Dreambox ili ..............???

Poruka
23.131
Pozdrav svima!!!!!!!
Zivim u Austriji i do sada sam gledao "Premiere" preko "Diablo Cam" i Topfield 7700 HSCI.
Posto je trenutno sve "zakljucano",neko mi je preporucio da kupim Dreambox,jer preko njega, navodno,sve funkcionise?!?!
Interesuje me koji Dreambox bi trebao da kupim,odnosno,da li postoji alternativa Dreambox-u(Linux), sa HDMI ???
P.S
Posto imam LCD TV,hteo bih(nije obavezno) da gledam HD programe:ok:
 
uzmi dreambox 800hdtv ili sacekaj izlazak dreamboxa 8000 on ce biti malo skuplji od ovog 800hd
dm800_1_1236.jpg

0800.jpg

Dreambox_800_Hd_Original_Pvr.jpg

to je dreambox 800hd il pak ovaj

dm8000silver5ju2.jpg
 
Za taj risiver ne znam posto ga nisam nikada video a ovo sto su ti rekli za drim je cisto ne znanje jer nema gubitka na kvalitetu i ako ima to je mizerno...jedino si dobro cuo da se pregrejava ali mu ne smeta jer ja sam ga ostavljao 12 sati na hd kanalu i to kodiranom i ide sve bez problema...
 
Za taj risiver ne znam posto ga nisam nikada video a ovo sto su ti rekli za drim je cisto ne znanje jer nema gubitka na kvalitetu i ako ima to je mizerno...jedino si dobro cuo da se pregrejava ali mu ne smeta jer ja sam ga ostavljao 12 sati na hd kanalu i to kodiranom i ide sve bez problema...

Hvala mnogo baki:ok:
Ipak sam za sada(dok ne dodje DM8000) kupio DM600 S:think:
Ali posto sam ja pocetnik(TOTALNI !!!) da li postoji mogucnost da mi pomognes,kako da u njega(DM600S),"ubacim" sve sto je potrebno????
P.S
Ako moze,korak po korak:D:ok::think:
 

Back
Top