BOL I SUHA VAGINA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

veca_beba

Početnik
Poruka
1
Zivim sa muzem imam 34 god,pre sam bila jako vlazna ali zadnjih cca pola godine to se promenilo,doslo je do bolova pri snosaju i vise se ne vlazim kao pre tj ponekad uopste.Imala sam klamidiju ali ju je ginekolog odstranio,a muz je imao HPV virus koji je takodjer saniran.Dobila sam i beli sekret kojega prije nije bilo.
Molim za pomoc ako neko nesto zna ili ako je imao makar slican slucaj unapred HVALA:otkacio:
 
Lubrikant na bazi vode je odlican, ali beli sekret moze izazvati gljivicna infekcija koja nastaje kada se narusi prirodna kiselost vagine, pa se pojavljuje svrab, a ako se ne leci vrlo je neugodno. POSETI GINEKOLOGA.:)
 
Zivim sa muzem imam 34 god,pre sam bila jako vlazna ali zadnjih cca pola godine to se promenilo,doslo je do bolova pri snosaju i vise se ne vlazim kao pre tj ponekad uopste.Imala sam klamidiju ali ju je ginekolog odstranio,a muz je imao HPV virus koji je takodjer saniran.Dobila sam i beli sekret kojega prije nije bilo.
Molim za pomoc ako neko nesto zna ili ako je imao makar slican slucaj unapred HVALA:otkacio:

Od kako sam promenila muža, mene leđa više ne bole :hahaha::hahaha::hahaha:

Idi ženo kod lekara, ovde si našla da tražiš lek :otkacio:
 
Meni se taj problem javio posle porodjaja.Doduse bez bolova. Ginekolog kaze da njoj nije izgledalo na pregledu da sam suva cak sta vise i da ce biti bolje kad dete malo odraste Sad ste mozda umorni i ne bas uvek raspolozeni za seks. Meni bi glupo da joj kazem da sam ja uvek za to:hahaha: Rekla mi da kupim lubrikant. Ja sam i bez nje kupila neki al nije nesto... Znaci moze biti problem i iz glave...ti najbolje znas dal te nesto muci vezano za muza tj vas odnos
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top