JESMO LI U KAFANAMA SIGURNI?

ada nećemo valjda ostanut ispred...ja se ne plašim žena generalno, pa ni u kafani, čak bih voleo da idem u Samo ona i nijedna druga - žensku kafanu i budem jedino muško, mada sam čuo da nije tako strogo....nego, ša znam, ja sam mislio da ti je frka da te sopstvena žena ne ufati kako gledaš u dlan nekoj tako, a od žena generalno ne mož da pobegneš....nema pomoći............
 
meni je fascinantno da postoje muskarci koji beze od zena, svojih, tudjih...

sta bi trebao da bude zenski ekvivalent ovoj temi? :think: jesmo li u ........... sigurne? Koliko vidim sve je više mladica i muskaraca po ..............
Jesmo li sigurne od naših partnera da jednoga dana nas ne preteknu u toj istoj .........?
Kako biti sigurna u ............?
 
meni je fascinantno da postoje muskarci koji beze od zena, svojih, tudjih...

Sta je tu cudno? Naravno da treba bezati, zene smaraju uzasno. Mlade, stare, ribe, tetke, strine i bratanice, babe, majke, debele komsinice... aaaaaaaaaaa, bezi!

Znas ti da su engleska gospoda imala klubove gde je zenama pristup bio strogo zabranjen? Nista pederastija i to, jednostavno - ne moze. Tamo citaju novine, igraju karte, odmaraju se, rucaju... a sve smarace lepo zaustave na vratima. Nema price o poslu, nema nikog da cantra... milina.

The clubs were, in effect, "second homes" where men could relax, mix with their friends, play parlour games, get a meal, and sometimes stay overnight. They allowed upper- and upper-middle-class men with modest incomes to spend their time in grand surroundings; the richer clubs were built by the same architects as the finest country houses of the time, and had the same types of interiors. They also were a convenient retreat for men who wished to get away from their female relations. Many men spent much of their lives in their club.
 
Poslednja izmena:
Sta je tu cudno? Naravno da treba bezati, zene smaraju uzasno. Mlade, stare, ribe, tetke, strine i bratanice, babe, majke, debele komsinice... aaaaaaaaaaa, bezi!

Znas ti da su engleska gospoda imala klubove gde je zenama pristup bio strogo zabranjen? Nista pederastija i to, jednostavno - ne moze. Tamo citaju novine, igraju karte, odmaraju se, rucaju... a sve smarace lepo zaustave na vratima. Nema price o poslu, nema nikog da cantra... milina.
Ne branim zene...a ne kazem ni da su svi muskarci "isti"..to je banalizacija....ali ti stvarno 'oces da se *ebes, a da ti ne udje....pa, ne moze...srce...:cool:
 
Sta je tu cudno? Naravno da treba bezati, zene smaraju uzasno. Mlade, stare, ribe, tetke, strine i bratanice, babe, majke, debele komsinice... aaaaaaaaaaa, bezi!

Znas ti da su engleska gospoda imala klubove gde je zenama pristup bio strogo zabranjen? Nista pederastija i to, jednostavno - ne moze. Tamo citaju novine, igraju karte, odmaraju se, rucaju... a sve smarace lepo zaustave na vratima. Nema price o poslu, nema nikog da cantra... milina.

ne znam kakvo je tvoje iskustvo sa zenama, ali tu nesto ne stima... sto biras zene koje ne mozes da podneses? ili je u vama sto bezite problem?

naravno da u vezi-braku ne treba biti vezan pupcanom vrpcom, treba imati svoj prostor, vreme za sebe, pa ako su interesovanja razlicita i drustvo za sebe... ali ici toliko daleko do bezanja od zena, kuce, zivota koji ste sami izabrali- tu nesto debelo ne stima...

po meni se treba zapitati sta nije uredu kad veza upadne u te sablone zena smara i zvoca, muskarac bezi/ mislim cemu takav odnos?
 
Sta je tu cudno? Naravno da treba bezati, zene smaraju uzasno. Mlade, stare, ribe, tetke, strine i bratanice, babe, majke, debele komsinice... aaaaaaaaaaa, bezi!

Znas ti da su engleska gospoda imala klubove gde je zenama pristup bio strogo zabranjen? Nista pederastija i to, jednostavno - ne moze. Tamo citaju novine, igraju karte, odmaraju se, rucaju... a sve smarace lepo zaustave na vratima. Nema price o poslu, nema nikog da cantra... milina.

јој, каква забава...играју карте, вероватно таблић... депресивно то уједињено краљевство. :neutral:
 
kako ih smaraš?? može neka ilustracija, primer iz života neko te smorio pa uzvraćaš....da vidimo i proverimo odma kako bismo reagovali.....

evo jedne situacije

ulazim u kafanu
kad ono nailazim na njega gde sedi sa drushtvom
on iznenadjen shto me vidi, kao sada odjenom sve mora da se menja
toboze ne moze se opustiti kada sam tu
kazem mu ne nemoj ustajati, sedi slobodno nastavi da prichash
doshla sam na kratko, da popijem pice
ne da te uhodam :lol:
posle odlazim, nema puno mudrosti
njemu chudno, shto nisam sela sa njima
i tako ta chudna tenzija
morala sam se pokupiti i otici
da bi me ostavili na miru
posle toga bila rasprava
kada smo se videli zashto sam uopshte doshla

Meni je slobodno vreme koje imam samo za sebe svetinja
ukoliko me mushkarac ne gnjavi necu ni ja njega
 
Bre Mile, nije poenta u tome sta u klubu ima, nego sta tj. koga u klubu nema.

To ti je oaza mira i blagostanja.

не знам, мени би ту било апријатно. бојим се да би многи почели сувише слободно да се понашају, да подригују, пуштају ветрове и сл...
није то моја шоља чаја.
 
u kafani nikad nisi siguran... i nikad ne znas kakav ce lik da ti se nakaci... i da taj lik, bas kad ide ona pesma koju najvise volis, pozeli da isprica svoju zivotnu filozofiju... e, sad... posle godina iskustva, uglavnom znas kako da se postavis... ma, kafana je lepa... a sto se devojaka u kafani tice... i nasih i tudjih... neka idu... siroko im polje... mislim da uopste nije fer da nam smeta nesto sto i mi sami radimo... i istina je cela da ima jako dobrih devojaka u kafani... kao sto je istina da nisu sve pevacice lake zene... i da svi slovenci nisu ******... a, dobro sad... za to poslednje nisam bas siguran...
 

Back
Top