WIN XP limited Account

  • Začetnik teme Marija Limited
  • Datum pokretanja
M

Marija Limited

Gost
Zanima me da li ikako mogu da pristupim win xp kao administrator.
Sa tim sto ja imam limited account
Situacija je ta sto je meni brat stavrio limited account i ja sada skoro nista ne mogu da uradim i mnogo nervira...JEl mogu nekako da reinstaliram win...(nece kad samo ubacim instalacioni cd kaze da se ulogujem kao admin.) ili shta vec...da nekako udjem u sistem .....mora da postoji neka alternativa kad zaboravite sifru ili sl.....
Unapred Hvala
Marija
 
Marija Limited:
Zanima me da li ikako mogu da pristupim win xp kao administrator.
Sa tim sto ja imam limited account
Situacija je ta sto je meni brat stavrio limited account i ja sada skoro nista ne mogu da uradim i mnogo nervira...JEl mogu nekako da reinstaliram win...(nece kad samo ubacim instalacioni cd kaze da se ulogujem kao admin.) ili shta vec...da nekako udjem u sistem .....mora da postoji neka alternativa kad zaboravite sifru ili sl.....
Unapred Hvala
Marija
e ja kad me brat iznervira udjem u njegov deo i promenim mu sifru tj zakljucam i onda ne moze nista stvarno ne znam kako ces da resis prob ako ti je stavio novu sifru ako uspes onda ti njemu uleti i promeni sifru ali pre toga se i ti prebaci na Adiministrator account :lol: :twisted:
 
Znas kako uhvatis otpozadi za vrat i dobro zavrnes u jednu stranu dovuces ga do tastature i nateras ukuca sifru! Svi smo to vec gledali po filmovima i igrali u igricam :)
Salu na stranu... uzmi ukucaj sifru u BIOSu za bootovanje (da nemoze sistem da se startuje bez sifre) pa onda ga lepo ucenjuj po principu: " Ti meni administrator pass, a ja tebi boot pass...", dogovorite se da razmenite sifre na papiru na nekom javnom mestu, mostu i sl... auuuu mnogo gledam filmove! :twisted:
 

Back
Top