I istok i zapad? & Osnivanje Srpske napredne stranke

Ako su do juče Nikolić i Vućić bili čelnici Srpske radikalne stranke, nosili bedževe sa Šešeljevom facom, ako su se do pre par godina ili meseci zalagali za Veliku Srbiju i iz sve snage proklinjali i pljuvali i demokrate i sve što ima bilo kakve veze sa zapadom - nije mi jasno - kada se kod njih desila ova čudesna transformacija?

Zašto su naprasno promenili ploču...? Da nije možda zato što su shvatili da su se zalagali za pogrešne stvari, tvrdili gluposti i neistine?...
ILI samo zato što su skontali da SRS takva kakva jeste ostaje večno u opoziciji... a njima je i do vlasti??

Po mom mišljenju oni su najobičniji karijeristi koji će sutra, po potrebi, ponovo promeniti ploču i vratiti se na staro, ako procene da je tako bolje za njih lično. Profesionalni, ne političari, već politikanti.
Karijeristi i licemeri koji večito prosipaju iz šupljeg u prazno samo zbog sebe i svoje guzice udobno zavaljene u nekoj fotelji.
 
nije mi jasno - kada se kod njih desila ova čudesna transformacija?

То питај лидере ДС-а и новинаре медија које они контролишу :)
Аха да... можеш питати и амбасадоре западних земаља, рецимо оне прћије у којој живиш, где Козаностра неда да се изнесе ђубре ;)
 
Ako su do juče Nikolić i Vućić bili čelnici Srpske radikalne stranke, nosili bedževe sa Šešeljevom facom, ako su se do pre par godina ili meseci zalagali za Veliku Srbiju i iz sve snage proklinjali i pljuvali i demokrate i sve što ima bilo kakve veze sa zapadom - nije mi jasno - kada se kod njih desila ova čudesna transformacija?

Zašto su naprasno promenili ploču...? Da nije možda zato što su shvatili da su se zalagali za pogrešne stvari, tvrdili gluposti i neistine?...
ILI samo zato što su skontali da SRS takva kakva jeste ostaje večno u opoziciji... a njima je i do vlasti??

Po mom mišljenju oni su najobičniji karijeristi koji će sutra, po potrebi, ponovo promeniti ploču i vratiti se na staro, ako procene da je tako bolje za njih lično. Profesionalni, ne političari, već politikanti.
Karijeristi i licemeri koji večito prosipaju iz šupljeg u prazno samo zbog sebe i svoje guzice udobno zavaljene u nekoj fotelji.

А како код Вука Драшковића!? Или Ивице Дачића?
 
Лично мислим да је СНС замена за олињалу ДС.
Наступају истом реториком, са далеко више патриотизма док је ДС огрезла у грађанштини и комунизму, а о корупцији да и не говорим.

СНС ће покупити већину гласача СРС-а и око 10-20% ДС-а
Стога, ДС не може да се нада никаквој новој влади....
Амин
 
Лично мислим да је СНС замена за олињалу ДС.
Наступају истом реториком, са далеко више патриотизма док је ДС огрезла у грађанштини и комунизму, а о корупцији да и не говорим.

СНС ће покупити већину гласача СРС-а и око 10-20% ДС-а
Стога, ДС не може да се нада никаквој новој влади....
Амин

Ti baš imaš bujnu maštu:lol:
Prava je naučna fantastika da toliki broj birača ds-a glasa za Tomu:mrgreen:
 
Sjasi kurta,da bi uzjasio murta ili obratno !

Jos samo im fali njihov veliki ucitelj Vojvoda Seselj i eto nama SRS II.
Citajuci ova imena koja su osnivaci ove nove-stare stranke ne mogu se oteti utisku ,da je to neka mesavina izmedju bivsih obozavalaca S.Milosevica i do jucerasnjih Vojvode Seselja. :rtfm::rtfm::rtfm:
Ja ne vidim nikakve razlike izmedju SRS i SNS osim sto kod ovih nema baba narikaca kao kod izvornog Vojvodinog SRS.:dash::dash::dash:
Ne ,oni su vec u DS-u i sa DS-om :mrgreen:........vec zaboravio?
 
Tom Nikolic is American boy who is going to kill all Serbs - Ovo sad priča pijani Todorović, a pre mesec dana se grlio sa njim. I love EU. America is the best, **** the rest - ovo priča Nikolić koji je do pre mesec dana govorio prljavom Zapadu i svetskim zaverama. Ovo govori sve o njihovom licemerstvu....
A sta kaze Tadic...........ne damo Kosovo......Evropa nema alternativu:eek:
 
Da dodam samo ovom mom komentaru,letos sam igrom slucaja bio u njegovom rodnom selu Bacetina pored Kragujevca i privklo mi je paznju izgradnja ogromne kucetine sa isto takvim ribnjakom pored nje,iz razgovora sa jednim njegovim komsijom saznam da je to sve Tomino i da se covek vec u napred pohvalio svojim seljacima ,da je svu ribu vec unapred prodao bata Misku i Delti...hm...eto sada smo saznali i ko ce finasirati SRS II.

