BioShock 2: Sea of Dreams

dragi11

Primećen član
Poruka
725
Nedavno se BioShock pojavio i u verziji za Sony PlayStation 3 konzolu. Već ustoličen hit za PC i XBox360 konzolu je pobrao veoma dobre ocene i u PS3 verziji. No, nije to najvažnija vest. Naime, po kompletiranju igre usledilo je pravo iznenađenje. Prvi teaser trailer za BioShock 2. Pogledajte pa procenite sami!
Izvor: PC igre
http://www.pcigre.com/content/view/13409/2/
Pa kako vam se čini?
 
ja igram bioshock i dosao sam do jednog dela kad ulazim u jednu prostoriju gde se nalazi ona devojcica i njen cuvar i cim udjem tu restartuje mi se kompjuter..... bag u igri ili???? jel zna neko kako da resim ovo???

Instaliraj nove drajvere za graficku mozda ti to pomogne...ja sam imao slican problem pri ucitavanju onog prvog nivoa kad stizes u Rapture...s tim da se meni jednostavno kocila igra na tom ekranu za ucitavanje pa sam u svakom slucaju morao da restartujem komp...kad sam instalirao nove drajvere sve je radilo ok...
 
Au zar niko nije igrao igru..
Odlicna igra,po meni 8.7/10
U ulozi big daddy-ja se borite kroz horde splicera i big sisters,sakupljate adam i kupujete plazmide.
Ima i unapredjenja u plazmidima,lvl 3 plazmidi imaju specijalnu sposobnost:
mozete da koristite charge napade,ili da cyclon trap iskombinujete sa incinerateom,tako da ce vasi neprijatelji da odlete u vis i da se zapale..
Ima i mp,ali samo original,nece ni biti krekovan
 

Back
Top