Ko vise spijunira?

Ko vise koristi mobilni da sazna gde je onaj drugi?
Muskarci ili zene....?
Podjite od sebe i svojih iskustava....

Ne želim da mi neko čita poruke, proverava listu poziva, čita moje mail-ove, viri preko ramena dok četujem, zvrcka me na svakih pet minuta, pojavljuje se iznenada i nepozvan dok sa prijateljima kafenišem, smara, gnjavi, čeprka, pita me "Gde si bila?", "Koga si videla?", "Šta ste pričali", "A o čemu sada razmišljaš?"....
Sve što ne volim da mi moj muškarac radi, ne radim ni ja njemu.....
 
patak brate....ili imas ribu ili te ubije u pojam, delujes mi sa postovima da naleces na one koje te ili otkace ili smaraju....polako za svakog postoji prava devojka tamo negde i ako je iskreno zelis doci ce !

mnogo bre brate mili udaras po patetici ajde malo optimizma.

OPTIMIZMA
 
Smor je jedna karakterizacija , a sa druge strane su posesivni .....

Na sredini je najbolje, ali cim neko vuce na jednu stranu , drugi hteo ne hteo vuce na drugu....

Znate za ono, a ne.....vi ste suvise mali.....

Pa da kazem.....

U vezi izgleda uvek neko mora da bude ljubomoran....bar srednje....
Jer ako nije nijedan , onda se ona pita da li me on uopste voli.
I onda ona postaje ljubomorna.....iako nije bila i ne bi bila....
Zato su preko potrebne igrice, "nisam takav ali se pravim" u umerenoj meri....kao ova sa ljubomorom....
Sta kosta muskarca da se kao nasali, kao malo podozriv, a u sustini ga boli uvo, ali je time sto je rekao ucinio da se njegova partnerka oseti sigurnom jer , on brine, on je ljubomoran, njemu je stalo, ili jednostavno zakljuci , dobro je nije preterano ljubomoran....
 
Smor je jedna karakterizacija , a sa druge strane su posesivni .....

Na sredini je najbolje, ali cim neko vuce na jednu stranu , drugi hteo ne hteo vuce na drugu....

Znate za ono, a ne.....vi ste suvise mali.....

Pa da kazem.....

U vezi izgleda uvek neko mora da bude ljubomoran....bar srednje....
Jer ako nije nijedan , onda se ona pita da li me on uopste voli.
I onda ona postaje ljubomorna.....iako nije bila i ne bi bila....
Zato su preko potrebne igrice, "nisam takav ali se pravim" u umerenoj meri....kao ova sa ljubomorom....
Sta kosta muskarca da se kao nasali, kao malo podozriv, a u sustini ga boli uvo, ali je time sto je rekao ucinio da se njegova partnerka oseti sigurnom jer , on brine, on je ljubomoran, njemu je stalo, ili jednostavno zakljuci , dobro je nije preterano ljubomoran....

A ti,izgleda , niti brines ,nit` si ljubomoran, nit` ti je stalo.... duso,kostace te ....:hej:
 
Никад нисам погледала ничији мобилни телефон!
То је лична ствар, као што не претресам ничију торбу или новчаник.

Али, морам да признам, кад сам била мнооого млађа, шпијунирала сам млађу сестру тако што сам читала њен интимни дневник. :manikir:

Но, ни то нисам успешно урадила, уватила ме је тако што је приметила да сам јој црвеном хемијском исправљала правописне и граматичке грешке... :whistling:

Е, тад се манух шпијунаже, занавек...
 
pa zene. al to je kompliment.
zadnji put kad sam bio u otadzbini bio sam priupitan od mnogih prijatelja jel shagiram nesto sa strane, ko kad mi ovde pricaju o vremenu.
posebno je degutantno to okretanje za ribama sa minicima i dekolteima dok idu sa rodjenim zenama.
to ako ne uradis, nisi musko.

to bre moras da se okrenes.
moja je filozofija je da se za takvim zenama ne okrecem, ne dozvoljavam da instinkt vlada mnome. e iz inata necu, ko ih yebe.

e sad, stvar je u tome sto je za tango potrebno dvoje, tako da i ove nase sojke nisu bas nevine, oce to kad oce.
i kad se mora, sto rece moj burazer, ako ne yebes ti, neko ce drugi.

to je velika duznost, moras i po kuci i na stranama, pa ljudi nije mi jasno kako ja ostadoh shlank pored svega sopstvene zene a ovi tamo ko veprici, svi odreda.

pa dobro, malo mi dosadno pa se mora da se kucka
 

Back
Top