Ulazak Hrvatske i Albanije u NATO

HTV 1 - TTXT 25.10. 08:29:14

TELETEKST SVIJET

WASHINGTON, 25. listopada
Ulazak Hrvatske i Albanije u NATO je povijesni korak za jugostocnu Europu.
Rekao je to americki predsjednik George Bush na prigodnoj svecanosti na kojoj
je potpisao dokument o ratifikaciji Protokola o pristupanju Hrvatske i Al-
banije u NATO savez.
Na svecenosti u Bijeloj kuci sudjelo- valo je oko 200 uzvanika, ukljucujuci
veleposlanike RH i Albanije, predstav- nike hrvatske i albanske zajednice u
SAD, te predstavnike diplomatskog zbora i najvise americke duznosnke. Bio je i
glavni tajnik NATO-a Jaap de Hoop Scheffer.
Senat je 25. rujna jednoglasno rati- ficirao Protokol o pristupanju Hrvatske
i Albanije NATO-u.


bilo malopre i na bgd1
bush rekao da i i ostali cg, bih srbija i gruzija mogu ako hoce.

sve ove nije napao, devastirao i okupirao kao nas. sta ce nam amerikanci da se setaju nasom lepom srbijom. i crnci da prodaju drozu i jure nam devojke.


Ulaskom Albanije i Hrvatske u NATO samo bi jos jednom potvrdilo kriminalnu bit ovoga saveza . Mi nemamo sta da trazimo tamo jer su tamo svi srpski neprijatelji .
 
Nije lukavo sta je tu lukavo,mislim ako udjemo u nato on ce se raspasti jer su ameri napravili nato iz straha od moguce srpske invazije sa jadrana.........ovako bi samo postojanje nato-a bila besmislica............kao ovaj moj tekst :mrgreen:
Znaci ta organizacija je napravljena samo radi toga da sprijeci eventualnu agresiju drzave Srbije na Ameriku i ostale dusmane? :think:
Sto je mnogo - mnogo je pa makar i od Amerike !
 
Treba da se naoruzamo kod rusa i da napadnemo sve okolne zemlje odjednom
:dash:
ti polako al sigurno u lupanju
gamer1.gif
zasenjuješ TOMitkea i JERRYja:mrgreen::hahaha:
samo mi nije jasno ko vas sad "sponzoriše" u lupanju?:???: jel još uvek patrivoJvoda Šeki ili onaj odbegli patriJuda Nikolić:think::hahaha::hahaha::hahaha:

...........il pukovnik il pokojnik........:)


russian_roulette.gif

to se događa kad se deca domognu oružja:sad2:
 
Mnogo kume i ja kazem-a kao dokaz za moju tvrdnju prilazem bombardovanje 99 :mrgreen::rtfm:

Vidite NATO i slicne organizacije su izgubile svaku funkciju raspadom SSSR-a medjutim kako im je prijala kradja iz toga vremena morali su da nastave svoje postojanje . Zato NATO neprekidno izaziva ratove i mjesa se u njih kako bi propagirao svoju silu i profitirao . Ovi isti ljudi koji glume svjetskog policajca ne ustrucavaju se da vrse fakticke zlocine i krse zenvsku konvenciju . Dokaz je 99 godina .
 
Vidite NATO i slicne organizacije su izgubile svaku funkciju raspadom SSSR-a medjutim kako im je prijala kradja iz toga vremena morali su da nastave svoje postojanje . Zato NATO neprekidno izaziva ratove i mjesa se u njih kako bi propagirao svoju silu i profitirao . Ovi isti ljudi koji glume svjetskog policajca ne ustrucavaju se da vrse fakticke zlocine i krse zenvsku konvenciju . Dokaz je 99 godina .

za tominu sliku i priliku vazi

vrati mandate, znam tesko je ali ces to moci, sada cemo se zagrliti, oprostiti i poci

a post je u redu, nato je angazovanjem na balkanu i napadom na srbiju nasao razlog za amer opstanak u eu, a taman su ih expedovali iz grcke i nemacke, tj ameri su bili voljni minirati pokusaj bezanja eu od usakosobrana.
 
