ko je novi Tzar Rusije???

ko je pravi Tzar u Rusiji???


  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Neki kazu da je kepec samo postavljen da cuva mesto Velikom Vladimiru, do njegovog povratka na tron........ovaj puta najmanje 2 puta po 6 godina...........

Cuju se i drugacija misljenja, da je kepec sada veliki gazda, a da i sam Vladimir drhti pred njim..........

sta vi mislite???
 
pravi ruski car je onaj koji stoji iza putina i medvedeva, ko ih plaća, ko uspeva da im vuče konce i ucenjuje, itd itd.
isto kao i svugde u svetu, evropi il americi.

ako živite u iluziji da predsednici koje "izabere narod" (između onih koje im neko namesti da biraju) nešto odlučuju i vladaju, onda se pravite da ništa nisam rekao.
 
Pa onaj putin je jedva veci od njega :mrgreen:.........a ni onaj sarkozi nije neki stameni centar :hahaha:

Medvedev je normalno gradjen,dok je ona kratkonoga pijana materija ispoljena u ljudskom obliku od sarkozija nenadyebiva :hahaha:

Sarkozi je zaista degenerik.......iako, valjda ima veliku patku , cim je maznuo onu Karlu Bruni......:mrgreen:

ali, ako je Medvedev " normalno gradjen" onda je onaj lik iz Frodo, iz "Gospodara prstenova", visoki centar Lejkersa......:mrgreen:
 
Sarkozi je zaista degenerik.......iako, valjda ima veliku patku , cim je maznuo onu Karlu Bruni......:mrgreen:

ali, ako je Medvedev " normalno gradjen" onda je onaj lik iz Frodo, iz "Gospodara prstenova", visoki centar Lejkersa......:mrgreen:

On je krilo bre..........ipak je Putin sa 1,70 tu najpogodniji za korpulentnog centra :mrgreen:

Ne kazem da je visok ili nizak nego da je normalno gradjen a to nema veze sa tim................to ti je kada si ko medvedev a imas 105 kg :hahaha: ili ako si ko tadic a imas 50 kg...........

A to za sarkozija je opticka varka,nije njemu tuki veliki,nego su mu noge kratke pa ostavlja takav utisak :hahaha:....moguce je da se bruni zaebala bash zbog toga
 
Neki kazu da je kepec samo postavljen da cuva mesto Velikom Vladimiru, do njegovog povratka na tron........ovaj puta najmanje 2 puta po 6 godina...........

Cuju se i drugacija misljenja, da je kepec sada veliki gazda, a da i sam Vladimir drhti pred njim..........

sta vi mislite???

ja sam se još izjasnio pre nego je i ova anketa a i ona tema postavljena...u ovom svom postu:

:arrow: http://forum.krstarica.com/threads/175417&page=16

Medvedev daje ostavku, Putin u Kremlju 2009.?

---------------------
ahahahahahah
gotovo je:hahaha:posprema se PutiNJov lutak na koncima MedvedEV:mrgreen::rotf::rotf:
vraća se gazda:rotf:
eto to se "zove" DemokratiJa ala Raški :rotf:
xe8ote pa i u carskoj Rusiji su bili demokratskiji od ovog danas :hahaha:

aL ne sumnjam ove "naše" balkanRusofilske patriJude će to sa haiku-hvalospevima da otpevaju i oqitiju:mrgreen:

čudno je kako još nisu:think::mrgreen:

"ko drukčije kaže - kleveče i laže!":mrgreen::hahaha:

----------
kyo uvek ispred vremena ;):)
 
Ко се качи са млаим Медом имаће проблема са великим Владом(170 а црни појас)

abc_putin_080219_mn.jpg
 

Back
Top