Ovaj...

ma, opusteno
Lovac je eto..."u trendu"...:mrgreen:

Ma jok... On je bash klasichan strejter...
Inache... Zamisli koliko mene nervira kada mi neko kaze da sam to shto jesam da bih " bio u trendu " ili " privukao paznju " ili neku slichnu glupost. I zamisli koliko sam puta chuo tu prichu. Kao da ti meni kazesh: Hej, ja sam zensko. A ja ti odgovorim: Ma nisi, istripovala si ti, zato shto je sada in biti zensko... Shta bi mi rekla?
 
posto prosli put nisi uspio napisati sazetak
nemam razloga vjerovati da ce ti sada uspjeti

takodjer, da budem iskrena, mislim da si... tupav :)

Hehehe a ja mislim da si zeshci gik sa djozlucima kao dno pepeljare i da su ti ovakvi komentari dushevna hrana.

E da...odvratno zvuchi kad kazesh "TAKODJER".
Na srpskom se kaze "takodje".
 
jeste...:rumenko:
tj. ja sam ta koja je pukla i krenula s onim dobor poznatim: "na srpskom se ne kaze tako..." :mrgreen:

ps jos uvijek mislim da si tupav...zapravo, sad mi paris tupaviji nego inace :)

Heheheh ma to je bila samo "kora od banane" na shta si ti odgovorila koliko se secam " boli me doope kako se kaze na srpskom".

SSSS...BUM!
 
aj ovako, zene "procjenjuju"/komentiraju druge zene puuuno detaljnije nego muskarci
realno, stvari koje mi komentiramo vi nit ne vidite...:lol:

Па, и обрнуто. Женски поглед је лишен мушке перспективе, и ту се углавном и гледају, и коментаришу и оцењују сасвим друге ствари. Неко је чак и рекао да је мушко тело естетски савршеније од женског, међутим мушком погледу то никад неће бити тако... осим једино у случају уметника, који понекад умеју то да раздвоје у себи. И осим у случају хомосексуалаца, наравно...

medjutim, puko tijelo, zenama...najcesce, nije... dovoljno i brzo ce izgubiti interes za potencijalnog partnera koji je vise vazna nego coek...

s druge strane, vi nemate taj problem; uz malo garnirunga pojeli biste skoro sve sto vam zivot ponudi... :lol::lol::lol:

То је већ мало банализација... Исто тако се и приоритет жене за сигурношћу може банализовати на сличну идеју о новцу и ситуираности као "гарнирунгу" уз који се такође поједе све што се понуди. Има ипак ту нечег мало вишег.
 
Samo mojne da me mrcvarish...

dynamite.zip_thumbnail1.jpg74177245-F5A0-458F-863FE15002204420.jpgLarge.jpg
 
Па, и обрнуто. Женски поглед је лишен мушке перспективе, и ту се углавном и гледају, и коментаришу и оцењују сасвим друге ствари.

tocno; u pitanju je drukciji...arsin/fokus/...

Неко је чак и рекао да је мушко тело естетски савршеније од женског, међутим мушком погледу то никад неће бити тако... осим једино у случају уметника, који понекад умеју то да раздвоје у себи. И осим у случају хомосексуалаца, наравно...

pa sad...ja cula i suprotan stav...

nego, meni je npr. na satovima crtanja musko tijelo uvijek bilo zanimljivije...bez zezanja...zenu nekako znam napamet...:lol:

То је већ мало банализација... Исто тако се и приоритет жене за сигурношћу може банализовати на сличну идеју о новцу и ситуираности као "гарнирунгу" уз који се такође поједе све што се понуди. Има ипак ту нечег мало вишег.

nije malo nego skroz, a ovo drugo sam ucinila kasnije...ne brini...:lol:

e sad, sta ima "viseg"...slobodno nam kazi...
 
tocno; u pitanju je drukciji...arsin/fokus/...

Тотално другачија перспектива. Као кад глув човек за папагаја каже да је шарен, а слеп да је крештав.

pa sad...ja cula i suprotan stav...

