ZENSKA STVORENJA

Uracunljiv

Početnik
Poruka
8
Zasto devojke stalno okrecu ledja momcima koji su dobri prema njima, a lude za onima koji nisu. Stvarno, misterija je za mene, ali sam se sreo sa tim i moj mozak, zigleda, nije dovoljan da sam to skonta. Sta vi kazete
 
Uracunljiv:
Zasto devojke stalno okrecu ledja momcima koji su dobri prema njima, a lude za onima koji nisu. Stvarno, misterija je za mene, ali sam se sreo sa tim i moj mozak, zigleda, nije dovoljan da sam to skonta. Sta vi kazete
Jednostavno nisi im zanimljiv. A ako sve preduzimaš ti... i kontrolišeš, onda si oličenje muškosti i zanimljiv si.

A u suprotnom, ako one moraju sve da rade... ti ispadaš šonja i otićiće od tebe.
 
Jesam, brale. I sta covek da cini u toj situaciji? Cinjenica je da niti mogu niti hocu da promenim sebe i da glumim ono sto nisam. A vezivanje devojaka za radijator je mozda fino sredstvo za smirivanje suprotnog pola, ali mi to definitvno ne pristaje!
 
Uracunljiv:
Jesam, brale. I sta covek da cini u toj situaciji? Cinjenica je da niti mogu niti hocu da promenim sebe i da glumim ono sto nisam. A vezivanje devojaka za radijator je mozda fino sredstvo za smirivanje suprotnog pola, ali mi to definitvno ne pristaje!
Ko reče vezivanje za radijator... (i ako to nije loša ideja).

Prosto moraš da budeš muško i da znaš šta hoćeš i kako da dođeš do toga. Naravno moraćeš da naučiš i šta žensko hoće.
 
Sve ja to kapiram sto mi ti kazes, iskusni moj prijatelju, ali ponekad mi dodje da se vratim u nase korene iz davne proslosti i iz cistog revolta upotrebim jednu dobru motku i odvucem doticnu u svoju pecinu radi obljube. Kako znati sta ta stvorenja hoce kada to ne umeju ni same da sroce. Toliko puta za toliko njih sam se trudio da ih ucinim srecnim, da se osecaju voljeno i sigurno. Ja sam covk od reci i nikada nisam ni muski niti zenski pol ispalio ni na koji nacin, a opet mi se sve na specifican nacin obije o glavu. Upravo sam izasao iz jedne relativno duge veze i prosto ne umem da se pokrenem ponovo. Kao da sam proklet bre. Kao da sam zaboravio da zivim, izlazim i provodim se. Ceo moj zivot se sveo na jebeni rad, a kada posle nema (jer se sve sto se pocne uvek privede kraju) ja samo nalazim nacine da skrenem sebi misli i ubijem vreme do sledeceg dana. A tog sledeceg dana nemam apsolutno nikakav plan niti "ratnu strategiju" sta cu da radim. Ponavljam: KAO DA SAM PROKLET.
 
Pa kad nailaziš na psihopate,tako ti je to.Istina, ne podnosim muškarce koji se lako zbunjuju i imaju skučen rečnik. A ako je grubijan ili previše¨mačo¨to me tek odbija.Doduše ja sam stara koka , kod mene još pale džentlmeni. Kod mojih mlađih drugarica na ceni su većinom nadobudni kreteni. Nažalost.
 
hazard:
Pa kad nailaziš na psihopate,tako ti je to.Istina, ne podnosim muškarce koji se lako zbunjuju i imaju skučen rečnik. A ako je grubijan ili previše¨mačo¨to me tek odbija.Doduše ja sam stara koka , kod mene još pale džentlmeni. Kod mojih mlađih drugarica na ceni su većinom nadobudni kreteni. Nažalost.
Znaš kako se kaže, s kim si takav si. To specijalno važi za tvoje drugarice.
 
