Oštećeni .rar fajlovi

250392duki

Primećen član
Poruka
576
pozz svima.skinuo sam neki film sa neta,i spakovan je u 2 .rar arhive

medjutim za drugu mi prijavljuje da je ostecena,probao sam ponovo da je skinem ,i nista,opet isto

zanima me,da li mogu nekako da raspakujem samo deo koji se nalazi u prvoj,tj ispravnom delu?

pozz,nadam se da ste rauzmeli moje muke
 
Pa mislim da nemozes nista vise uciniti za osteceni .rar osim da ga ponovo skines,ali reko si da je opet ista stvar kad skines ponovo,probaj vidjet komente ili nesto slicno na mjestu di si skidao file mozda je netko stavio negdje rar koji nije ostecen.
I ako je rar u .part onda nemozes da otpakrias prvi bez drugog part fajla moras imat oba.
 
Desni klik na .rar arhivu > Extract files... > zatim čekiraš dole levo Keep broken files. Izbaciće ti opet grešku, ali bi trebalo da ti raspakuje fajl. Ako neće ni tako, onda SHIFT + DELETE i rešen problem. ;)

A mozes da probas i da popravis. Otvoris pa command->repair.
Mada ovo kod mene skoro da nikada nije imalo efekta...:D

Svakako ti ostaje varijanta da sa keep broken otpakujes a da se posle ne izbrise,pa da vidis koliko je broken. ;)

Ovako... po nekad Vase metode i uspiju da odrade posao ali sasvim sigurno je da ce se posao odraditi na sljedeci nacin:

Sve WinRar arhive koje zelimo extraktovati (reparirati) spakovati u jedan folder.
Startovati program WinRar, nezavisno od fajlova.
Pronaci folder u kojem smo spakovali sve WinRar arhive za reparaciju.
Obuhvatiti sve WinRar arhive ( CTRL+A) i onda idemo ili tools pa na repair archive ili desni klik - repair archive.
Sacekati da odradi u pozadini (background)


Ovo pomaze 100%

Srecno :poklon:
 
Poslednja izmena:

Back
Top