeti.

Elem, dobro pripazi sta zelis, jer moze se desiti da upravo to i dobijes. 8)
Seceru, na psu rana, na psu i zarasla! Ne brinem ja da cu prelezati tu tragediju (pa ja je i trazim!), niti ikada nazivam zene pogrdnim imenima (nisu zene ***** niti su svi muskarci isti!)! Jednostavno smo se svideli jedno drugome u naletu necega sto bismo mogli nazvati strascu, a onda je to promenilo ime...
 
budca:
ni jedan razgovor nije bez ikakve veze,care pa ti si za 10 dana dobio nesto sto neko ne moze ni za 100,
ono sto hocu da kazem je sledece":put do njene vrele i smele prica je stara,moras da das tu zrtvu slusanja njenih pricica o tome,satro te voli itd.
'Ovo ovde je Balkan...' neko je vec to rekao,pa nadam se da razumes
AKo hoces samo strast,pozudu,sex... moj savet je nadji brate neku od 30-35 koja vec ima sve sem toga i BINGO :lol: :lol: :lol: :lol:
Sto se vi pravite poznavaoci apsolutne istine? Znam i ja da strast treba traziti gde je vise nema, ali nije to bilo pitanje s pocetka... Ipak, hvala na pokusajima da mi savetima pomognete...
 
yusatch:
budca:
ni jedan razgovor nije bez ikakve veze,care pa ti si za 10 dana dobio nesto sto neko ne moze ni za 100,
ono sto hocu da kazem je sledece":put do njene vrele i smele prica je stara,moras da das tu zrtvu slusanja njenih pricica o tome,satro te voli itd.
'Ovo ovde je Balkan...' neko je vec to rekao,pa nadam se da razumes
AKo hoces samo strast,pozudu,sex... moj savet je nadji brate neku od 30-35 koja vec ima sve sem toga i BINGO :lol: :lol: :lol: :lol:
Sto se vi pravite poznavaoci apsolutne istine? Znam i ja da strast treba traziti gde je vise nema, ali nije to bilo pitanje s pocetka... Ipak, hvala na pokusajima da mi savetima pomognete...
Neki koji kucaju ovde su prosli sito i reseto...
 
Gazdarica:
Tu veliku ulogu igra i tvoj stav i njen ego, zbog kog ne moze da prihvati da ona za tebe nije tako posebna da bi pozelio i emotivnu vezu s njom...
Iskusila sam to par puta i na svojoj kozi, sto ce reci da od toga nisu imuni ni muskarci...
Dok sam se ponaala kao ta djevojka, znalo mi se desiti isto sto i njoj s tobom...
A kad sam se ja promijenila i pocela da trazim osobu s kojom cu imati cisto sexualni odnos, bez obaveza, muskarci su mene poceli smarati pricom o vezi...
Ma da, u startu je kao sve ok, ali ubrzo krenu price o vezivanju i emocijama...
So, moj savjet ti je da se okanes te djevojke... Nju samo mozes povrijediti, a sebe smoriti...
Gazdarice, iako se nasa misljenje u vezi sa gay forama dijametralno razlikuju i iako sam te posteno napljuvao odgovarajuci na jedan topic koji dotice ove teme, ovog puta se slazem da je najverovatnije da cemo se samo uvaliti u sranye i smaranje ako nastavimo... Nisi daleko od istine... Reci mi samo, zasto je ona pocela sve? Samodokazivanje, koketerija,...?
 

Back
Top