Razlog poskupljenja cene gasa

Ja idiot a evo sta ti pricas........ma mrzi me da dajem argumente koliko ih imam.......pa pola drzava koje nisu priznale kosovo to nisu uradile zbog ruskog pritiska,i ti sada mali shabako rusomrzac lupetras nesto a svi mi dobro znamo sta je bilo........KO NAS JE BRE PRODAO.......
A DINKICA STE ZASLUZILI VI KOJI STE GLASALI ZA NJEGA.........

Ovo boldovano se odnosi na tebe i tebi slicne......koje gluposti lupetas neko nas prodao,PRODALE SU NAS DEMOKRATE,a njihovim glasacima poput tebe treba oduzeti pravo glasa zauvek i potomcima za svaki slucaj.........


A jel se sećaš nesrećo kada je onaj slepac od premijera dr. Neobavešten Mutavdžić zapretio Dinkiću pa se vi širili po forumu? :otkacio:
 
ma hebes Ruse, meni je sve bilo jasno kada su miri dali politicki azil... bzvz da im je bar malo stalo do Srbije izrucili bi i miru i marka ... a glupom narodu dovoljno je poturiti pricu RUSI NASA BRACA i sve ce biti ok, rusi su sa nama. a mozda su i ovi nasi nesto zabrljali pa digli cene... ko zna..

Pa ja sam mozda glup sto mislim da su nam Rusi "braca" ali sta si onda ti sto mislis da ti EU i USA zele dobro.
 
Pa ja sam mozda glup sto mislim da su nam Rusi "braca" ali sta si onda ti sto mislis da ti EU i USA zele dobro.

Pa glupost je i dovela dotle da Srbi misle da su Rusi uz njih. Ruska bagra je isto poštovala moral, čast i civilizacijske vrednosti kao i mi, tako da bi to trebal oda nam bude upozorenje.

Ali avaj, počeo narod da se kune u Ruse, jer su nam tobože braća. Samo ne znam po čemu, po neradu i lopovluku. Po prevarama i kratkoj pameti. Ili po nepraktičnosti, gluposti i zlikovačkom udruživanju?

Za razliku od njih USA i EU se bar drže pravila civilizacije i sveta 21. veka. A to je važnije od budalaština kojima se i mi i Rusi bavimo uz svakodnevno preživljavanje na rubu egzistencije i podršci onima koji su nas opljačkali.
 
Evo upravo gledam skupstinu i ne verujem kakve nam razloge za visoku cenu ruskog gasa navode poslanici iz Stranke Ruskih Sluzbi i Drustva Sovjetskih Sluzbi
sve u svemu prica ide ovako : ka jeste da je ruski gas skup i jeste da jos dve tri ruske firme ucestvuju od 2005. kao posrednici koji uzimaju procenat bez ikakve potrebe ,ali Rusija je fina i prijateljska zemlja pa nije frka malo vise da placamo
jos kaze onaj veseljak sto se vika predsednikom RSKu egzilu "zbog njihovog odnosa prema Kosovu i Haskom tribunalu ih ne treba preevise ljutiti" a kakve veze gas ima sa Hagom to verovatno ni doticni Buha u svpojoj pomucenoj svesti ne zna da objasni
Na kraju dolatzio krunski argument od neke budale iz NSa (nove srbije) ,kaze on ladno "sta sada kukate na cenu gasa kada ste vi prodali SARTID ?" :dash:
Mislim meni bi bilo sasvim razumljivo da opozicija proziva vladu za ovo poskupljenje ali je zanimljivo da oni u sustini nalaze opravdanje za tu cenu , ovi iz DSS a i NSa zbog toga sto su oni sami zamesili to sa potpisivanjem stetnih posreddnickih ugovora ,a ovi iz SRSa iz puke demagogije i populizma da bi se oni predstavili kao najveci rusofili .
Znaci po nasoj opoziciji razlog za visinu cene gasa je Kosovo , Hag i Sartid tako da se treba malo stisnuti i platiti sta kosta ,pa nek ide zivot :thumbdown:

evo upravo citam ovaj tvoj uvodni post i pitam se da li ste se od jutros svi odvalili nekom bajatom vutrom, yebote, cenu gasa je podigao SRBIJAGAS za 60%, o kakvim budalastinama i rusima vi pricate???!!!
 
evo upravo citam ovaj tvoj uvodni post i pitam se da li ste se od jutros svi odvalili nekom bajatom vutrom, yebote, cenu gasa je podigao SRBIJAGAS za 60%, o kakvim budalastinama i rusima vi pricate???!!!

