telenovele

Ja vise volim brazilske,a najvise su mi se dopale:
1."Rei Do Gado" kod nas kao "Kralj Stocara"
2."O,Clone" kod nas "Zabranjena ljubav"

P.S Ako neko ima ove serije neka mi obavezno javi.

pozz
 
Gledala sam ih punooooo(Kasandra,Ljovisna,nevestin veo,rubi,korak napred,nevina,prava ljubav,kralj stocara,nasa zemlja,skrivene strasti,nevina,tri zene)ali najbolja je REBELDE,mada mi je ona vise tinejdz serija....
 
Klon i Porodične spletke jedine dobre serije, ne volim kad su im likovi tako oštro podeljeni na dobre i svršene, i zle i loše. Bolje kad su nekako i dobri i loši u isto vreme :smile:
 
tarabica:
Klon i Porodične spletke jedine dobre serije, ne volim kad su im likovi tako oštro podeljeni na dobre i svršene, i zle i loše. Bolje kad su nekako i dobri i loši u isto vreme :smile:


Da. Primetio sam da je to moda i u novijim telenovelama.
Recimo u jednoj seriji koju ja gledam glavna ženska glumica je već ubila 2 osobe, a ne zna se da li je dobra ili loša i ako je to uradila.
To mi se svidja. Mnogo je bolje nego kada je oštro podeljeno na dobre i loše.
 
Mira RBD:
Gledala sam ih punooooo(Kasandra,Ljovisna,nevestin veo,rubi,korak napred,nevina,prava ljubav,kralj stocara,nasa zemlja)ali najbolja je REBELDE
Un Un Paso Adelante i Rebelde nisu telenovele... Nemoj da mislish da ako su na shpanskom jeziku da su telenovele... Telenovela je ''zhanr''...
 
Un Paso Adelante je stvarno serija svih vremena....Imam sve o njima,mada su mi dosadili jer je serija zavrsila,ne idaju cd-ove,ali tu je Rebelde,koju sam zavolela jos vise....
 
Klon i Porodične spletke jedine dobre serije, ne volim kad su im likovi tako oštro podeljeni na dobre i svršene, i zle i loše. Bolje kad su nekako i dobri i loši u isto vreme

E, ja pocela da gledam Lacos de familia (porodichne spletke) i primila se ... bas je fina i urbana serija, a Rio je grad iz snova, ono, bash ima sta i da se vidi, ... i sad, gledala sam nekih 90 epizoda na TV Mag plus .... kad od danas kablovski distributer skinuo tv MAG sa svoje liste i sad se mislim kako da gledam seriju do kraja??? Da li ima negde da se kupi?
 
E baš bzvz što su skinuli tv mag. Porodične spletke su za klasu bolje od ostalih "španskih" serija, mada su im zapleti :roll: prvo je bio sa majkom, pa se oženio sa ćerkom, pa će ćerka da se razboli...da ne kvarim dalje onima koji nisu gledali:D
 
rubi-i nisam gledala nijednu vishe nisam fan ovog kako ben kaze zanra!

pa dobro rebelde su rebelde ali skoro da su telenovele imaju 500 zapetljancija ko u tim t.novelama
ima chasopis tevenovele
 
Pre neko jutro ukljucim ja tv kad ono neka Letcija (nevidjeni gabor) u koju su svi zaljubljeni. A ti sto su zaljubljeni u nju uopste nisu ruzni.Kakvo njesra :lol::lol::lol:. Gledao sam 10 minuta.
 

Back
Top