[Claymore] Najjači lik

Teresa for me. XD

teresaofthefaintsmilejs8.jpg
 
Ne znam zasto svi volite Teresu..

Meni je Clare najdraza :D
A volim i Rakija, iako za njega kazu da je beskoristan LOLz :mrgreen:
(ja ipak mislim da njegovo vreme tek dolazi.. kad malo poraste)

Ako je neko citao dalje mangu.. kao Warden_Assasin cini mi se...
moze slobodno nesto da napise, bar kao spoiler :mrgreen:
 
Pa, ako cemo po snazi - Teresa je najjacha, a poshto je dUmrla, glasam za Clare :)
Miria je definitivno najbolja u strateshkim planovima... ;) obozavam je, za sledeci cosplay, planiram ono njeno "rebel odelo", ail cu neki shotrz ispod, da ne budem polu - gola :D
Helen je naj-funny lik! Lujka skroz... Josh kada se napila :P i njene vesele jabuke... xixixi :)

A Raki je posebna pricha, od svih 100% human beings - on je najjachi, najsexy, najlepshi, zaljubila sam se u njega, chim je porastao :D
Koji Kaname, koji Zero, koji Solomon! Rakiju bih dala da mi bude i pimp! :D
U animeu sam ga mrzela, toooooliko je smarao, ali ljudi, kada vidite mangu, prosvetlice vas :P
 
:) Evo spoiler, samo za LPhoklicu:

Pa, nema nishta posebno, on je bash porastao i izgleda tako sexy, a na ramenu nosi Priscillu, ona mu pokaze na jomu, on ubije jomu, a mala nije ni jednu osobu vise pojela jer mu je to obecala... Mislim da bi Clare trebala da ga sretne uskoro... proshlo je 7god od onoga u Pieti, poshto od dela kada je ubila Rigarda, sve je drugachije u mangi, a i naravno - bolje :) On trazi nju, ona njega... a sada je pricha o Helen i Deneve, pa kada se zavrishi bice valjda dugo ochekivani susret, samo kako li ce Clare da reaguje kada vidi ovo dvoje drugara zajedno... hehe...
28cneig.jpg

9ut9qo.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top