E, upropastiše mi ove mlade sve muškarce.One žele grubijane, ko što reče ovaj što je započeo temu,pa i oni koji su OK postadoše grozni.Takmiče se ko je gori(bolji). Tako da ova vrsta koju ja volim izumire pod uticajem novopridošlih tendencija.
 
hazard:
E, upropastiše mi ove mlade sve muškarce.One žele grubijane, ko što reče ovaj što je započeo temu,pa i oni koji su OK postadoše grozni.Takmiče se ko je gori(bolji). Tako da ova vrsta koju ja volim izumire pod uticajem novopridošlih tendencija.

adje ,ajde , glavu gore ima nas još koji nešto vredimo ,samo optimistično :wink:
 
'svaka moda traje dva dana'-rekao je vec neko.
Zaista i ova/ta tvoja je pri kraju.
Znam masu riba koje su ocajne,kao ne mogu da njadju normalnog frajera itd.
Znaci,da se sve vise okrecu 'normalnim' tipovima,sto je sa neke strane pozitivo za tebe,jer ces vec da 'ubodes',hocu reci nadjes, neku koja zudi za tim da joj frajer bude normalan.
Brizi nikad kraja,ali bi predhodno trebalo da te utesi :wink:
 
budca:
'svaka moda traje dva dana'-rekao je vec neko.
Zaista i ova/ta tvoja je pri kraju.
Znam masu riba koje su ocajne,kao ne mogu da njadju normalnog frajera itd.
Znaci,da se sve vise okrecu 'normalnim' tipovima,sto je sa neke strane pozitivo za tebe,jer ces vec da 'ubodes',hocu reci nadjes, neku koja zudi za tim da joj frajer bude normalan.
Brizi nikad kraja,ali bi predhodno trebalo da te utesi :wink:
A šta mu dođe to... normalan tip ili normalna riba. Kako se to definiše?

Normalan tip:
1) Da ima dobar posao
2) Da ima kola
3) Da se lepo oblači
4) Da lepo izgleda
5) Da je komunikativan / pametan
6) Da je prijatelj sa njenim drugaricama (ali ne previše)...

Itd... pa takav tip ne traži, takav tip ima.
 
hazard:
E, upropastiše mi ove mlade sve muškarce.One žele grubijane, ko što reče ovaj što je započeo temu,pa i oni koji su OK postadoše grozni.Takmiče se ko je gori(bolji). Tako da ova vrsta koju ja volim izumire pod uticajem novopridošlih tendencija.

Ja nisam upropasten i, kao sto sam pre pomenuo, ne zelim sebe da menjam u nesto sto nisam. Ja sam no sto jesam i to je tako. Jednostavno zelim nekog pored sebe ko ce da me prihvati ovakvog kakav jesam. Samo imam poteskoca da prihvatim, ili bolje reci razumem, zasto je bolje biti "faca" nego nesto drugo.

A i zanima me sta biva sa tim ljudima koji glume da su neke face da bi osvojili devojku koju zele? Da li ceo zivot nose tu masku samo da bi je zadrzali pored sebe? Sta biva kada istina dodje videlo? Logicno je da se druga strana oseca izdano i prevareno. Ako mislite drugacije, kazite.
 
Milow:
budca:
'svaka moda traje dva dana'-rekao je vec neko.
Zaista i ova/ta tvoja je pri kraju.
Znam masu riba koje su ocajne,kao ne mogu da njadju normalnog frajera itd.
Znaci,da se sve vise okrecu 'normalnim' tipovima,sto je sa neke strane pozitivo za tebe,jer ces vec da 'ubodes',hocu reci nadjes, neku koja zudi za tim da joj frajer bude normalan.
Brizi nikad kraja,ali bi predhodno trebalo da te utesi :wink:
A šta mu dođe to... normalan tip ili normalna riba. Kako se to definiše?

Normalan tip:
1) Da ima dobar posao
2) Da ima kola
3) Da se lepo oblači
4) Da lepo izgleda
5) Da je komunikativan / pametan
6) Da je prijatelj sa njenim drugaricama (ali ne previše)...

Itd... pa takav tip ne traži, takav tip ima.
:shock: :lol: :? :cry: Surova istina!!!
 

Back
Top