Pitanjce

=Darkman=

Zainteresovan član
Poruka
172
Pukao mi je Win Xp na kompu, pa sam prebacio hard u drugi disk sa Win Xp-om da izvucem neke podatke koje sam imao na Desktopu. E problem je sto ne mogu da pristum tom delu diska, daje Acces denied, verovatno zastita Xp jer mi je nalog na prvom kompu imao sifru. Kako ovo da resim??
 
Ok, samo sto trenutno nemam pristup nijednom kompu sa Linuxom. Jedino resenje mi je ovaj na kome je takodje XP. Dakle da li mozda postoji neki program koji razbija ovu zastitu ili neko drugo resenje??
 
@=Darkman=

Da kao što reče @Serijski_Ubica, bilo je reči o tome na ovoj temi :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/238211, pročitaj je celu i biće ti jasno šta da uradiš.

Osim toga, ovo je dosta nejasno napisano...
Pukao mi je Win Xp na kompu, pa sam prebacio hard u drugi disk sa Win Xp-om...

I kao treće, molim te promeni naslov teme u nešto smislenije, jer sam naslov mora na prvi pogled da ukaže na problem koji imate.
 
Ime teme ne mogu sad da menjam. Znaci, nakon sto mi je pukao win, izvadio sam hard disk i stavio ga kao slave u drugi komp na kome je isto instaliran XP. Sad cu da procitam predlozeno...
 
Resio sam ovo veoma zanimljivo, naime stavio sam da folder kojem nisam mogao da pristupim bude shared. I nakon toga sam mogao... Inace fora sa Live Win-om radi takodje...
 
Da radi to sve...i live XP i unix...sve.
Samo po nekoj zdravoj logici XP pa makar i live ne bi smeo da ocitava al' ajd..:D Cika Bill to sigurno nije planirao. ;)

A sto se tice imena teme. Mislim da cu takve teme prosto brisati , nemam nameru pored svega ostalog jos i imena tema da menjam. ;) Tako da se ne iznenadite ako tema tipa "pomoc" , "pitanje" , "molim vas pomozite" , "ubicu se ako mi nepomognete" i slicno...jednostavno nestanu bez traga. :)
 

Back
Top