Они и покушавају да створе привид о томе да је на повећање цене гаса утицала Русија, што нема везе са мозгом. Зашто нико из Владе не каже, колика се такса плаћа Мађарима за транзит гаса и ко је на челу фамозне фирме "Чока", која као дистрибутер узима маржу од 40%.
 
Stvarno si neobrazovan i plitak. Pa na kojim principima funkcioniše svet? Demokratija je utopija, to svi znaju, ali ti izgeda ni dotle nisi dobacio. Vrati se na klikere i slupljanje sličica, možda proradi logika u tvojoj tikvi-ludaji.

Не брини ти за мене, и моје знање. А ако можеш назавти принципом, оно шта раде САД и ЕУ, онда са тоном нешто није уреду. Прво се мало боље упознај, какво значење има тај израз.
 
Pa glupost je i dovela dotle da Srbi misle da su Rusi uz njih. Ruska bagra je isto poštovala moral, čast i civilizacijske vrednosti kao i mi, tako da bi to trebal oda nam bude upozorenje.

Ali avaj, počeo narod da se kune u Ruse, jer su nam tobože braća. Samo ne znam po čemu, po neradu i lopovluku. Po prevarama i kratkoj pameti. Ili po nepraktičnosti, gluposti i zlikovačkom udruživanju?

Za razliku od njih USA i EU se bar drže pravila civilizacije i sveta 21. veka. A to je važnije od budalaština kojima se i mi i Rusi bavimo uz svakodnevno preživljavanje na rubu egzistencije i podršci onima koji su nas opljačkali.

Kojih pravila?

Da se podsetimo:

Drugi Svetski Rat - Nemacka i pravila civilizacije
Vijetnam - Francuska/Amerika i pravila civilizacije
Nikaragva - Amerika i pravila civilizacije (unistili su drzavu zbog banana alooo)
Kosovo/Krajina/Bosna - prvi koji opet krse medjunardona prava
Irak/Avganistan - hmmm
itd itd itd

Ti i prava....glup si ko ***** i samo ponavljas ko papagaj sto ti se servira na televizoru .... imas internet hvala Bogu pa idi malo i citaj sta rade zapadne zemlje po svetu i citaj o njihovim istorijama...do pre 50 godina su ljude tretirali kao zivotinje/izvrsavali genocide itd itd i kada su sve izrabili i napunili svoje dzepove sada glume neke humanitarce .... ali dok je seljacina kao sto si ti oni ce moci da prodaju jaja za bubrege
 
pa niko ni ne krivi Ruse za cenu gasa , nego one koji su bili na celu nase energetike 2004. i 2005. godine ,koji su i zakljucili te stetne ugovore sa njima

ma ajde bre, kakvi stetni ugovori?? do juce smo imali istu cenu gasa kao i svi u okruzenju sad odjednom BUP!! 60% srbijagasu se diglo da raspali po grbaci a mi krivce trazimo u blizoj i daljoj proslosti, na marsu, veneri, venerinom bregu!!!
 
pa niko ni ne krivi Ruse za cenu gasa , nego one koji su bili na celu nase energetike 2004. i 2005. godine ,koji su i zakljucili te stetne ugovore sa njima

a ti famozni papiri koje je canak obecao za danas novinarima pa sipak, i to o cemu cedosmrad prica....cekao sam ovaj ponedeljak, cekacu jos malo, hajde da vidimo sta se to epohalno krije u njihovim tvrdnjama (gasna mafija, trt, kao da niko ne zna da se i tu neko bezobrazno ugradjuje)
 
a ti famozni papiri koje je canak obecao za danas novinarima pa sipak, i to o cemu cedosmrad prica....cekao sam ovaj ponedeljak, cekacu jos malo, hajde da vidimo sta se to epohalno krije u njihovim tvrdnjama (gasna mafija, trt, kao da niko ne zna da se i tu neko bezobrazno ugradjuje)

Господо, председник удружења потрошача гаса, изјавио за РТВ1, да списак везан за гасну мафију поседује већ неколико година, да га је чак подносио и Влади Зорана Ђинђића, али су се многи правили луди да то не виде.
 

Back
Top