KAMASUTRA

Drage urmašice, kog ste kalibra?

  • Srna

  • kobila

  • slonica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Golub

Elita
Poruka
17.856
"Prema veličini lingama (muškog polnog organa u erekciji), muškarci se dele u tri grupe:
a)grupa zeca
b)grupa bika
c)grupa konja
Žene se prema veličini njihove joni takođe dele u tri grupe:
a)srne
b)kobile
c)slonice
Tako se mogu ostvariti tri ravnopravne grupe polnih zajednica, među osobama sa odgovarajućom velićinom polnog organa, a ima i šest nepravlinih sparivanja, kad dimenzije međusobno ne odgovaraju, što ukupno čini devet mogućih slučajeva..."

Nemoj da je neko rek'o da ovo ne zna, svi ste vi ovo već čitali i proučili toliko puta, tako da meni služi samo kao šlagvort.
Elem, ja kao golub po dimenzijama LINGAMA mogu se svrstati negde izmedju zeca i bumbara, srećom bliže zecu, tako da nisam ni ušao u ovu podelu (čujem da će moja sorta biti obradjena u nastavku knjige po imenu "KAMAPREKOSUTRA", ali to je već za PDF "Književnost"). Tokom svog burnog sexualnog života i silnih užasa proimiskuiteta koje doživeh, došao sam do zaključka da su sve žene s kojim bejah u grupi "slonica". Ne mogu da verujem da sam baš toliko loše sreće da mi samo takve dodju, pre će biti i da su sve dame sa Balkana u toj grupi. Ali zarad istine, rešio sam to da proverim, pa ovde pitam drage nam forumašice:
Kojoj grupi pripadate? T.j. -kolika je vaša JONI?

Pitao bih i forumaše koliki im je lingam, ali znam da su svi u grupi konja (kad već ne postoji neka grupa za još veće), tako da ne vredi badava trošiti prostor i vreme.

Molim za iskrene odgovore, ovo je ozbiljna tema.
 
Nemoj da je neko rek'o da ovo ne zna, svi ste vi ovo već čitali i proučili toliko puta, tako da meni služi samo kao šlagvort.
Elem, ja kao golub po dimenzijama LINGAMA mogu se svrstati negde izmedju zeca i bumbara, srećom bliže zecu, tako da nisam ni ušao u ovu podelu (čujem da će moja sorta biti obradjena u nastavku knjige po imenu "KAMAPREKOSUTRA", ali to je već za PDF "Književnost").

:rotf: joj umrecu, ovo mi je trebalo da se probudim! :hahaha: kamaprekosutra :hahaha:
A kako se to meri? :rumenko:
 
Šta si bre merila...?
c035.gif
 
"Prema veličini lingama (muškog polnog organa u erekciji), muškarci se dele u tri grupe:
a)grupa zeca
b)grupa bika
c)grupa konja
Žene se prema veličini njihove joni takođe dele u tri grupe:
a)srne
b)kobile
c)slonice
Tako se mogu ostvariti tri ravnopravne grupe polnih zajednica, među osobama sa odgovarajućom velićinom polnog organa, a ima i šest nepravlinih sparivanja, kad dimenzije međusobno ne odgovaraju, što ukupno čini devet mogućih slučajeva..."

Nemoj da je neko rek'o da ovo ne zna, svi ste vi ovo već čitali i proučili toliko puta, tako da meni služi samo kao šlagvort.
Elem, ja kao golub po dimenzijama LINGAMA mogu se svrstati negde izmedju zeca i bumbara, srećom bliže zecu, tako da nisam ni ušao u ovu podelu (čujem da će moja sorta biti obradjena u nastavku knjige po imenu "KAMAPREKOSUTRA", ali to je već za PDF "Književnost"). Tokom svog burnog sexualnog života i silnih užasa proimiskuiteta koje doživeh, došao sam do zaključka da su sve žene s kojim bejah u grupi "slonica". Ne mogu da verujem da sam baš toliko loše sreće da mi samo takve dodju, pre će biti i da su sve dame sa Balkana u toj grupi. Ali zarad istine, rešio sam to da proverim, pa ovde pitam drage nam forumašice:
Kojoj grupi pripadate? T.j. -kolika je vaša JONI?

Pitao bih i forumaše koliki im je lingam, ali znam da su svi u grupi konja (kad već ne postoji neka grupa za još veće), tako da ne vredi badava trošiti prostor i vreme.

Molim za iskrene odgovore, ovo je ozbiljna tema.

ggolube ..:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: izvini jeste ozbiljna tema ali moram :lol::lol::lol: ..majke mi ..posle cu da se uozbiljim i odgovorim :D:D:D..Joni ..Kamaprekosutra..:hahaha::hahaha::hahaha:
 
E baš vala...bolji su od konja...:lol:
Ne kažu badava...ima kitu ko magare...:lol:

To da magarci imaju veći LINGAM od konja nije istina - isti su, samo je magarac manji, pa mu zbog toga LINGAM deluje veći.
Mi muškarci u stvari volimo da pominjemo magareći samo zato što kontakte sa ženama počinjemo na razne načine - kao bikovi, konji, srndaći, ali na kraju svi ispadnemo magarci.
 

Back
Top