Adobe Premier (sve verzije) bug problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dulle_

Ističe se
Poruka
2.002
Pozz svima, imam jedan jako gadan problem. pa se nadam da mi mozda mozete pomoci. Evo ovako. Skinem ja sa neta AP CS3 i instaliram.. krenem da editujem time lapse.. kad ono zapuca komp i restartuje se. Ajde reko desava se, kad ono svaki put kada udjem u AP otvori mi se panel za NEW PROJECT, i onda krene da otvara radni panel, zapuca se i resetuje komp... ja ga uninstaliram, skinem Premier 7 elements.. kada ono isto.. kako otvorim program tako mi zapuca komp i restartuje se. I tako u krug. Ne znam o cemu se radi. jednostavno zapuca zvuk i sve zivo.. samo se cuje "ZVRRRRRRRRRRRRRRRRRR TK<--restart" i to je to. da li treba da instaliram neke kodeke ili drajvere.... please help, treba da zavrism neki time lapse do sutra :dash:

ja ne znam sta se desava... ovo nije normalno.. skinuo sam sa neta:

ADOBE PREMIER 2.0
ADOBE PREMIER 6
ADOBE PREMIER CS3
ADOBE PREMIER ELEMENTS CS3
ADOBE PREMIER 2.0 PRO

podigao novi sistem.. formatirao C: instalirao premier 2.0 PRO i i dalje mi se resetuje komp dok se program startuje.. nekad cak otvori i radi nekoliko sekundi. Onda sam opet srusio sistem, formatirao C: digao windows SP2 neku multi verziju (ajde reko mozda je do windowsa) i instalirao CS3 i opet isto... formatirao C: ponovo.. instalirao elements... i opet isto .. restartuje mi se komp dok se startuje program... ne znam .. ja sam lud 100% nemoguce je da skinuo sve fals verzije, zato sto sam pre mesec dana na istom ovom kompu imao ADOBE PREMIER 2.0 PRO i radilo je savrseno.

KONFIGURACIJA KOMPA:

MATICNA: ASUS PSVD2-X
RAM: 1.5 giga
CPU: INTEL Duo 2.66 ghz
GRAFICKA: Nvidia 7300 LE

ima li neko bilo kakvu ideju u vezi ovog problema ? :S
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top