Ја се, уствари, баш са тим супротним ставом и слажем. :)

nije malo nego skroz, a ovo drugo sam ucinila kasnije...ne brini...:lol:

e sad, sta ima "viseg"...slobodno nam kazi...

Па, неке духовне сродности, карактерног подударања итд. Све оно што не спада у спољна, природна, мерила која нам у великој мери одређује наш пол, а што може да привуче за оно што би по свој логици ствари требало да делује као мање привлачно, или одбије од онога што би требало да је веома привлачно.

@Тема@Змајева: Јеси би. :P
 
Poslednja izmena:
Hmmm... Posle duzeg razmishljanja, zakljuchio sam da je zensko telo lepshe i iz perspektive umetnika. Evo zashto: Kao prvo, u pitanju su naglashenije obline, skladnija gradja i sve to, a uprkos tome i neznost i chistija ona, lepa lepota. Zatim, ako pogledate figuru, videcete kako kod zena sve to lepo ide... Odozdo na gore :) Kapirate... Noge... Kukovi... Grudi... Dok su mushkarci daska, sa nekim patrljkom ispod stomaka, koji totalno bezveze shtrchi u toj prichi. Da ne duzim, zene su lepshi pol. Bez zezanja. Ako bismo se osvrnuli na praistoriju, i zivote nashih davno umrlih predaka, uvideli bi da je mushkrac oduvek u sebi imao instinkt da ostavi shto vishe svoje sperme u shto vishe zena. Sa druge strane, zene su oduvek imale instinkt da odaberu najkvalitetnijeg moguceg mushkarca za oplodnju, i da se brinu o potomcima. Mushkarci su oduvek bili " lovci ", a zene " plen ". Lovac mora da lovi, tj. da obavlja svoju funkciju, a plen mora da bude " dobar " plen. Zbog svega toga su zene lepe, a mushkarci korisni :super:
 
Па сад...

Ако је женско тело лепше, а јесте лепше... о каквом то женском телу говоримо? Да ли о праисторијском типу вилендорфске Венере (клик овде), неком грчком типу, ренесансном типу или модерном типу, који се и сам мењао кроз 20. век? Па онда и стандарди лепоте у егзотичним културама, попут култура афричких урођеника, који су од свих људи на свету тренутно "најприроднији"... :)

Нисам нешто упознат са неким праисторијским представама мушкараца, али од старе Грчке до данас, више од 2000 година се лепо мушко тело приказује на исти начин.

Шта је узрок томе?
 
Па сад...

Ако је женско тело лепше, а јесте лепше... о каквом то женском телу говоримо? Да ли о праисторијском типу вилендорфске Венере (клик овде), неком грчком типу, ренесансном типу или модерном типу, који се и сам мењао кроз 20. век? Па онда и стандарди лепоте у егзотичним културама, попут култура афричких урођеника, који су од свих људи на свету тренутно "најприроднији"... :)

Нисам нешто упознат са неким праисторијским представама мушкараца, али од старе Грчке до данас, више од 2000 година се лепо мушко тело приказује на исти начин.

Шта је узрок томе?

znas "geju jedan" (ovo je za onaj post gore...)...meni nije ljepse...zensko tijelo...


vidim poceli ste pricu o kanonu ljepote...tj. "ljubavi & modi"...:lol:
 
Pojma nemam. Shta je uzrok tome? Mozda ista ta pricha. Mushkarci nisu prinudjeni da se prilagodjavaju, samo da love. Dok zene moraju da budu lepe, pa se verovatno vidi fizichko otelotvorenje hiljadugodishnjih evoluitivnivih procesa. A mozda i nije. Imash li ti ideju? Zashto je to sve tako? Malo dublji osvrt na tu prichu? Ili neko povezivanje svega toga sa chinjenicom da su neki bi? :mrgreen: Da napravimo neshto od ove teme... Bash nam je dobro krenulo :)
 

Back
Top