crnci su spomenuti kao extremna sexualna grupa (mnogo su qrati)
ali u cro se to vec zna, boli guza joj joj jo j, pa sta, boli, boli, danke nato, qq boli, jao

i da se ne lazemo ne moras da odovaras, nije nuzno (nuzda)

ma slušaj ti mene rusofilu jedan:eek:
evo tebi "tvojih" "hetero" Rusa kako vole da mašu ručicama i nožicama u gay uniform fazonu na amerčke pesmice...
:rotf::rotf::rotf:
i to za vreme hladnog rata...ljubav prema NATOu nije jenjavala:mrgreen::hahaha:
šta kažeš? ako mogu "braća" Rusi ...što ne bi mogle i Šekijeve patriJude?:rotf:
 
ma slušaj ti mene rusofilu jedan:eek:
evo tebi "tvojih" "hetero" Rusa kako vole da mašu ručicama i nožicama u gay uniform fazonu na amerčke pesmice...
:rotf::rotf::rotf:
i to za vreme hladnog rata...ljubav prema NATOu nije jenjavala:mrgreen::hahaha:
šta kažeš? ako mogu "braća" Rusi ...što ne bi mogle i Šekijeve patriJude?:rotf:

Ja iskreno nisam vidio naciju naklonjeniju homoseksualizmu od Hrvata i Slovenaca , barem sto se tice EVROPE
 
Руси су нама потребнији, него ми њима, да се разумемо, ако приме рватску и арбанасе у НАТО, имамо заједно наше вековне непријатеље, у јакој војној организацији , која је исто тако непријатељски орјентисана против нас...сигурно ће бити и отворене агресије на нас...једини начин је да поставнио Руски одбрамбени штит!

wtf?Pa tek tada smo ga najebali ako dodje do rata.Mi cemo prvi biti bombardovani.Ovako mozhemo progralismo neutralnost..
 
HTV 1 - TTXT 25.10. 08:29:14

TELETEKST SVIJET

WASHINGTON, 25. listopada
Ulazak Hrvatske i Albanije u NATO je povijesni korak za jugostocnu Europu.
Rekao je to americki predsjednik George Bush na prigodnoj svecanosti na kojoj
je potpisao dokument o ratifikaciji Protokola o pristupanju Hrvatske i Al-
banije u NATO savez.
Na svecenosti u Bijeloj kuci sudjelo- valo je oko 200 uzvanika, ukljucujuci
veleposlanike RH i Albanije, predstav- nike hrvatske i albanske zajednice u
SAD, te predstavnike diplomatskog zbora i najvise americke duznosnke. Bio je i
glavni tajnik NATO-a Jaap de Hoop Scheffer.
Senat je 25. rujna jednoglasno rati- ficirao Protokol o pristupanju Hrvatske
i Albanije NATO-u.


bilo malopre i na bgd1
bush rekao da i i ostali cg, bih srbija i gruzija mogu ako hoce.

sve ove nije napao, devastirao i okupirao kao nas. sta ce nam amerikanci da se setaju nasom lepom srbijom. i crnci da prodaju drozu i jure nam devojke.


Tako jednostavni i pametni argumenti.
 
Tako jednostavni i pametni argumenti.

kakvi ameri takav i komentar.

da su oni bili zadnih decenija nasi prijatelji pa nas pomogli drzavno, vojno, ekonomski, sprecili srpska stradanja sirom srpskih krajeva, pa da ih i nekako tolerisemo, mislim nato,
ovako kao aktivan ucesnik svih desavanja od kraja osamdesetih, a sada su i fizicki instalirani na teriroriji bivse sfrj, sem srbije, bez bondstila, ne mogu a da ne iskazem rezignaciju i neslaganje sa buducim prisustvom natoa u srbiji, ako ostane ovaj rezim. pa i njima-nati ce da bude neprijatno i stalno ce da se osvrcu i gledaju iza ledja.
a ribe i droga, pa kazi mi sta sam pogresio.
 
Još krajem 80tih, jedan moj teča (do tada je već 30 godina bio vojni penzioner), rekao mi je u jednoj polemici, ako dođe NATO, crnci će nam hebu žene!!!:eek:
Ja se mislim u sebi, jel ko Rusi posle 45', kad su ušli...:think: (njih ne pominje)...

Pa ga posle pitam, što li se ti za svoju babu plašiš, e baš će tvoju ženu neko da hebe... I tu sa mi malo posvađamo, al smo se posle izmirili...:mrgreen:
 

Back
Top