Jos nesto,covek dolazi u selo sa dzipom Tojota Land Cruiser koji kosta brat-bratu 50-60 000 EUR,a kada je usao u politiku dolazio je na posao (bio upravnik gradskog groblja u KG) iz rodne Bajcetine sa razdrdanim kecom ,a sad ima ovo iznad i dva stana u BG velicine manjih fudbalskih igralista...toliko o postenju Tome grobara.:banovati::banovati::banovati:

Bas je bezobrazan.........a Tadic ide peske:eek:
 
Ako su do juče Nikolić i Vućić bili čelnici Srpske radikalne stranke, nosili bedževe sa Šešeljevom facom, ako su se do pre par godina ili meseci zalagali za Veliku Srbiju i iz sve snage proklinjali i pljuvali i demokrate i sve što ima bilo kakve veze sa zapadom - nije mi jasno - kada se kod njih desila ova čudesna transformacija?

Zašto su naprasno promenili ploču...? Da nije možda zato što su shvatili da su se zalagali za pogrešne stvari, tvrdili gluposti i neistine?...
ILI samo zato što su skontali da SRS takva kakva jeste ostaje večno u opoziciji... a njima je i do vlasti??

Po mom mišljenju oni su najobičniji karijeristi koji će sutra, po potrebi, ponovo promeniti ploču i vratiti se na staro, ako procene da je tako bolje za njih lično. Profesionalni, ne političari, već politikanti.
Karijeristi i licemeri koji večito prosipaju iz šupljeg u prazno samo zbog sebe i svoje guzice udobno zavaljene u nekoj fotelji.
Pa, to je otprilike to. :ok: Kao što sam ja već ranije rekla: Šljam ostaje šljam, možda malkice "umiven", ali ista je to bagra.
 
jeste neko ko inace nije birac radikala ili slicnih partija ce glasati za Tomu Grobara , Pickoustog, olinjalog kockara i alkosa Branu , ludog Olivera Antica ,Jorgovanku i celavog ubicu u saobracaju Luku fuckin Karadzica , kome je jedini i najveci zivotni uspeh to sto je brat Radovana Karadzica, i bivseg julovskom ministra Bingulca .
Jos je to sad kao "nova snaga " i "nova desnica " koja ce privuci veliki broj glasova od "provropskih " biraca, a i od onih koji inace neglasaju ,pazi molim te Brana Crncevic i Luka Karadzic nove zdrave snage , jos da ubace i razocaranog izlapelog akademika Markovica ima da budu u top formi
 
Osnivačka skupština SNS-a
Tomislav Nikolić predsednik
Na osnivačkoj skupštini Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izabran je za predsednika, a Aleksandar Vučić za zamenika predsednika te stranke.

Zamenik predsednika koordinacionog odbora te stranke, Aleksandar Vučić, renije je rekao da će osnivačkoj skupštini prisustvovati oko 9.000 ljudi, među kojima su i predstavnici ambasada SAD, Rusije, država-članica Evropske unije i drugih zemalja.

SAD & Rusija? Kako sad ovo?:???:

A sta si im ti-izvjestac?Vec se slihtas,cak si stigao i na osnivacku skupstinu.Alal vera!Tebi Toma k'o da je bajao kad si opsjednut toliko.
 
Ako su do juče Nikolić i Vućić bili čelnici Srpske radikalne stranke, nosili bedževe sa Šešeljevom facom, ako su se do pre par godina ili meseci zalagali za Veliku Srbiju i iz sve snage proklinjali i pljuvali i demokrate i sve što ima bilo kakve veze sa zapadom - nije mi jasno - kada se kod njih desila ova čudesna transformacija?

Zašto su naprasno promenili ploču...? Da nije možda zato što su shvatili da su se zalagali za pogrešne stvari, tvrdili gluposti i neistine?...
ILI samo zato što su skontali da SRS takva kakva jeste ostaje večno u opoziciji... a njima je i do vlasti??

Po mom mišljenju oni su najobičniji karijeristi koji će sutra, po potrebi, ponovo promeniti ploču i vratiti se na staro, ako procene da je tako bolje za njih lično. Profesionalni, ne političari, već politikanti.
Karijeristi i licemeri koji večito prosipaju iz šupljeg u prazno samo zbog sebe i svoje guzice udobno zavaljene u nekoj fotelji.[/QUOTE

Fotelja je cudo
 
Joj kako si ti očajan:mrgreen::super:
Piše sve u novinama.
Kupuju se na trafici, ako imaš 20-30 dinara:lol:
A ima i na netu, ako umeš da googlaš na youtube, kao jedan tvoj kolega:lol:

Pa i ptice su ovde ocajne kad vide u kakvom nam je stanju i politika i ekonomija i saobracaj i poljopr. i sport i sve ostalo.Jbe mi se za Tomom Nikolicem,ali ti si,brate,mLogo opterecen njime.Evo ga na RTS1,upali.Ja cu da presaltam,nemam zivaca
 

Back
Top